הדיון הסופי על איכות ספקי KSP ! בואו נגמור עם זה +ספק TT 410w - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הסופי על איכות ספקי KSP ! בואו נגמור עם זה +ספק TT 410w

Qtec

Recommended Posts

(מילות מפתח: ספק, KSP, 500W,400W,KSP 500W, KSP400W,ספק ג'נרי)

אני רוצה לקנות ספק ג'נרי 500W של KSP. חיפשתי ברחבי הפורום וניתקלתי בדיעות חלוקות לגביו (ולגביי הספק השני- ה400W).

בת'ראד הזה אני מקווה שיסוכם נושא הספקים של KSP.

מה האיכות של הספקים? יציבות, אורך חיים, תמורה ביחס למחיר, OC, סיכונים.. :), ומהן החלופות?

(*ד"א- הסיבה שבגללה אני קונה ספק חדש- נשרף (יותר נכון התקלקל..\נהרס חלקית) לי ספק HEC 300W AR-T !!!)

*מסקנה חשובה בסוף הת'ראד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

באוברקלוק הוא מצויין שכן הוא נותן מתחים יציבים סלע , ואנשים , אם תסתכלו , כתוב לכם בהודעה שלו שנהרס לו\נשרף ספק HEC 300ART! , מה תגידו עכשיו? , מה , עכשיו גם HEC זה ספק ג'נרי!?

בכל מקרה , ה400W שיש לי ניסיון איתו(כמה חברים קנו וגם יש לי בבית) , אני מאוד מרוצה ממנו , נותן מתחים מעולים(ואני מתכוון מעולים , אפילו יותר טובים מהHEC300ART שלי) , ויציב כמו שצריך באוברקלוק , כמה שפחות מזייף , ובקיצור , אני מרוצה ממנו עד השמיים(תמורה\מחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוברקלוק הוא מצויין שכן הוא נותן מתחים יציבים סלע , ואנשים , אם תסתכלו , כתוב לכם בהודעה שלו שנהרס לו\נשרף ספק HEC 300ART! , מה תגידו עכשיו? , מה , עכשיו גם HEC זה ספק ג'נרי!?

בכל מקרה , ה400W שיש לי ניסיון איתו(כמה חברים קנו וגם יש לי בבית) , אני מאוד מרוצה ממנו , נותן מתחים מעולים(ואני מתכוון מעולים

כ"נל...

אבל יש לי בעייה עם ה 400Wשלהם שהוא נוטה להתחמם מידי....(ויש לי טמפרטורות מעולות....23-26 במארז...) אז חיברתי לו בחלק האחורים מאוורר גנרי של 80 מ"מ (יש מקום בדיוק לחיבור המאוורר,בול בשביל הברגים)

בכל מקרה ספק מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מסכים

יש לי ספק 400W של KSP.

שני הארד דיסקים של WD מתו לי. אני לא מצליח לעשות OC גבוה, למרות שאין אצלי בעיה של טמפרטורה.

אולי יש משהו אחר שגורם לזה, אבל לא מצאתי עד כה, ואני נוטה להאשים את הספק =]

אגב, קניתי את הספק עם המחשב במרץ 2002. יכול להיות שהם עשו בו איזה שינוי מאז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהרס ספק 300 וואט של HEC, אז מה?

גם טלויזיות של סוני מתקלקלות וגם מעבורות של .

החלק החשוב הוא, שהספק של HEC לא גרם למוות בטרם זמנו של אף רכיב אחר במערכת, דבר שעלול לקרות עם סתם ספקים.

וזה עוד בלי לדון בשאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ספק של אנרמקס שרף חצי מחשב עד שהתפגר...

למרות שמוצר כלשהו ידוע כאיכותי, יוצא תמיד מידי פעם משהו לקוי, צריך לקחת הכל בחשבון, אבל הסיכוי שמשהו יצא לקוי הרבה יותר קטן

כאשר אתה קונה משהו שאמור להיות איכותי

אחרי התנסות רעה שכזאת, אני למדתי, בדרך הקשה שספקים קונים רק איכותיים וגם כשהם איכותיים יש לנטר את המתחים מידי פעם

ולהישאר עם האצבע לע הדופק איך שאומרים, וכמו שאמרו פה קודמיי, לא הייתי מסכן חומרה של אלפי שקלים בחיסכון של כמה מאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי..בתור טכנאי מחשבים שהרבה פעמים יוצא לי לייעץ מחשבים..

כבר ייעצתי 3 מחשבים שונים לאנשים שונים עם הספק KSP 400W.

אז בוא נעשה סדר:

2 מהקונים (חברים שלי) קנו את המחשב שלהם לפני שנתיים-שלוש. הספק עדיין מחזיק (קנו את הספק מהתקופה של ה Epox 8RDA וה-nforce2)

1 מהם (סתם אחד מבוגר) קנה את הספק לפני חודש (הדור החדש של הספקים של KSP), עדיין מחזיק.

אצל כל אחד מהם בדקתי מתחים, המתחים יציבים מאודדדד מאוד בסטיות של 0.15+- מקסימום. באונה, המתחים האלה יותר יציבים מהספק 400W שלי, שה-12V מגיע ל 12.2V (למרות שיש חוט מייצב מתח שמחובר ללוח).

אני לא רואה שום בעייה עם ספקים של KSP, מניסיונם של 3 אנשים שאני מכיר.

אך הדבר היחידי שאנחנו פה באמת לא יודעים והשאלה המרכזית היא, האם באמת ספק KSP של 400W מספק 400W ולא פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ספק 500W ב 190 שקל לפני חודש בערך, לפעמים כשהפעלתי הרבה דברים וזה יצר קצת עומס

הוא היה עושה רעש גבוה מאוד ומעצבן מאוד כמו של יתוש (זזזזז). הלוח שקיניתי היה 8KDA3J, אחרי בערך שבועיים

של שימוש הוא התחיל להתכבות בפתאומיות, לפעמים המסך נכבה ונדלק ואחרי כמה ימים הלוח הלך לעולמו (אפילו לא נתן POST).

מיד אחרי שהוא לא נדלק בדקתי את הטמפ' עם היד של הגשר הצפוני, והוא היה *מאוד* חם. הרבה יותר חם מהרגיל. לפי הערכתי הספק

המעאפן שלהם שרף לי את הלוח - אני יותר לא מתקרב לספקים שלהם (שהם לא שלהם בכלל - רק המדבקה. חבל מאוד שהם לא מביאים

ספקים איכותיים). בקיצור אם אתם קונים מחשב MID-HIGH END, הייתי מציע לא להסתפק בספק הזה שעושה בעיות, אלא לקנות משהו

נורמאלי מהחברות המוכרות. חלק יגידו שלכל הספקים יש כלמיני שעושים בעיות, אבל לפי דעתי הספק הזה הוא הרבה יותר בעייתי.

וכמו שאומרים על ג'נריים משלמים ביוקר.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם ככה אני מבין שה500W לא כדאי כל כך..?  חלק אומרים כן וחלק לא..

אם ככה- איזה חלופות יש? שמעתי שהTT 420 הוא לא רע..  ומה אפשר לקנות בKSP? אני רוצה לקנות היום.

*אני קראתי עכשיו את כל הת'ראד ועדיין לא הבנתי לפי מה שאמרו אם הספק מספיק טוב או לא*

*מה אתם חושבים על הספק הזה של TT

http://www.thermaltake.com/purepower/W003536.htm

והאם אפשר לקנות אותו בKSP (בי-ם)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...