פיגוע בסיני ! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בסיני !

giloman

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב בארץ אף אחד לא רוצה להשקיע בגלל מיסים וכל הבלגן פשוט לא שווה ואם היה לי היום מלא כסף בחיים שלי לא הייתי משקיע גרוש בארץ!!

לא סתם כל האנשים העשירים שלנו קונים נכסים בעולם כמו מלון מוסקבה ברוסיה שנקנה ע"י 2 מיליארדרים יהודים ועוד מלא מקומות העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאשים את החלק הלבנטיני באוכלוסייה( ::)) ואת הממשל כמובן שלא דואג לכלום חוץ מברז פתוח להתנחלויות ולתחת שלו על הכסא בממשלה.

עוד משהו : יהודים לא תמיד ישראלים כמו בדוגמא מתחתיי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי פעם שיחה מעמיקה עם חבר,הוא אמר שהוא מכיר ערבי שלא עובד,מכה את שניי הנשים שלו,והילדים שלו מפחדים להוציא מילה כי הוא בטח מכה גם אותם..

הערבים הם כמו קרציות,מתיישבים במקום מסויים מוצצים את כול המשאבים מהמקום הנ"ל ועוברים הלאה..

רק עכשיו אירופה הבינה מה גדל לה בחצר האחורית.

הם מתרבים כמו מקקים,ולא מועילים בכלום לכלכלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ליחס לנשים אני חייבת להסכים. אין לכם מושג כמה נשים ערביות מהשטחים, מירדן, מצרים ואפילו סוריה, חיות כאן תחת זהות בדויה בגלל אלימות מבית והן אזרחיות נאמנות בגלל החופש שניתן להן כאן, החופש על גופן שהוא רכושן ולא רכוב הבעלים/אבות שלהן, הזכות שלא ירימו עליך יד ואם קורה ו... אז יש למי לפנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפקיסטן אתה יכול לשרוף את אשתך למוות ולענות אותה ולהגיד למשטרה שזה שמירה על כבוד המשפחה כי היא בגדה וסביר להניח שלא יעשו לך כלום ואפילו לא יחקרו אם זה נכון או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירדן בלבד! וגם שם רוב הכפריות עדיין מפחדות לדבר.

בישראל בעיקר במגזר הבדאי יש כמעט כל שנה רצח של נערה או אישה על רקע "כבוד המשפחה".

בפאקיסטן זה מאוד פופולרי אפילו.

עוד ראייה למנטליות הרצחנית של ארצות ערב (על כל הדתות שחיות וחיו במקור בארצות האלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אתה פולט... תסלח לי, הבנאדם אומר "למה שהם יבלו ואנחנו נשלם?!". קיבינימאט! אנחנו משלמים כל החיים שלנו בשביל שפרזיטים כמותו יבלו, ינסעו בוולוו, ילבשו ארמאני ויאכלו רוסטביף ושמפניה, בעוד שנפגעי איבה צריכים לשמוע זיבולים כאלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...