פיגוע בסיני ! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בסיני !

giloman

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעתי על הפיגוע כמה דקות אחרי שהוא קרה, לפני שנסעתי עם חברה לאיזה קומזיץ ולכן לא הייתי כאן להגיב עמכם ולתת בראש למי שהייתי צריכה לתת. עוד פיגוע ועוד פיגוע. עכשיו נתחיל מלחמה עם מצריים?... ולמה תיירים שנוסעים לסיני הם מטומטמים ומגיע להם??? אולי גם אני רציתי לנסוע לטאבה! כן! רציתי! יותר זול שם והמים שם נקיים ושוחים בהם דגים ולא סנדלים! יש אנשים שאוהבים לנסוע לשם כי ככה הם מרגישים את הדו-קיום שאיננו קיים כבר כאן.

עכשיו מדווחים שמצריים מאשימה אותנו בפיגוע... ובמה בדיוק אנו אשמים שמגיע לאזרחינו להתפוצץ ולהיקבר בהריסות של בית מלון? במה האנשים האלו אשמים? הם בסה"כ באו לנוח קצת, לבזבז אצלכם כסף שהכלכלה שלכם חלילה לא תסבול צרות כמו שלנו... אז צה"ל טעה ושרון רוצח (אני צינית) - בסדר! אבל במי האנשים האלו פגעו שזה מגיע להם?... למה כולם באמת נגדינו?

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בציניות.

זה כבר לא ככה - ותאמין לי שישראלים שונאים את רוב העולם יותר מאשר ששונאיםבעולם את היהודים - הכל בא כתוצאה מפחד - שנאה = פחד.

ברור שבכל מדינה בעולם יהיה מיעוט שישנא יהודים, אין מה לעשות , אי אפשר לשנות את כל העמים, אבל צריך לחיות עם זה ולהבין את זה כי אין ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא כמו שאתם חושבים. בתור אחת עם חברים בכל העולם (ואני בטוחה שגם לכם יש) כולם אומרים לי שאנחנו צריכים להכנס בערבים ואף אחד עוד לא בא אליי בטענות "מה אתם עושים לפלסטינים המסכנים?!". בפורום אמריקאי מציעים לי להיות מודרייטורית (אחרי שהם יחליפו שרת) וזה למרות שאני אזרחית , חצי יהודיה וכו' וכו', ובאותו פורום אני מקבלת "פאן מייל" מאנשים, גם כאלו שלא בדיוק הייתי קוראת להם "סובלנים" (כן, נאצים). הכל תלוי באנשים ובגישה. נראה לכם שכל אירופה שונאת אותנו והולכת עם כאפיות כאות הזדהות עם הערבים? ממש לא, גם לא בצרפת. חברים שיש לי בצרפת אומרים "הלוואי היה לנו עם ביצים כמו שלכם ולא לגיון זרים מפגר והיינו נכנסים במהגרים הערבים המגעילים האלו ששודדים את בתינו ואונסים את נשותינו". לא כולם שונאים אותנו, רק פלגים ספציפיים וחתכים ספציפיים באוכלוסיות (החלקה האירופית באום - גברים עשירים ולבנים שלא יודעים מצרות כמו שלנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בדיוק.

ככל שאתה מצפין באירופה ככה השנאה לישראל גוברת - כי לדוגמה ל3 המדינות הדומיננטיות באירופה - גרמניה - צרפת - אנגליה יש בעית מהגרים ממדינות ערב והם מבינים את המצב שלנו (פחות או יותר - צרפת תמיד היתה אינטרסנטית ולא ניטרלית ) - אבל הסקנדינביות לא סובלות מהבעיה 0- או משום בעיה אחרת ולכן זה לא מזיז להם הבעיות שלנו - והם מעדיפים להתרכז בתמונות של הפלסטינאים - כי ת'כלס - תמונה של טנק נוסע לכיוון ילד עם אבן שווה יותר מכל הסברה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"היינו נכנסים במהגרים הערבים המגעילים האלו ששודדים את בתינו ואונסים את נשותינו".

אימרה מסוכנת. רק תחליפו את שנת 2004 בשנת 1935 ואת המילים מהגרים ערבים במילה יהודים ותבינו הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן - אבל היהודים ב1935 לא גרמו לעלייה של 300% בפשע והשתלבו טוב בכלכלה ורק עזרו להתפתחות גרמניה - לא שאני מצדיק את המשפט - אבל לא ניתן להשוות לדעתי...

אז צר לי לומר לך אבל יש לך מוסר כפול (כנראה שגם לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו רק בני אדם... ובאמת, היהודים לא גרמו לעלייה חמורה בפשע וכן השתלבו ועזרו לכלכלה, בעוד שמרבית הערבים באירופה חולבים את שד הרווחה ליובש וכמעט לא עובדים או עובדים כאילו נמצאים בשביתה איטלקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא כמו שאתם חושבים. בתור אחת עם חברים בכל העולם (ואני בטוחה שגם לכם יש) כולם אומרים לי שאנחנו צריכים להכנס בערבים ואף אחד עוד לא בא אליי בטענות "מה אתם עושים לפלסטינים המסכנים?!". בפורום אמריקאי מציעים לי להיות מודרייטורית (אחרי שהם יחליפו שרת) וזה למרות שאני אזרחית , חצי יהודיה וכו' וכו', ובאותו פורום אני מקבלת "פאן מייל" מאנשים, גם כאלו שלא בדיוק הייתי קוראת להם "סובלנים" (כן, נאצים). הכל תלוי באנשים ובגישה. נראה לכם שכל אירופה שונאת אותנו והולכת עם כאפיות כאות הזדהות עם הערבים? ממש לא, גם לא בצרפת. חברים שיש לי בצרפת אומרים "הלוואי היה לנו עם ביצים כמו שלכם ולא לגיון זרים מפגר והיינו נכנסים במהגרים הערבים המגעילים האלו ששודדים את בתינו ואונסים את נשותינו". לא כולם שונאים אותנו, רק פלגים ספציפיים וחתכים ספציפיים באוכלוסיות (החלקה האירופית באום - גברים עשירים ולבנים שלא יודעים מצרות כמו שלנו).

סבבה גם אני הייתי מודרייטור בכמה אתרים בחו"ל

hardwaregeeks

majorgeeks

היום האתר הראשון גדל חבל על הזמן!!

טוב קיצר השנאה באה בגלל שאנחנו מצליחים כמעט בכל דבר :-\ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...