צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כול העולם רואה רק את "הסבל"עלק של הערבים,זו אשמתנו שכסף שכול המדינות בעולם תורמות להם כעזרה הומניטרית הם ממנמים בזה טרור?

אז יודעים מה?

אין לי שום טיפת רחמים על האנשים הטיפשים האלו..

הם כול כך מטומטמים שכול פעם שאני נזכר בזה אני נקרע מצחוק..

כמו הילד ששילמו לו 100 שקל בשביל שיתפוץ..

מה הוא עשה?

אמר לעצמו ככה:

"אממ... ואחד אני קונה לעצמי פיתה ויט שוואמרה ואז בום בום" :lol:

פעם שהיתי טיפש עוד ריחמתי עליהם איך שהוא,עכשיו המצפון שלי נקי ואני לא מרחם עליהם.

בדיוק כמו שאם יהודי יהרג הם לא יבכו..

מצידי שישתינו שמה על כולם..

מילא כולם זונות ומטומטמים.

ועוד משהו שלא ממש קשור אבל הם עם כזה מכוער,לא היתי נוגע עם זרנוק מים באף אחת שמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני חדש פה.

נכנסתי לכאן ממש במקרה אבל לא יכולתי שלא להתפלץ מהתגובות הלא אנושיות שיש כאן. בראשן ההודעות של system crash.

לכל שאר המגיבים, שמנסים לתרץ את המצב שבו נמצאים החיילים, יש לי להגיד כמה דברים

החיילים נמצאים אומנם במקומות מסוכנים אך הם תמיד חמושים ויושבים במקומות מוגנים

החיילים מקבלים תידרוך איך להתנהג ומה לעשות במצבים מסוכנים והם אמורים לדעת מה לעשות. חיילים שבאמת לא מסוגלים לשלוט על עצמם ונלחצים בקלות אמורים לדווח על כך ואז ידאגו לשלוח אותם משם

והכי חשוב, אם החיילים הרוצחים האלה נמצאים במציאות כל כך מסוכנת ומפחידה והם תמיד בסכנת חיים ולכן קורות "הטעויות" האלה, מה תגידו על חייהם של הפלשתינאים הפשוטים שמושפלים בכל יום בחייהם במחסומים, בכתרים וסגרים בעירם, בחיפושים בבתיהם ובפיצוצים ברחובות של כל מיני "ברי-מוות"? האם אלה המתפוצצים באוטובסים במרכזי ערים ישראליות אינם ראויים להבנה? הם לא אנשים שחיים במציאות מלחיצה כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, באמת אני יכול להבין אנשים כמו Syst3m Cra5h כשאני שומע אנשים כמוך.

רחמי על העם הפלשתינאי, שמנהיגיו מכניסים אותו לסיטואציה שבה הוא נמצא והוא מבליג. אבל, מפה להצדיק התקפה מכוונת ומתוכננת על אוטובוס של ילדים שנוסעים לבית הספר ולהשוות את זה לתקרית כזאת או אחרת ההבדל גדול.

יתכן וחייל עמד 100 פעמים במצב לחץ ולקח החלטה נכונה ויכול להיות שבפעם ה 101 נכשל. מה לעשות. בן אדם. גם אם נעשתה פה טעות (ואינני בטוח כלל שכן אינני מכיר את הנהלים הצהליים כיום) אינך יכול להשוותה לחלאות אדם, רוצחים חסרי לב ומפגעים ששוטפים את המוח לילדים מטומטמים ושולחים אותם להתפוצץ בישראל. דינם בהחלט מוות, בכל דרך אפשרית.

החיילים אינו מוגנים כמו שאתה חושב. ראית מה קורה למרכבה שעולה על מטען ואתה צריך להבין מה יכול לקרות לחיילים שמתחפרים בבונקר ולא מוציאים את הראש החוצה כשזוקים על העמדה שלהם מטען של 20 ק"ג.. ממש לא מזמן חפרו להם מנהרה מתחת לאף והרימו את המוצב באוויר.

