חייל צעצוע - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל צעצוע

Merrymoon

Recommended Posts

הטיפשות שלך היא כמו מעיין אינסופי... אתה אפילו לא מתאר לעצמך מה זה אפסנאי בצבא ומה זה אומר. בלי אפסניה אין , חודשיים שלושה וכולם מתפגרים מחוסר ציוד/הספקה. עדיף שלא תדבר (בקרוב אצלך).

הכרתי אפסנאים שעבדו יום ולילה רק כדי שלחיילים שלי יהיה איפה לישון בתרגיל. שקרעו את התחת שלהם במחסן בחום של 45 מעלות (ואני לא מגזים במעלה אחת) רק כדי שיהיה מדים נקיים לכל החיילים בבסיס. אפסנאי אחד התייבש שם ופינו אותו. ודרך אגב, אתה חושב שרק קרביים יוצאים לקרב? אני יכול להגיד לך בתור אלחוטן שאני נמצא בדיוק 20 מטר מהמח"ט במצב מלחמה, ובלעדיי הוא מקסימום יוכל לגרד את הביצים, ובטח לא לשלוט על הכוחות בשטח. ובלי אנשי תחזוקה שנמצאים בקרב, המשאיות שמביאות אוכל ותחמושת לחיילים הקרביים יוכלו להשאר בבסיס ולשחק סוליטר. כל אחד תורם לצבא, גם אם הוא לא מרגיש כך!!!!! גם עובד רס"ר, שדואג שהבסיס נראה טוב, מרים את המורל של החיילים וגורם להם לעבוד בצורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פגעת בי......

או שלא....

אפחד לא מחזיק אותך בארץ.... את רוצה לעזוב תעזבי

הכרתי אפסנאים שעבדו יום ולילה רק כדי שלחיילים שלי יהיה איפה לישון בתרגיל. שקרעו את התחת שלהם במחסן בחום של 45 מעלות (ואני לא מגזים במעלה אחת) רק כדי שיהיה מדים נקיים לכל החיילים בבסיס. אפסנאי אחד התייבש שם ופינו אותו. ודרך אגב, אתה חושב שרק קרביים יוצאים לקרב? אני יכול להגיד לך בתור אלחוטן שאני נמצא בדיוק 20 מטר מהמח"ט במצב מלחמה, ובלעדיי הוא מקסימום יוכל לגרד את הביצים, ובטח לא לשלוט על הכוחות בשטח. ובלי אנשי תחזוקה שנמצאים בקרב, המשאיות שמביאות אוכל ותחמושת לחיילים הקרביים יוכלו להשאר בבסיס ולשחק סוליטר. כל אחד תורם לצבא, גם אם הוא לא מרגיש כך!!!!! גם עובד רס"ר, שדואג שהבסיס נראה טוב, מרים את המורל של החיילים וגורם להם לעבוד בצורה טובה יותר.

ע"פ ההגדרה שלי

קרבי = מי שיוצא לקרב

יעני אלחוטן זה גם קרבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם יוצאים לקרב יא אימביציל, ואי אפשר לפגוע בבנאדם שלא נשאר במה לפגוע, שמבושיו (במקרה שלך הטיפשות שלך) עומדים לעיני כל. נראה לך שאיזה חייל יוכל לצאת לקרב אם הציוד/כלים שלו לא מתוחזקים? מה נראה לך? שצוללת סתם צפה לה שם?! בוא למח"א חה"י פעם, תראה שם בנות עומדות קורעות את התחת כל היום במעברים, מרימות צינורות פלדה, סופרות ברגים ופילטרים לנפק כדי שיביאו את זה לב"ח לטיפול חצי שנתי של איזו ספינה. ואם יש מצב חירום אז מקפיצים את כולם בלילה והן שוחות שם באבק וחרא כדי שהחלקים האלו יגיעו ליעדם! חלקים אחרים צרייך לייבא מחו"ל ואני הייתי מתמקחת על החלקים האלו וגם עבדי במח"א אז אל תזבל - כל אחד תורם אלא אם זה איזה שק"מיסט או מש"ק ממטרות או מש"ק פינג פונג או רס"ר - במיוחד רס"ר!

מי שאחרי השירות שלו מרגיש שהוא בזבז זמן, ככל הנראה שזה בגלל שזה מה שקרה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לשמוע את ההתנשאויות שלכם!

יא יצורים

תחזרי לאולפן או משהו

אמרתי שצריך את כל הג'ובניקים האלו אבל יש ביניהם המון שלא עושים כלום!!

נמאס לי מהדין הזה אתם לא אומרים שום דבר חוץ מלקלל ולהתנשא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule, כל פוסט שפירסמת בת'ראד הזה רק מראה יותר על הבורות, צרות העין והצעירות שלך. הייתי מבקש ממך יפה שתפסיק.

אני יכול לומר דבר קטן על היחידה שלי "הלוחמים צריכים אותי, יותר מאשר שאני צריך אותם". בלעדי הם לא רואים בשטח, בלעדי הם לא מתקשרים עם האחרים, בלעדי הם לא מקבלים תמונה עדכנית ב Delay מקסימלי של 115 מילישניות ועוד... כנ"ל גם לגבי מחלקות אחרות, הלוחמים הם Worthless בלי כוח התומכ"ל. ותאמין לי שאני יכול להגדיר כמעט כל תומך לחימה ביחידה כ"לוחם", טוחנים עבודה, קורעים ת'תחת והסיפוק במרבית המחלקות הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לשמוע את ההתנשאויות שלכם!

