Logitech MX510 vs MX700 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech MX510 vs MX700

Athlon-WINGS

Recommended Posts

קראתי לפני איזה חודש תרד על ה mx1000 באתר בחו"ל , ואמרו שם שהוא היורש של הmx700 שהיה העכבר הכי מומלץ לגיימרים... כך שלא mx700 אין בעיות עם משחקים ודיליי אך יש לו כל מיני

בעיות כמו שהביס התעינה שלו בעייתי לפעמים אצל כמה מהאנשים ושה mx1000 הוא שיפור מוצלח שלו וגם שיפור בצורה לנוחות טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק מישחקי יריות אז קח 510 זה הסטנדרט לאנרילאים.

אם אתה לא משחק משחקים כאלה מהירים אז קח ת700.

כל מי ששאלתי על 510 אמר שזה משהו מטורף.

אני אישית אומר לך כרגע שאני מתכנן על ה 510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף משהו בקשר לעכבר mx 510 והדיוק שלו

בגלל העכבר שמתי לב שפאד שלי לא ישר או שאם אני נוגע פאד בצד השני בקלות העכבר גם זז :>

כשאני עוזב תעכבר הוא לאט לאט מתחלק לצד דבר שלא נראה לעין אבל במחשב רואים את הסמן זז חחח איזה עכבר סוס :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..נראה לי ששיניתי את הדעה שלי...נראה לי אני הולך על ה MX510.

אני לא זקוק לעכבר , ועם ניסיון קודם שלי מה-MX500, החוט בכלל לא מפריע לי.

בביקורת שנתתי רשום שעדיף יותר MX510 על פני MX700, הוא מדוייק יותר (הבדל קטן מאוד מורגש), לא צריך להטעין אותו, נוח ויפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות בין עכבר לחוטי...

אם יש צורך בעכבר אז תשווה בין דגמים אלחוטים ודי ברור שהMX700 הוא הטוב בארץ

ההבדלים בין העכברים לא גדולים, לא משהו שתרגיש והMX700 יעלה לך 330 שקל בKSP שזה די זול ומשתלם

אני ביטלתי את ההזמנה רק בגלל שיצא הMX1000 שעולה בערך אותו מחיר בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה!

שימו לב אבל שהיום יום שישי ומחר שבת...ככה שרק מיום ראשון אני צריך להתחיל לספור את הימים.

שימו לב גם שהמוצר במלאי, נראה כמה זמן ייקח עד שמוצר במלאי מגיע עד לבית שלי (אני גר בקריות, לא רחוק מנשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בנסיבות - אני מעריך שתקבל אותו ביום שלישי לכל המאוחר.

נחיה ונראה.

מסתבר שטעיתי.

מכיוון ש-Athlon~WINGS לא מצא לנכון לעדכן את הדיון פה, אני אעשה זאת במקומו (ציטוט מדיון בפורום כללי):

עזבו אתכם משטויות....אני את ההזמנה הראשונה שלי מנעה מחשבים הופתעתי פשוט לטובה.

יום שישי אחר הצהריים הזמנתי עכבר MX510 של לוג'יטק, התהליך של הקנייה היה הכי פשוט שקיים מאשר חנויות אחרות שקניתי בהם (אני לא אזכיר שמות).

זה כבר היה ידוע לי שהם יצרו עימי קשר ביום ראשון בבוקר, כי יום שישי ושבת הם לא עובדים.

יום ראשון (היום) בבוקר יצרו איתי קשר (הריי יום שישי-שבת לא עובדים), היו מאוד נחמדים ומנומסים, פשוט להפליא. יצרו איתי קשר ב9 בבוקר.

ותנחשו מה? ב12 בצהריים באותו יום המוצר כבר הגיע. והם עוד התקשרו לשאול אם המוצר הגיע ואם הוא בסדר ושלם.

:xyxthumbs:

יפה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...