אני גם לא מבין ישראלי שחי בישראל ותומך בזמן מלחמה באויביו. לזה היו קוראים פעם בוגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, באמת אני יכול להבין אנשים כמו Syst3m Cra5h כשאני שומע אנשים כמוך.

רחמי על העם הפלשתינאי, שמנהיגיו מכניסים אותו לסיטואציה שבה הוא נמצא והוא מבליג. אבל, מפה להצדיק התקפה מכוונת ומתוכננת על אוטובוס של ילדים שנוסעים לבית הספר ולהשוות את זה לתקרית כזאת או אחרת ההבדל גדול.

יתכן וחייל עמד 100 פעמים במצב לחץ ולקח החלטה נכונה ויכול להיות שבפעם ה 101 נכשל. מה לעשות. בן אדם. גם אם נעשתה פה טעות (ואינני בטוח כלל שכן אינני מכיר את הנהלים הצהליים כיום) אינך יכול להשוותה לחלאות אדם, רוצחים חסרי לב ומפגעים ששוטפים את המוח לילדים מטומטמים ושולחים אותם להתפוצץ בישראל. דינם בהחלט מוות, בכל דרך אפשרית.

החיילים אינו מוגנים כמו שאתה חושב. ראית מה קורה למרכבה שעולה על מטען ואתה צריך להבין מה יכול לקרות לחיילים שמתחפרים בבונקר ולא מוציאים את הראש החוצה כשזוקים על העמדה שלהם מטען של 20 ק"ג.. ממש לא מזמן חפרו להם מנהרה מתחת לאף והרימו את המוצב באוויר.

אני גם לא מבין ישראלי שחי בישראל ותומך בזמן מלחמה באויביו. לזה היו קוראים פעם בוגד.

מנהיגיו של העם הפלשתינאי לא קראו לצה"ל ולמדינת להתנחל בשטחים שלהם במשך 38 שנים. זאת נקודת המוצא הבסיסית וכל ויכוח על התנהלותו של המשא ועל מוסריותם של אחד מהצדדים אינו יכול להתקיים בלי לשכוח שמדינת וצה"ל הביאו את כל מה שהישראלים והפלשתינאים אוכלים עכשיו.

ואיך בדיוק הגעת למסקנה שאני מצדיק התקפה על אוטובוסים של ילדים בדרך לבית ספר?

התשובה של "אין מה לעשות, גם החיילים הם בני אדם ולפעמים הם טועים והורגים אנשים" לא מתקבלת בשום צורה.   חייל אמור ב100 אחוז מהמקרים להתנהג בצורה המתאימה ופשוט לא לטעות, אם הוא לא מסוגל שלא לטעות במצבים קריטיים שכאלה שלא יהיה חייל. כי כל טעות שלו בשימוש לא נכון בנשק תהרוג מישהו.

באותה צורה אני יכול להגיד לך, "גם המחבל הפלשתינאי הם בן אדם, בד"כ הוא מתנהג בסדר והולך לעבודה והכל אבל לפעמים הוא טועה ושם על עצמו חגורה ומתפוצץ באוטובוס, אז מה, הוא לא בן אדם? ובני אדם טועים לפעמים וזה נורא מצער!"

"ישראלי שתומך בזמן לחימה באויביו. לזה פעם היו קוראים בוגד"

חזרנו לימים בצבא הרוסי של סטאלין?

אני לא תומך באויבים, ואין לי שום אויבים, וגם אם יש, הם בטח לא באים בצורה של ילדה בת 13 שהולכת לבית ספר ונבהלת כשחיילים יורים לאוויר קרוב אליה.

אני בוגד, במי בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהיגיו של העם הפלשתינאי לא קראו לצה"ל ולמדינת להתנחל בשטחים שלהם במשך 38 שנים. זאת נקודת המוצא הבסיסית וכל ויכוח על התנהלותו של המשא ועל מוסריותם של אחד מהצדדים אינו יכול להתקיים בלי לשכוח שמדינת וצה"ל הביאו את כל מה שהישראלים והפלשתינאים אוכלים עכשיו.

