נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

500 שקל!?!? חחחח זה מלאאאאא

קצת יותר משיעור? שיעור עלה 85 שקל

או שאתה מתכוון לכל הקטע שיוצא אם אתה נכשל

טסט פנימי זה דבר שיעני חייבים לפני שמגישים וזה עלה בערך אותו דבר

ואיך היו 4? בדר"כ טסט פנימי זה 3

טסט רגיל 2

ואני לא פראייר

אני את הטסס שלי עברתי ממזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טסט פנימי לא עולה 500 שקל, הוא גם לא עולה חצי מזה...

ובכלל טסט פנימי זה שכונה: עלי הטסטר הזקן צעק כל הזמן (בזמנו), חבר שלי שעשה היום קיבל ברקס גם. זה לא מנע מאיתנו לעבור

היום אחרי שנסעתי עם חברים... 3 מכוניות מלאות אני לא רואה איך אנשים שהחוק החדש יחול עליהם ישרדו. אם היינו 14 אנשים ב3 מוכניות, הם צריכים 5 מכוניות בשביל נסיעה שכזאת. ואם האנשים במכוניות קצת השתטו (ווון ווון ברמזורים, פרצופים ושלום כשחולפים אחד על השני) אני לא רוצה לדעת מה שיירה של 5 מכוניות יכולה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 שקל!?!? חחחח זה מלאאאאא

קצת יותר משיעור? שיעור עלה 85 שקל

או שאתה מתכוון לכל הקטע שיוצא אם אתה נכשל

טסט פנימי זה דבר שיעני חייבים לפני שמגישים וזה עלה בערך אותו דבר

ואיך היו 4? בדר"כ טסט פנימי זה 3

טסט רגיל 2

ואני לא פראייר

אני את הטסס שלי עברתי ממזמן

אני לא מדבר עליך פרטי, אלא על מי שחושב שלהיות "חכם" ולעבור פנימי לא באמת.. ואגב פנימי עלה לי 100 שח... וזה היה כמו טסט לכל דבר

גם כי המורה שלי ממש ממש מקפיד (הבוחן שהיה הוא בוחן לשעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם האנשים במכוניות קצת השתטו (ווון ווון ברמזורים, פרצופים ושלום כשחולפים אחד על השני) אני לא רוצה לדעת מה שיירה של 5 מכוניות יכולה לעשות

וואי ראסמי על זה לא חשבתי

כשאני נוסע עם אוטו מלא(5) אני לא ממש משטתה ועושה שטויות אבל כשאני נוסע יחד עם עוד מכונית מלאה חברים כמה שטויות אנחנו עושים כמו לעקוף ולתת ברקס חזק כדי להפחיד או סתם לעשות רייס כששניי ילדים מוציאים את הראש מהחלון

החוק החדש הוא ממש הרסני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי שטויות בטסט הפנימי.

בצומת מרומזר, היה לי ירוק וביציאה מהצומת מהלחץ חשבתי לרגע ששתי ילדות קטנות עומדות לרדת לכביש ועצרתי להם(!!), באמצע צומת מרומזר!!

כמובן שקיבלתי כמה צעקות טובות, אבל עברתי.

אבל זה הכל פסיכולוגי. שיעור נהיגה אחרון לפני הטסט עוד עשיתי שטויות לגמרי, בטסט הראשון נהגתי מושלם ועברתי, ומאז לא עשיתי שום שטות על הכביש...

זה הכל פסיכולוגי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטסט הפנימי שלי עשית את כול השטויות שאפשר רק לעשות : עליתי על אי תנועה מסומן על הכביש , לא נתתי זכויות קדימה ( גם בכיכר וגם ככה ) ולא נדבר על לתת להולכי רגל לחצות את הכביש ...

אבל בטסט נהגתי מושלם ועברתי ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי קצת שטויות הטסט הפנימי והמורה שלי אמר לי שכדאי לי לקחת עוד כמה שיעורים עד הטסט ... :-\

בכל מקרה אני חושב שאני נוהג טוב וזה סתם עשיתי את השטויות האלה נקווה לטוב ....השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור לפני טסט המורה שלי עוד אמר שאני נוסע כמו משוגע ואני צריך לפחות עוד 5-10 שיעורים.

אמרתי לו שיפסיק לז**ן ת'שכל(טוב לא אמרתי לו את זה ככה) ושיביא כבר טסט.

ועברתי כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני אמרתי לעצמי ככה אם מחר(יום ראשון) אני לפי דעתי כמובן ינהג טוב בשיעור אני לא יקח עוד שיעורים חוץ מהשיעור ביום של הטסט אם אני לא ינהג משהו והוא יעיר לי קצת אני יקח עוד שתי שיעורים לפני הטסט השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תעשה טעויות מפגרות רציניות בטסט אתה תעבור

אתה לא צריך לדעת לנהוג טוב בשביל לעבור טסט

את הנהיגה האמיתית אתה לומד לבד

הטסט הוא הרוב הטסטר

אבל אם אתה חסר ביטחון לפני הטסט אז זה לא טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...