AMD נשרף? 3 שנים אחריות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD נשרף? 3 שנים אחריות?

Impreza

Recommended Posts

הלכתי עם חבר שלי ל 2 חנויות, לא זיגזג KSP וכאלה

ובנינו מפרט, עכשיו שתמיד ביקשתי בחנות הראשונה מה אמרו לי?? שאין למעבד הזה תמיכה בעברית אז שאלתי אותם מה הקשר אז הם אמרו שאם אני מתקין ווינדוס בעברית לא יהיה לזה תמיכה בעברית. נו באמת יש משהו בדבריהם?

עוד חנות שהלכתי אליהם אמרו ש נשרף אחרי 3 שנים ויש להם מלא לקוחות שנשרף להם ואינטל לא נשרף ויש להם אחריות "לכל החיים" מה הוא אומר לי? שהיה לו מעבד פנטיום 1 שנדפק והחליפו לו לסלרון 1000 חדש, סתם תחמן שקרן או מה?

עכשיו חבר שלי סגור ונעול על בגלל שהמון אמרו לו שיש הרבה מקרים שAMD נשרף אחרי 3 שנים ללא OC..

הייתכן? או שכל החנויות חרא אחד גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אני לא רואה קשר בין מערכת ממשק מערכת ההפעלה למעבד. לדעתי אין קשר בכלל!

2. מעבד יכול להשרף אחרי 3 שנים באותה מידה שאינטל נשרף... אולי למעבדים הישנים יותר של הייתה נטייה כזו, אבל היום לא במידה משמעותית... עפ"י מה שאני הבנתי ה"אחריות לכל החיים" הי אתעלול שיווקי ותו לא... זה 3 שנים ואח"כ יש מכל מיני אופציות, אבל לא החלפה מלאה... אבל זה שווה בירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיליון דיונים דומים כבר היו פה, הנושא נטחן, קרה להרבה בעבר, ניתןן לתייק את זה בארכיון כעוד מקרה של בורות של אנשים, אבל בשביל זה אתה יכול להוסיף את זה כפוסט לתראד ישן, לא כתראד חדש.

בעייתך ובעיתו של חבר שלך שאתם הולכים לחנויות מחשבים שהדבר האחרון שהם מבינים בו זה מחשבים...

תעשה את השיקולים שלך מאיפה לקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למזלי קניתי כבר מחשב (בחתימה)

והמוכר דיבר על אטלון XP או ה 64

ואמר שרובם נשרפים אחרי 3 שנים

ואמר שהיה לו פנטיום 1 שנשרף והחליפו לו לסלרון 1000 חינם, יכול להיות או שזה סתם חירטוט?

עכשיו חבר שלי נעול על אינטל בגלל המוכר הדבילי וה"טכנאי" חבר של המשפחה שעובד בצבא אמרו לו ש נשרף אחרי 3 שנים.

ועוד הוא משווה 2600 למעבד 2.0 של בגלל המגה הרץ וחבר שלי מאמין לו

אמרתי לו שיקנה והידפק ונראה לי שזה מה שהוא הולך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש לי ועובד לי עברית ... :jump:

דבר שני הם רוצים להתעסק רק אם כי יש להם בטח מלא פרסקוטים במלאי :cool2:

דבר שלישי 1000 וP1 הם לא באותו סוקט P1 בסוקט 7 וסלרון בסוקט של P3 שזה 300 ומשהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה כזה...ופשוט דוד שלי שרצה לקנות מחשב וויתר על ה כי הוא פחד... המוכר מתחיל לעשות שרק טכנאים מתעסקים עם זה...והוא עושה שליכלוך הכי קטן והמעבד נשרף וכל מני חירטוטים...אפילו יום אחד עשיתי לו יש לך אולי איזה מארז טוב עם חלון בצד וכל זה (יש לו בחנות רק מארזי atx זולים..) הוא עושה לי אתה לא צריך את זה...נכנסים לזה ג'וקים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שהנושא הזה נטחן...  :o

מעבדי לא יכולים להישרף כי יש להם הגנה במעבד עצמו שהוא מגיע לטמפ' גבוהה הוא פשוט נכבה.. אני לא בטוח אם יש את המנגנון הזה במעבדי a64.

אבל אין בכלל מה לדאוג. כל הלוחות של היום יש להם הגנה לטמפ וככה הסיכוי שמעבד ישרף מגיע ל0%.

מעבדי ואינטל הם זהים! מה שAMD יפעיל גם הINTEL (חוץ מ64ביט אם המעבד לא תומך בזה) יפעיל! אין שום קשר לעברית אנגלית רוסית!

אני מציע לך לעשות דבר כזה! ללכת לטכנאי הנעל הזה ולהגיד לו שהוא מדבר שטיות ואם הוא רוצה לשים את הכסף שלו איפה שהפה שלו אז תעשה התערבות ותביא לו מחשב עם עברית ותסתום לו את הפה.

טכנאי עלוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכרת עם העברית זה בכלל חנות אחרת של רוסים שרוצים 1600 שקל על 9800 פרו 256 ביט

חח

ואומרים שיש בעיות עם משלוחים של SHAPPIRE ויש להם שנה אחריות קיצר חנות שכונתית מסריחה

החנות השנייה אומרת שה נשרף ולא כדאי ללכת עליו ואינטל פרסקוט יותר טוב כי 2600 נגיד משתווה ל 2.0 ג'יגא הרץ

ועכשיו חבר שלי נעול על אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית מעבד 1800+ פלומינו עובד כבר 3 שנים בלי בעיות!! ולא נישרף נרהא לי כבר 3 וחצי שנים בערך... אז תגיד לטכנאי שהוא אידיוט!! :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מחשב שעוד רוב היום - Thunderbird 1333Mhz בן 4 שנים - סוס עבודה שיכול להגיע ל75 מעלות במאמץ (0.18 מיקרון ) - סטוק מארז פתוח חח - חידשתי לו משחה טרמית לAS3 לפני חודשיים  :silly:

בקשר למערכת הפעלה\מעבד....זה כ"כ מצחיק חח

מעבדי מיוצרים בטאיוון אם אני לא טועה וAMD מיוצרים במלזיה - ואפשר להתקין גרסה יפנית + עברית ביחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מחשב שעוד רוב היום - Thunderbird 1333Mhz בן 4 שנים - סוס עבודה שיכול להגיע ל75 מעלות במאמץ (0.18 מיקרון ) - סטוק מארז פתוח חח - חידשתי לו משחה טרמית לAS3 לפני חודשיים  :silly:

בקשר למערכת הפעלה\מעבד....זה כ"כ מצחיק חח

מעבדי מיוצרים בטאיוון אם אני לא טועה וAMD מיוצרים במלזיה - ואפשר להתקין גרסה יפנית + עברית ביחד...

חלקם הם כחול לבן (מיוצרים במפעל בקריית גת).

אשתו של בן-דוד שלי עובדת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD אין לו תמיכה בעברית? :lol: :lol: :lol: :lol:

מה הקשר???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

אולי הוא התכוון שאין לו מפעלים בארץ והעובדים של לא מדברים עברית :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה דפוקים חחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...