בוא נלך עוד כמה שנים אחורה. ואיך הגענו לעזה? ביוזמה ישראלית? יש לך היסטוריה סלקטיבית? שכחת כמה מליון ניסו להרוג אותנו או שחלק זה נמחק מספרי הדעת של השמאל  כמו משל הפלשתינאים. ואם עכשיו נצא משם זה יעזור? הרי ברק פתח בפניהם את התחת. מה קיבל בתמורה? אוטובוסים בוערים בדיזינגוף? ומה שרון קיבל כשהשיג כוחות מעזה? קסאמים על שדרות. אז נניח ואתה צודק והתעללנו בהם 38 שנים - אז מה הפתרון כרגע. לארוז מזוודות ולסוע לשוויץ?

ואיך בדיוק הגעת למסקנה שאני מצדיק התקפה על אוטובוסים של ילדים בדרך לבית ספר?

לא אמרת את זה?:

"מה תגידו על חייהם של הפלשתינאים הפשוטים שמושפלים בכל יום בחייהם במחסומים, בכתרים וסגרים בעירם, בחיפושים בבתיהם ובפיצוצים ברחובות של כל מיני "ברי-מוות"?   האם אלה המתפוצצים באוטובסים במרכזי ערים ישראליות אינם ראויים להבנה?"

התשובה של "אין מה לעשות, גם החיילים הם בני אדם ולפעמים הם טועים והורגים אנשים" לא מתקבלת בשום צורה.   חייל אמור ב100 מהמקרים להתנהג בצורה המתאימה ופשוט לא לטעות, אם הוא לא מסוגל שלא לטעות במצבים קריטיים שכאלה שלא יהיה חייל.

אתה אמיתי או הזוי. לפי גישתך, לא היה לנו , מדינה, עו"ד, מהנדסים, שוטרים, שופטים, וכו וכו וכו - ראית פעם בן אדם שאינו טועה? אתה אף פעם לא טועה?

באותה צורה אני יכול להגיד לך, "גם המחבל הפלשתינאי הם בן אדם, בד"כ הוא מתנהג בסדר והולך לעבודה והכל אבל לפעמים הוא טועה ושם על עצמו חגורה ומתפוצץ באוטובוס, אז מה, הוא לא בן אדם? ובני אדם טועים לפעמים וזה נורא מצער!"

אם אתה יכול להגיד כזה דבר. אז חוץ מבוגד הייתי קורא לך גם דמגוג - היות ואתה משתמש בטיעון בעל הגיון בריא לתרץ מיטה מאווד חולה.

"ישראלי שתומך בזמן לחימה באויביו. לזה פעם היו קוראים בוגד"

זה אשכרה משפט של הצבא הרוסי בימים של סטאלין.

ובאמת במובן מסויים הייתי שמח לשלוח אותך ושכמוך לאיזה קולחוז נידח בסיביר.

אני לא תומך באויבים, ואין לי שום אויבים, וגם אם יש, הם בטח לא באים בצורה של ילדה בת 13 שהולכת לבית ספר ונבהלת כשחיילים יורים לאוויר קרוב אליה.

אני בוגד, במי בדיוק?

אתה בוגד בחברים שלך שיושבים שם ומגינים על זכותך לברבר כפי רצונך, בגופם ובחייהם. בהם אתה צריך לתמוך ולא להעביר בקורת.

אם אינך מבין שיש לך אויבים שרוצים לגרש אותך מפה אז כמו שאמרתי לך קודם אתה פשוט הזוי.

עריכה: לילה טוב. אני מקווה שתוכל לישון כשאתה חושב על הילדה הפלשתינאית. אולי תעשה שיחת לילה עם ההורים הרבים שעדיין מחפשים את ילדיהם בסיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עכשיו נצא מהשטחים שכבשנו ושאנחנו מתבקשים ליסוג מהם, זה יעזור.

