פיגוע בסיני ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בסיני !

giloman

Recommended Posts

אל תגידו "אמרנו לכם" - כתבה בWALLA, מומלץ לקרוא.. :

אל תגידו "אמרנו לכם"

יום שישי, 8 באוקטובר 2004, 6:22 מאת: מערכת וואלה!

נכון, היו אזהרות מפני נסיעה לסיני, אבל רחביה ברמן מסביר למה 10 אלפים ישראלים לא התרגשו, ועם זאת מוצא סיבה לא לנסוע

סיני. לא פחות בטוח מאוטובוס ישראלי (צילום ארכיון: רויטרס)

נו, עכשיו כולם יצקצקו בלשונם וידברו על הישראלי חסר האחריות. הרי היו אתרעות! המטה ללוחמה בטרור אמר במפורש שיש חשש לפיגועים בסיני. נכון, הוא אמר. מצד שני, גורמים אחרים במערכת הביטחון אמרו בתגובה שהלוט"ר רק מכסה את ישבנו ליתר ביטחון, כך שאם חלילה יתרחש פיגוע בסיני, הוא יוכל להגיד "אמרנו לכם".

הרי אין חג שבו הלוט"ר אינו מוציא אזהרה כזו. אז איך בדיוק אמורים המוני בית ישראל להתייחס לזה ברצינות? גם שעון עומד צודק פעמיים ביום, ואפילו הפיגוע הנורא שאכן קרה הערב אינו מקנה לאזהרות הלוט"ר אמינות יוצאת דופן.

אבל נניח שאכן התייחסנו לאזהרות הלוט"ר ברצינות. מה אז? אם נטייל רק בארץ נהיה בטוחים? ברור שלא. הרי למרות שבכל חג ישראלי מוטל מיד עוצר על כל השטחים הכבושים, עדיין יש בחגים רבים פיגועים. ולא רק בחג הרי כל עלייה לאוטובוס היא הרפתקה אצלנו, וכל גיחה לקניון היא בגדר סיכון לא סביר בעיני אנשים ממקומות שלווים יותר. נטייל בחו"ל, אבל לא בסיני? גם לא מבטיח שום דבר. חמאס הרי הבטיח פיגועים נגד ישראלים בחו"ל בתגובה על חיסול האיש שלהם בדמשק, וזה שהם מיהרו להסתייג מהבטחה זו שעות בודדות לאחר מכן לא ממש שכנע. ישראלים, בהיותם אוהבים להתגודד בהמוניהם בטיילם בחו"ל, הם מטרה קלה גם באנטליה, בשאנז-אליזה ובשדרה החמישית. ולחו"ל אנחנו הרי מוכרחים לנסוע, כי יש גבול - כמה זמן ברציפות אפשר לסבול את סיר הלחץ של ארץ האבות.

פרסומת

אם יש דבר אחד שיגרום לי אישית לחשוב פעמיים לפני נסיעה לסיני זה לא הפיגוע עצמו, אלא התגובה המצרית; הביורוקרטיה המרתיחה שעליה התעקשו המצרים מול כוחות ההצלה הישראלים כולל דרישה שכבאים שהוקפצו בן רגע וחשו למלון הבוער יציגו דרכונים, וסירוב לאפשר לכוחותינו לנחות בראס א-שטן או אפילו לפעול בשטח המלון עצמו. אף אדם ואף מדינה אינם חסינים בפני הטרור, אבל שילוב בין התופת של דאנטה לספר של קפקא, זה לא סרט שאני אישית רוצה להיות בו. נצטרך למצוא דרך אחרת לספק לנשמה את השאנטי שלה לפחות עד שהזמן יעמעם את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיקו להשוות את מה שקרה שם לפיגועים שקוראים פה בארץ,הייתה התראה ממוקדת,מה צריך יותר מזה??

לדעתי גם מערכת הביטחון לא עשו בשכל ופשוט לא סגרו את הגבול!

אני אף פעם לא הייתי בסיניי ואף פעם לא אסע לסיניי,למה לפרנס אוייבים? (ועכשיו עוד פעם יתחילו הירידות עליי שמצרים הם לא אוייבים) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x-dude , אז מה שאתה אומר הוא , שאם אתה תעלה לאוטובוס ותתפוצץ , אני אמור להגיד , ואללה , מגיע לו למוות , אמרו שזה מסוכן , וואללה , שאנשים לא יסעו באוטובוסים , וכל פיגועי הטרור , גם לכל האנשים שם שנהרגו , גם להם מגיע ?

או שאתה דפוק לגמרי , או שאתה ערבי מטונף שיורה זיקוקי דינור על כל פעם שיש פיגוע .

אפילו שיש חופש ביטוי , וכל אחד יכול להביע את הדעה שלו , להגיד "מגיע להם" .... מה אני אגיד לך ... מגיע לך להתפוצץ באוטובוס . בהצלחה . הקוים המומלצים זה קו 2 , 10 ועוד איזה אחד שאני לא זוכר בירושלים , יש לך גם כמה חביבים בתל אביב . אני אפילו מוכן לקנות לך חופשי חודשי . עלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב באמת נמאס מהם אבל העולם לי יעשה כלום עד שהם לא יפוצצו פצצת אטום על איזה מדינה חח מעניין על איזה מדינה... רק אחרי זה העולם התעורר לא לפני... כי תראו ארה'ב ואירופה ורוסיה אומרים לאירן להפסיק להעשיר אורניום אבל הם מקשיבים לאאא והם מבקשים כבר איזה 20 פעמיים לפחות... טוב אני פשוט מחכה לפיצוץ הגדול ק אז העולם יפתח את העינים שלו אבל על זה כבר יהיה מאוחר מדי! וחבל!