יא יצורים

תחזרי לאולפן או משהו

אמרתי שצריך את כל הג'ובניקים האלו אבל יש ביניהם המון שלא עושים כלום!!

נמאס לי מהדין הזה אתם לא אומרים שום דבר חוץ מלקלל ולהתנשא

ואתה עד שתגיע לצבא(או שתקבל צו ראשון) אל תחליט אם זה בזבוז זמן או לא כי לא היית שם - לא בתוך ג'ובניק קרייה ולא בתור חייל סיירת אגוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב מסויים במהלך קריאת הדיון עד עכשיו נמאס לי, בעיקר כי הוא עסק בעיקר בלנסות לשכנע ילד (15? 16?) שלא ניחן ביותר מדי חכמה למה כדאי להתגייס, ולא בנושא שעליו הוא נפתח.

אז ל-Rule The PC: אני מאחל לך שתתבגר. ונקודה למחשבה: אתה לא תומך בפינוי התנחלויות (=אתה כן תומך בשמירה של צה"ל שם), אבל אתה לא רוצה להתגייס כי אתה חושב שתהיה מיותר? אני אומר - תתגייס ותעשה תפקיד מיותר, רק כדי שחייל יותר איכותי ממך יוכל לעשות תפקיד פחות מיותר ולקיים את האידאולוגיה שלך. התקן לתפקיד המיותר שאתה חושב שתעשה לא יבוטל אם לא תתגייס, מה שאומר שמישהו שכנראה יכול לעשות יותר ממך יצטרך לעשות אותו. אם לא הבנת מה אמרתי, אל תטרח להגיב.

לגבי הנושא המקורי של הדיון, לדעתי זו החלטה מטומטמת. אני כרגע חייל עורפי (אתם יודעים איפה), ואין לי . לא שאני כ"כ רוצה ללכת עם (זה מסורבל, כבד, מלכלך ונוטה לתת מכות לאנשים באוטובוס), אבל אם היו מחליטים שכולם הולכים עם הייתי מבין ומקבל את זה. עדיף שכל חייל ילך עם ויחקרו 200 מקרים של העלמויות נשק בשנה מאשר שיהיה פיגוע והמיטב שחיילים שיהיו באזור יוכלו לעשות זה לזרוק על המחבל את הדיסקמן שלהם או לצעוק עליו.

נשק זה לא רק תגובה: זה גם הרתעה. גם אם חצי מאלה שיש להם נשק לא יודעים להשתמש בו כמו שצריך כי אופי השירות שלהם לא מצריך שימוש בנשק, הם עדיין כוח מרתיע וכבר קרה בעבר שמחבלים הסגירו את עצמם או התפוצצו במקום פחות הומה מזה שרצו, רק בגלל נוכחות של כוחות צבא/ משטרה חמושים באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא יכולתי להגיב כי היה לי באן משום מה!!

אבל עכשיו אין לי...

טוב אין לי כל כך מה להגיד

לא ציפיתי שמישהו יחשוב שאני צודק או לשכנע מישהו אני ממזמן התייאשתי מלנסות לשכנע פה כי זה ברור שאפחד לא ישתכנע מכלום כולל אני

אני חושב שהצבא מאוד אני חושב שהחיילים הקרביים (שזה כל מי שאמור להיות בקרב) וגם הג'ובניקים חשובים

אבל יש יותר מדי חיילים בצהל שלא צריך ורק עושים רע לצבא מבחינת ביזבוז כסף וזמן

ואני חושב שהחיילים האלו לא צריכים להתגייס כי גם ככה יש עודף חיילים (תאימנו או לא)

ואני חושב שאני אחד כזה ולא בגלל שאני פרזיט כי אני פעם הייתי בגישה של "אני אעשה מה שהצבא יגיד לי לעשות" אבל אני יודע שאני לא אועיל ואני אהיה ג'ובניק שלא עושה כלוםן אז במקום לבזבז כסף וזמן לצבא ולעצמי אני לא חושב שכדאי לי להתגייס...

סוף הסיפור להתראות תראד ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הבנת הנקרא

אני אמרתי אחרי חמש דקות אז

שגם ג'ובניקים חשובים

אבל קרבי יותר

מה שבטוח שאני לא אשתכנע כשאתם מדברים ככה...........

את אמרת לי בעצמך שאת מצטערת שהלכת לצבא והוא דפק לך את החיים ויכלת להתחתן ורב טוראי הדפוק אמר שלא אכפת לו שאת רוצה להתחתן ואם היה לך כסף את עכשיו היית טסה לגרמניה

את כל כך פטריוטית שאת רוצה....

אז אל תגידי לי שאני פרזיט שאני לא רוצה ללכת לצבא.... אני יודע שאני לא הולך לתרום ואני מעדיף לעשות שירות לאומי

את שונאת את הצבא כי הכירחו אותך להתגייס אבל בלב את שונאת אותו כי הוא הרס לך את החיים אז את גם לא כל כך רצית ללכת לצבא...

את מסיבות אישיות ואני מסיבות שאני יודע שאני לא אעזור

טוב זה לא משנה אתם לא תשכנעו אותי זה בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...