"ברק פתח בפניהם את התחת", כל הצעה שהיא פחות מחזרה לגבולות 67 אינה תתקבל על הפלשתינאים, ובצדק.

"נניח שאתה צודק והתעללנו בהם 38 שנים", מה זה בדיחה או משהו? אין על זה מקום לויכוח, 38 שנים של שלילת זכויות בסיסיות.

אתה צריך לחזור לכיתה ב', הבנה והצדקה הן שתי מילים שונות בעלות משמעויות שונות לחלוטין.

לא ראיתי בן אדם שלא טועה, ואפילו אני טועה, אבל כשאני טועה, אני לא גורם למותה של ילדה בת 13, ואפילו לא למשהו קרוב לזה.

חיילינו כבר ביצעו כל כך הרבה טעויות כשכבר אי אפשר להגיד ש"טוב אז טעינו, כל אחד טועה לפעמים", הטעויות חוזרות על עצמן בצורה כרונית מדאיגה.

חברים שלי? החיילים הם לא חברים שלי והם בטח שלא מגינים עלי, הם רק פועלים בעיוורון על פי הוראות שנועדו לשמר את ההתנחלויות, בדרך הם פוגעים בהרבה חפים מפשע וכתוצאה מכך מסכנים את החיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עכשיו נצא מהשטחים שכבשנו ושאנחנו מתבקשים ליסוג מהם, זה יעזור.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"ברק פתח בפניהם את התחת", כל הצעה שהיא פחות מחזרה לגבולות 67 אינה תתקבל על הפלשתינאים, ובצדק.

כל הצעה שהיא פחות מחזרה לגלות לא תתקבל ע"י הראיס וחבר מרעיו.

"נניח שאתה צודק והתעללנו בהם 38 שנים", מה זה בדיחה או משהו? אין על זה מקום לויכוח, 38 שנים של שלילת זכויות בסיסיות.

הכל יחסי. תשווה את מצבם לאחיהם במדינות ערב. האם קיבלו יחס טוב יותר שם? להיפך. ועדיין לא התייחסת לנקודה - אז מה זה רלוונטי עכשיו ומה אנחנו צריכים לעשות? לארוז מזוודות.גם את זכויותיהם של אנשי אל קעידה שללנו? גם בחיזבאללה התעללנו? וואי איזה ילד תמים אתה

אתה צריך לחזור לכיתה ב', הבנה והצדקה הן שתי מילים שונות בעלות משמעויות שונות לחלוטין.

באמת לא יזיק לי. אבל עדיין, מי שמבין מחבלים מתאבדים שרוצחים ילדים שנוסעים לבית ספר - בינתו נסתתרה..

לא ראיתי בן אדם שלא טועה, ואפילו אני טועה, אבל כשאני טועה, אני לא גורם למותה של ילדה בת 13, ואפילו לא למשהו קרוב לזה.

טוב. אז בוא אני אחדש לך משהו כי בטח אינך יודע. גם חיילים ואלופים טועים ופשוט אין מישהו יותר טוב כי כולם בני אדם. יש לך פתרון יותר טוב?

חיילינו כבר ביצעו כל כך הרבה טעויות כשכבר אי אפשר להגיד ש"טוב אז טעינו, כל אחד טועה לפעמים", הטעויות חוזרות על עצמן בצורה כרונית מדאיגה.

כמו שאמרתי. אין דבר יותר קל מלשבת על הגדר, ולבקר דברים שאינך מבין בהם דבר. אם אתה חושב שאתה יודע את העובדות על סמך המתואר בעיתונים אז תשכח מזה.

חברים שלי? החיילים הם לא חברים שלי והם בטח שלא מגינים עלי, הם רק פועלים בעיוורון על פי הוראות שנועדו לשמר את ההתנחלויות, בדרך הם פוגעים בהרבה חפים מפשע וכתוצאה מכך מסכנים את החיים שלי.

