פיגוע בסיני ! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בסיני !

giloman

Recommended Posts

הוא מדבר על זה שהם יסעו שוב לסיני לא על זה שהם יסעו באוטובוס ואם לא הבנתי אותו והוא אומר שמי שמפצים אותו אסור לו ללכת לבתי קפה אז הוא אידיוט אבל אין מצב שהוא יגיד דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה סתם תירוץ עלוב. אז יש נאצים באירופה וארה"ב אז אני לא אסע עכשיו לשם? לא היה איסור לנסוע לסיני, היו התראות. אם היה איסור והם היו מפרים אותו עוד אפשר היה להגיד משהו כזה אבל לא היה איסור והם באו לנופש, ולמה לא? הים יותר נקיא שם, המחירים יותר טובים, השירות מצויין אז למה לא לנסוע לסיני? לנסוע לאילת ולשחות בביוב במקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת מספיק אימביציל לחשוב שהם ינסעו לשם שוב פעם ועוד מהכסף הזה? אתה יודע כמה מהאנשים האלו נמצאים עכשיו בשוק וכמה טיפולים פסיכיאטריים הם יצתרכו לממן? חלק נפצעו אז טיפולים ופיזיאוטרפיה. אתה מדבר שטויות שבא לבכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב שואלת... אתה באמת חושב שזה מה שהם יעשו? נראה לך שהם ירצו לדרוך שם רגל בכלל? אתה יודע מה זה נפגע פיגוע? זה בנאדם ששבועות מפחד לצאת מהבית למכולת! שלא לדבר על לחזור לזירת הפיגוע! ומה אתה מדבר איתי על תרבות דיון? קודם כל דע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אבסורד שמדינה חופשית תתחיל להורות לאזרחיה כיצד לנהוג בכסף אשר מגיע להם. 20 שנה ישראלים נסעו לסיני ואף אחד לא אמר דבר אז כעת בגלל פיגוע אחד המדינה תתחיל לאסור עליהם להוציא כסף על איזור זה? בניו יורק התרחש פיגוע חמור משמעותית ואינני שומע כי ישנו איסור מצד המדינה לנסוע ליעד זה. תשובה בסגנון "שם יותר בטוח" ממש לא רלוונטית שכן לכולם ברור כי פיגוע נוסף בארה"ב הוא רק עניין של זמן וזוהי הסיבה שהיא יצאה למלחמה בטרור. לכולם היה ברור כי הבלגה במקרה זה לא תועיל וכי הטרוריסטים ישובו לתקוף.

למדינה חופשית אסור להורות לאזרחיה כיצד לנהוג מכספם שכן במצב זה המדינה אינה חופשית יותר וכמו כן אסור לשכוח כי כל האזרחים הללו הינם אזרחים משלמי מיסים והכספים הללו מגיעים להם עקב היותם אזרחים במדינה זו אשר נפגעו מפעולת האיבה. לאף אחד אין זכות לקבוע את הצורה בה הם יוציאו את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יסעו לסיני!! וגם לא לטורקיה!! שלא יסעו למדינות מוסלמיות ושלא יפרנסו אותם

אני לא נוסע למדינות מוסלמיות וטוב לי גם בלי פקט טבק ב2 שקל

שלא יסעו למדינות כאלה... שיש התרעות כבדות

מי שנסע למרות ההתרעות הכבדות זה בעיה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדינה חופשית אסור להורות לאזרחיה כיצד לנהוג מכספם שכן במצב זה המדינה אינה חופשית יותר וכמו כן אסור לשכוח כי כל האזרחים הללו הינם אזרחים משלמי מיסים והכספים הללו מגיעים להם עקב היותם אזרחים במדינה זו אשר נפגעו מפעולת האיבה. לאף אחד אין זכות לקבוע את הצורה בה הם יוציאו את הכסף.

עובדה שזה נהוג בטובות ממדינות המערב ובהם ארה"ב. ואני כאזרח לא רוצה שכספי המיסים יועברו למרדנים שזורקים ז והולכים למקומות שהמדינה הורתה במפורש לא ללכת ומסיבות מוצדקות ולצפות לקבל פיצויים מעבר לביטוחים הפרטיים... פתטי לגמרי. למנוע לגמרי ללכת לשם זה טעות אבל לעניין הפיצויים הם יקבלו קדחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה לא הורתה לא ללכת.

היו אזהרות, התרעות, המלצות לא להגיע לשם. אף אחד לא חסם את הגבול, ולעשות את זה בגלל הפיגוע הזה זה די טפשי.

בכל מקרה, אי אפשר השוות את הנוסעים לסיני לאנשים שנסעו לשכם או עזה כדי לקנות רהיטים בזול. זה כבר סיכון מיותר, ואת זה המדינה כבר באמת לא אמורה לאפשר.

הרי עם מצרים אנחנו במצב של שלום (לפחות על הנייר).

לדעתי הם צריכים לקבל פיצויים בדיוק כמו שמקבלים נפגעים של פעולות איבה בחו"ל במדינות אחרות - למשל פיגוע הירי בנמה"ת בלוס אנג'לס.

ד"א, איך אפשר לראות פה את הצביעות של התקשורת:

אחרי ראש השנה, כשהיו מלא התרעות ולא קרה כלום, כל התקשורת קטלה את הרשויות שהתריעו, אמרו שהם סתם מלחיצים וכו'.

עכשיו, אחרי הפיגוע, פתאום כולם נורא נדהמים "למה לא סגרו את הגבול", "למה איפשרו לעבור" ועוד...

מצב התקשורת בארץ נהיה אבסורדי. היא לקחה לעצמה יותר מדי כוח, ויותר מדי שיקולים סובייקטיבים נכנסים בדרכו של הדיווח החדשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...