זאת דעתי האישית!! :-\ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב באמת נמאס מהם אבל העולם לי יעשה כלום עד שהם לא יפוצצו פצצת אטום על איזה מדינה חח מעניין על איזה מדינה... רק אחרי זה העולם התעורר לא לפני... כי תראו ארה'ב ואירופה ורוסיה אומרים לאירן להפסיק להעשיר אורניום אבל הם מקשיבים לאאא והם מבקשים כבר איזה 20 פעמיים לפחות... טוב אני פשוט מחכה לפיצוץ הגדול ק אז העולם יפתח את העינים שלו אבל על זה כבר יהיה מאוחר מדי! וחבל!

זאת דעתי האישית!! :-\ :P

ככה זה בני אדם... אנחנו פותחים ת'עיניים רק אחרי שהנזק נעשה... :'( :-\

ולדעתי המחבלים האלה עשו לעצמם רק צרות... עכשיו מצריים תשנא אותם ותעזור לנו (עם קצת מזל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א DarkMinD סתם תפסת פריים אחד... חיוך זו תנועה טבעית של בני אדם, יכול להיות שהאשה הזאת בכלל לא ידעה שמישהו מת וחוץ מזה אני בטוח שהיא לא בכתה מאושר.

ביג פאקינג דיל.

אני לא רוצה להתחיל וויכוח על זה אבל האישה הזאת היתה די מאושרת שהיא מדברת בטלוויזיה, זה לא היה חיוכון אלא הבעה שמחה מתמשכת, כאילו כלום לא קרה היום.

לי דווקא יותר ממנה הפריע היצור הזה ברקע שניסה במשך חצי שעה להשאר כל הזמן בפריים ולדבר בפלאפון, "שמחה תקליטי אני סלבריטי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x-dude , אז מה שאתה אומר הוא , שאם אתה תעלה לאוטובוס ותתפוצץ , אני אמור להגיד , ואללה , מגיע לו למוות , אמרו שזה מסוכן , וואללה , שאנשים לא יסעו באוטובוסים , וכל פיגועי הטרור , גם לכל האנשים שם שנהרגו , גם להם מגיע ?

או שאתה דפוק לגמרי , או שאתה ערבי מטונף שיורה זיקוקי דינור על כל פעם שיש פיגוע .

אפילו שיש חופש ביטוי , וכל אחד יכול להביע את הדעה שלו , להגיד "מגיע להם" .... מה אני אגיד לך ... מגיע לך להתפוצץ באוטובוס . בהצלחה . הקוים המומלצים זה קו 2 , 10 ועוד איזה אחד שאני לא זוכר בירושלים , יש לך גם כמה חביבים בתל אביב . אני אפילו מוכן לקנות לך חופשי חודשי . עלי .

אתה פשוט ילד דביל שלא מבין את מה שכתבתי,ואם אתה חושב שאני מהצד השמאלי של המפה הפוליטית אז תחשוב את בדיוק ההפך.

אתה מאחל לי להתפוצץ,סבבה אני לא לוקח ללב,אבל אני לא איחלתי לאנשים האלו שנסעו לסיני למות,אבל אם יש אנשים מטומטמים עד כך שנוסעים למקום שהייתה נגדו התראה ממוקדת (אתה בכלל יודע מה זה התרעה ממוקדת צוציק?) אז מגיע להם,פשוט כך.

ועכשיו גם איך מציגים אותנו בתקשורת הזרה אתם צריכים לראות,כרגע ראיתי SKY ושם מדגישים שישראלים קיבלו התראה לא לנסוע לסיני ובכל זאת נסעו.

ישראלים שאננים מטומטמים תסעו לערבים ותמותו מה איכפת לי,אבל לאחל לי למות? אתה פשוט ילדון דביל.

נ.ב

זה שאתה עובד בזיג-זג לא עושה עליי רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקו הנוסף הוא 14...

ולמרות שאני חושב שהתגובה של X-DUDE קצת קיצונית אני גם חושב שסיני הייתה התחלה סתם אשליה של שקט הרי זה היה ענייין של זמן מתי יהיה שם פיגוע....

אני לא חושב שמגיע למישהו להיפגע בפיגוע ....זה דבר איום אסור לאחל את זה לאף אחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציניות ...

אני לא עד כדי כך שונא אנשים כדי לאחל להם למות בפיגוע . יש דבר יותר נורא מאשר למות בפיגוע ... זה לשרוד פיגוע .

ויכול להיות שקצת הגזמתי .

פשוט לראות משהו כמו "מגיע להם" , לא משנה התרעות , לא התרעות , זה לא נורמלי .

נ.ב. מה בדיוק הקשר לזה שאני עובד בזיגזג , וממתי זה אמור לעשות רושם על מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Maestro שאלה לי אליך:

אומרים לך שישנה התראה ממוקדת בקניון המקומי שלך אתה תלך לשם? לא! אתה תנסה להיפך ולנסות לשכנע את החברים שלך לא ללכת לשם.

זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר,אבל לאאאא...אתה מכיר את הישראלי הממוצא (עזוב אותך אחי לא יקרה כלום).

אולי שאני ירגע אני אחזור בדבריי,אבל כרגע מגיע להם זהו.

Pafel סתם...הקטע שאיחלת למות בפיגוע לא פגע בי,אבל שקראת לי ערבי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...