כן באמת אני צריך לבקש את סליחתם כי כיניתי אותך חבר שלהם. כמו שאמרתי - בוגד ודמגוג ונוסיף גם כפוי טובה .לא שמעתי על התנחלות בשם שדרות, דיזינגוף, או מסעדת מצה בחיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כולנו נעבור לאיזה איזור נידח באפריקה ניתן להם הכול וגמרנו עניין?

אתה הבן אדם הכי פתטתי שפגשתי בחיי.

האו"ם קבע עוד ב48 או 49 אני לא ממש זוכר,את השטחים שלנו הערבים לא הסכימו זבש"ם,לקחנו את השטחים בכוח..

אם אתה כול כך מרחם על הערבים אולי תתפוצץ בדיזינגוף באות הזדהות?

ומימתי ערבים הולכים לעבודה?

מכינים מטענים?

למה כאשר ערבי שמכין מטען מתפוצץ קוראים לזה תאונת עבודה?

מה חבלנות זה כבר מקצוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עכשיו נצא מהשטחים שכבשנו ושאנחנו מתבקשים ליסוג מהם, זה יעזור

קח סיטואצייה - מוסלמי מג'בלייה מגיע לתל אביב לא חמוש ומרים שלט אני מוסלמי מג'בלייה באתי לעשות שלום. קח תל אביבי שיבוא לג'בלייה לא חמוש עם שלט אני יהודי מתל אביב באתי לעשות שלום ....... נחש מי ישלח לחקירה קצרה וישוחרר ולמי יערפו את הראש ?

ראית פעם מנהיג ישראלי מאכז במגרש כדורגל רבבות של אנשים וקורא למלחמת קודש "עד המוות" ?

ראית פעם עשרות אלפי יהודים צועדים ברחובות עם גופה וצועקים ברוח ובדם ?

בוא אני אומר לך בדיוק למה כל ההומניות הזאת לא מעניינת אותי ? כי עמים נכבשו ואנשים נהרגו ונהרות של דם זרמו מימי מתושלח ועד היום ולאף אחד זה לא מזיז את הקצה....... גם לי לא האמת! מה שכן מזיז לי זאת העובדה שאני לא בטוח בקניון, אני לא בטוח ברחוב ואני גם לא בטוח בבית ויש מעליי תחושה של סכנה קיומית.

עכשיו אם המחיר של שקט ובטחון הוא מחסומים או חיים תת אנושיים לפלסטינאים או נהרות של דם ערבי ברחובות עזה זה ממש לא מנעיין אותי ...... אני במדינה שלי רוצה את השקט הנפשי הזה בכל מחיר מצידי במחיר כיבוש כולל, שוב עמים נכבשים אלפי שנים ומחוסלים בהמונים לאף אחד זה לא ממש מזיז (תראה לי עם נוסף שאבל על השואה) ואגב שואה ..... אני לא אלך לימי התנ"ך אבל בכל מקרה כן יש לנו עם רדוף מה לעשות אז מצידי אם צריך למרר את החיים שלהם כדיי שזה לא יקרה ..... שימררו להם את החיים לי ולעוד כמה מליונים מאזרחי לא אכפת וגם לך בעקיפין לא אכפת רק כל עוד אתה תחת קורת גג מוגנת קל להעביר ביקורת אבל אם חלילה ישחטו מישהו קרוב אלייך תבין מה זה מנטליות של 99 אחוז מהפלסטינאים ולכן זאת לא הכללה כי אתה לא יודע איזה חינוך יש להם מגיל 0 כבר 50 שנה ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי היום בעיתון

החיילים ההם של המ"פ אמרו שהם ירו בילדה ואז המ"פ בא אליה ירה בה 2 כדורים אחרי שהיא מתה ואז החליף מחסנית וירה את כולה עליה....

אז ככה בואו נעשה חישוב

הם ירו בה נגיד 3 כדורים

הוא ירה בה אחכ 2 כדורים

ואז מחסנית שלמה שזה 22

יוצא שהם ירו בה 27 כדורים

אבל היו בה רק 19

אז לאיפה נעלמו 8 כדורים???

החיילים משקרים! או משהו או שהם מקצינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...