מצלמה קומפקטית קטנה במחיר עד 3000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה קומפקטית קטנה במחיר עד 3000 ש"ח

eran57

Recommended Posts

אם לא צריך יותר מדי משחקים בשליטה ידנית, אז אני מאוד אהבתי את הקומפקטיות של קסיו.

משתמשות בכרטיס SD, מסך גדוללללל ומאוד נוחות לשימוש, וגם אין בכלל את הדיליי מרגע הלחיצה עד לצילום כמו בכל דיגיטלית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך,

מצד אחד אתה מעוניין במצלמה קטנה מאד (שאפשר לשים בכיס החולצה אפילו) , מצד שני אתה מעוניין בזום גדול (שצריך נרתיק בשבילה).

תחליט  :)

כמו כן, אבקש לשנות את הכותרת של הנושא - לדוגמא: "מעוניין במצלמה קומפקטית בתקציב של 3000 ש"ח ".

וברוך הבא לפורומים של HWzone :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מצלמה מדהימה, קטנה וחמודה, של CANON..

גם ממש עמידה, היא כל הזמן נופלת על הרצפה והכל בסדר, וחוץ מזה יש מסך סבבה, ויש הרבה אופציות.

ושקניתי אותה (לפני חצי שנה) היא עלתה 450 דולר, כולל כרטיס נוסף (של 128) וגם נוספת... שזה סבבה לגמרי...

אני ממש ממש מרוצה מהמצלמה הזאת...

השאלה רק כמה זה זום גדול?

אצלי יש X6...

למרות שלפי מה שהבנתי זה לא ממש הרבה...

אבל בכלליות אני אומרת לך שאני ממש מרוצה מהמצלמה הזאת. גם יש לחברות שלי מצלמות של CANON והם גם ממש מרוצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה של קנון עם זום אופטי x6 ?  ::) לא זכורה לי חיה כזאת... אולי אתה מתכוון לזום אופטי+דיגיטלי ? :P

תאיר את עיניי בכך שתמסור את הדגם בבקשה :)

ערן,

עריכת כותרת ע"י עריכת ההודעה הראשונה שלך בנושא, יש כפתור "עריכה" :)

כמו כן, אסור להגיב תגובה אחר תגובה - לכן תמחק את הודעתך האחרונה ותרשום אותה בהתגובה הקודמת לה.

אמליץ לך לקרוא את חוקי הפורום בכדי שינוהל דיון מסודר וללא בעיות :);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי יכול להמליץ לך על שלי ה Canon PowerShot S500 שהיא מצלממת 5 מגה פיקסל.

לגבי הזום שלה אז הכולל הוא 12 (אופטי 3 ודיגיטלי 4).

וכמו שאמרו פה קודמיי במצלמות הקומפקטיות קטנות ככל שיהיו לא תמצא זום אופטי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך,

מצד אחד אתה מעוניין במצלמה קטנה מאד (שאפשר לשים בכיס החולצה אפילו) , מצד שני אתה מעוניין בזום גדול (שצריך נרתיק בשבילה).

הוא לא לגמרי סותר את עצמו. ה-Ricoh R1 החדשה היא מצלמה קטנה מאוד ויש לה זום 28-135 שזה אולי לא ultrazoom, אבל בהחלט טווח מרשים למצלמה כל כך קטנה. רק פרט קטן... אי אפשר עדיין להשיג אותה בארץ :-[

כמה תמונות מאוד יפות שמישהו צילם עם ה-R1 ופירסם בפורום של dpreview

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה , יש לי את הקודמת שלה והשיפורים שהוכנסו הפעם בהחלט לא רעים.

אם אתה מעוניין במצלמה למתחילים+חובבנים כמצלמת P&S למתקדמים היא תהווה קנייה מצויינת.

תוסיף גם כרטיס 256MB+ (או יותר.. :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי...אתה מקבל עם מצלמה מטען שהוא מטעין את הסוללה בפחות משעה, ולי אישית יש גם מטען לרכב (שקניתי בנפרד בארה"ב וגם כ.זיכרון קניתי שם).

אמנם את הסוללה הנטענת לא משיגים בכל מקום אבל יש לה את היתרונות שלה, וסוללה רגילה AA אפשר להשיג בכל מקום.

לא הבנתי אותך לגבי ה-Flash Memory, המצלמה תומכת ב-CF 1/2 + MicroDrive. התקנים סטנדרטים ובמיוחד שכרטיסי ה-CF זולים.

אני משתמש ב- Ultra II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...