לכל מי שחושב לקנות כרטיס מסך לשנה/שנתיים הקרובות... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שחושב לקנות כרטיס מסך לשנה/שנתיים הקרובות...

DXT

Recommended Posts

אני מדבר על ההתלבטות בין GeForce4 ולבין 8500.

כפי שידוע לרבים, לפני זמן מה פירסמו שהמנוע של דום 3 יפעל יותר טוב על הרדאון.

שנית, אם תבדקו כל בנצ'מרק בין הרדאון והגי פורס 4 ב- Unreal Performance Test תגלו שגם שם הרדאון מביס את הגי-פורס4.

ה- Unreal Performance Test זה בנצ'מרק אשר בודק את ביצועי הכרטיס מסך למנוע Unreal, ולא המנוע הנוכחי, אלא לגבי העתיד של המנוע.

שני דברים אלה מאד חשובים מכיוון ששני המנועים הנ"ל כנראה ישלטו בתעשיית המשחקים בשנים הקרובות (כמו היום) ולכן למרות שהגיפורס נראה כמנצח את הרדאון כיום, המצב יתהפך בעתיד הלא רחוק. לכן אני אישית ממליץ אם אתם רוצים לחשוב חכם ולתכנן לעתיד אז לקנות רדאון.

כמו כן, ידוע שהטכנולוגיות של הרדאון יותר מתקדמות מאלה של הגיפורס (ושלא יטעו אתכם כל השמות המפוצצים) וגם איכות התמונה שלו יותר טובה, אולי לא בהרבה היום, אבל בעתיד אני משער שההבדל יהיה הרבה יותר מורגש.

ותחשבו על זה... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה מחוסר התגובות שכולם מסכימים עם דברי בלב שלם... ;D

לא מה שאתה רואה על פי חוסר התגובות שלך זה שאנשים עוד לא עיכלו את דבריך,

הייה סובלני..

נ.ב ידעת כי על פי מידע טכני נקי, התמונה בג'יפורס 4 אמורה להיות נקייה ויציבה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידעתה כי להרבה מישחקים צריך להורים פצים כדי שיעבדו טוב עים ה 8500..... ופצים אלו לא עובדים עים דיסקים צרובים....(באותה היזדמנות של הוצאת התיקון הוסיפו הגנות חדשות)..... למשל ב מקס פיין...

אים אתה מיקצוען אמיתי אז

רק NVIDA !!!

בלי בעיות תאימות עים מישחקים ותיקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I ate . >:(

מזה????

אכלת את nvidia?!?!?!?!?

:lol:

ולכל מי שאומר שיש בעיות התאמה, נכון בגלל זה אני מדבר על העתיד, כי בעתיד זה יהיה להיפך. אני לא אומר שיהיו בעיות עם הגיפורסים אבל בטוח שאם הרדאון זה יפעל בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל GF4 טיטאניום אוכל את הרדיאון, בלי מלח...

ההתלבטות נוצרת בגלל המחיר, לכאלה שלא יכולים להוציא את ההפרש הרדיאון יהווה תמורה מצויינת.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל GF4 טיטאניום אוכל את הרדיאון, בלי מלח...

ההתלבטות נוצרת בגלל המחיר, לכאלה שלא יכולים להוציא את ההפרש הרדיאון יהווה תמורה מצויינת.. ;)

כן, אבל תראה לפעמים את ה- FPS עצמם ולא למי יש יותר ותראה במציאות שזה בלתי אפשרי להבדיל בין 200FPS ולבין 100FPS ולכן איכות התמונה של הרדאון מנצחת. בעתיד התוצאות יהיו להיפך, הרדאון יאכל את הגיפורס ואז יחרבן אותו ויאכל שוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ....

דעתי המקצועית בתור טכנאי מחשבים (עם הכשרה של שעתיים שלמות וסטאז' של 4 שעות כולל סחיבת המחשב מהבית של הלקוח לחנות ובחזרה) היא כזאת:

מי שרוצה לקנות כרטיס מסך, שיחכה.

למה?

קודם כל תוך כמה ימים היבואנים מוציאים מחירונים חדשים ויקח זמן עד שהחנויות יעדכנו, בקיצור יותר זול.

אחר כך אם מסתכלים על העתיד הקרוב-רחוק, אם אתה רוצה להחליף כרטיס מסך, חכו לכרטיס של , אפילו אם לא תקנו אותו, שהוא יצא וATI יוזילו את הכרטיסים והצ'יפים שלהם, ובכך גם היצרניות יוזילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך קישור , אני רוצה לראות במו עייני שראיידון הביס את gf4 ti , לפחות שתי מקורות נאמנים :hat: .

ודי הגזמת עם המילה "הביס" , אולי הוא עקף אותו טיפ טיפה אבל הביס ?

ועוד דבר התכוונת לunreal 2 לא unreal 1 , נכון ? כי unreal זה המנוע הישן שהשתמשו ב ut ו unreal 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...