מארז, מה קובע? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז, מה קובע?

PeaS

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מארז חדש יחד עם המחשב החדש גם כן...

אני מתכוון ללכת על מארזשל חברה ידועה (אנרמקס, אנטק, צ'יפטק וכו'...) ולא על מארז ג'נריק, מידי טאוור או פול טאוור, זה לא משנה עכשיו.

השאלה היא מה הקריטריונים? אני מניח שבכולם יהיו כפתורים להדלקה\כיבוי ונורות LED ;) בחברות ידועות כאלה איכות הפלסטיק\חומר אחר שהמארז מיוצר ממנו יהיה איכותי, לא יהיו פינות חדות?

מה שחשבתי עליו הוא המשקל. כמו הENERMAX 710B כבדים מאד, בגלל החומר ממנו הם מיוצרים. מישהו מכיר מארזי אלמיניום שנמכרים בארץ? הם אמורים להיות הרבה יותר יקרים?

ועוד משהו, למה המארזים של ליאן-לי כל כך יקרים? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארזי ליאן לי הם מארזי אלומיניום..וכוללים כמה פיטצ'רים נחמדים מאוד.

בקרוב אמורים להגיע מארזי האלומיניום של צ'יפטק לארץ, אני חושב שקנייה שלהם תהיה כדאית.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב אמורים להגיע מארזי האלומיניום של צ'יפטק לארץ, אני חושב שקנייה שלהם תהיה כדאית.. ;)

בת'רד הזה אנחנו מצליחים לתקשר קצת יותר טוב :) .

אם הליאן לי עשויים מאלומיניום, כנראה שהם בכל זאת כדאיים למרות שהם יקרים... תודה.

ומתי זה בקרוב? :) בד"כ כשאומרים קרוב זה רק נדחה ונדחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממ....

אני לא היבואן, ככה ש... ;D

בעיקרון יש כבר מארז אלומיניום MIDI אחד שלהם בארץ ;)

ד"א, פורסם באחת החדשות באתר שsimpletech מייבאים של CoolerMaster, תבדוק כמה הם עולים... ;) (לא מופיעים באתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הליאן לי עשויים מאלומיניום, כנראה שהם בכל זאת כדאיים למרות שהם יקרים... תודה.

אנשים ברשת מגיעים למסקנות מאוד מוזרות בזמן האחרון.

איך בידיוק מארז כזה יקר? ללא ספק וייחוד מלבד יתרונותייו המובנים של אלומיניום הופך להיות כדאי?

במיוחד כשיש אופציה זולה יותר, וטובה יותר. שנותנת לדעתי את אותה תמורה ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ברשת מגיעים למסקנות מאוד מוזרות בזמן האחרון.

איך בידיוק מארז כזה יקר? ללא ספק וייחוד מלבד יתרונותייו המובנים של אלומיניום הופך להיות כדאי?

במיוחד כשיש אופציה זולה יותר, וטובה יותר. שנותנת לדעתי את אותה תמורה ואפילו יותר.

מסכים איתך, לא שווה את הכסף..

אבל לך תבין - בעל ממון כנראה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אף אחד לא שם לב אבל אחד הרכיבים החשובים שמגיעים בד"כ (כן כן בד"כ ) עם המחשב הוא - ה ס פ ק .

הספק הוא אחד הרכיבים המודגשים בתקופה האחרונה עקב דרישות חשמל חדשות של לוחות האם והציוד הנלווה .

קחו למשל לדוגמא : לוח אם של 7vrxp מכיל בתוכו בקרים כמו למשל - Raid + Lan + Audio + 2.0 +USB 1.0 ועוד כמה דברים קטנים שלא ממש שמים לב להם . כמות הבקרים הנוספים מעמיסים על החשמל המזין את לוח האם , כמו כן הוא רגיש יותר לאי יציבות במתח .יתרה מכך מהירות השעון היא פונקציה של מתח DC ופיזור החום מעיד על כך .

לבסוף , ישנו ריבוי בתקלות הפוגעות המחשב , או בעצם ספקים ישנים / זולים רגישים לזרמים ברשת הביתית ופשוט שורפים את כל המחשב כולל דיסק קשיח , שזה חבל מאוד ! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אף אחד לא שם לב אבל אחד הרכיבים החשובים שמגיעים בד"כ (כן כן בד"כ ) עם המחשב הוא - ה ס פ ק .

הספק הוא אחד הרכיבים המודגשים בתקופה האחרונה עקב דרישות חשמל חדשות של לוחות האם והציוד הנלווה .

קחו למשל לדוגמא : לוח אם של 7vrxp מכיל בתוכו בקרים כמו למשל - Raid + Lan + Audio + 2.0 +USB 1.0 ועוד כמה דברים קטנים שלא ממש שמים לב להם . כמות הבקרים הנוספים מעמיסים על החשמל המזין את לוח האם , כמו כן הוא רגיש יותר לאי יציבות במתח .יתרה מכך מהירות השעון היא פונקציה של מתח DC ופיזור החום מעיד על כך .

לבסוף , ישנו ריבוי בתקלות הפוגעות המחשב , או בעצם ספקים ישנים / זולים רגישים לזרמים ברשת הביתית ופשוט שורפים את כל המחשב כולל דיסק קשיח , שזה חבל מאוד ! .

מי לא שם לב?!

תגיד קראת את הביקורת שלי על האנרמקס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעים למסקנות מאוד מוזרות בזמן האחרון.

אני לא אמרתי את זה. אמרתי שכנראה המחירים של המארזים העשויים מאלומיניום הברבה יותר יקרים, ובלל זה גם אלה של ליאן-לי.

אחרי שהרכבתי את המפרט של המחשב נשארו לי עוד כמה מזומנים, וחשבתי שאשקיע את זה במארז קצת יותר טוב.

ומה האופצייה הטובה יותר והזול יותר?

מסכים איתך, לא שווה את הכסף..

אבל לך תבין - בעל ממון כנראה ;D

קשר? אני יחזור על מה שכתבתי. הרכבתי מחשב (בלי מארז) שהעלות שלו היא פחות מ3500 שקל, ונשאר לי עוד מספיק כסף להשקיע במארז למשל, והלכתי על זה.

מה הקשר? אני דיברתי על ספק? לא!

דיברתי על מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך מארז מגיע בד"כ עם ספק .

ואני מצטער שלא ענינו לציפיותיך ולא ענינו בדיוק על משאלותיך . קבל את מלא התנצלותי הכנה .

(ן צ ל א פ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך מארז מגיע בד"כ עם ספק .

ואני מצטער שלא ענינו לציפיותיך ולא ענינו בדיוק על משאלותיך . קבל את מלא התנצלותי הכנה .

(ן צ ל א פ )

אוי לא, הוא קרא לי פלצן.

זה לא משנה אם מארז בד"כ מגיע עם ספק או לא.

פתחתי את האשכול כדי לדעת מה הקריטריונים בשביל קניית מארז, לא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעים למסקנות מאוד מוזרות בזמן האחרון.

אני לא אמרתי את זה. אמרתי שכנראה המחירים של המארזים העשויים מאלומיניום הברבה יותר יקרים, ובלל זה גם אלה של ליאן-לי.

אחרי שהרכבתי את המפרט של המחשב נשארו לי עוד כמה מזומנים, וחשבתי שאשקיע את זה במארז קצת יותר טוב.

ומה האופצייה הטובה יותר והזול יותר?

Chiftec Aluminum.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...