מהו המארז הטוב ביותר של Tt? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המארז הטוב ביותר של Tt?

HellBoY

Recommended Posts

שלום,בעוד כמה ימים אני קונה מחשב חדש והחלטתי שאני הולך על מארז של Tt רק אני לא ידוע איזה דגם לבחור..

מה הכי מומלץ שלהם מבחינת זרימה וכו'

אשמ אם תעזרו לי

אופק

נ.ב

ראתי פה בפורומים שכמה ממליצים על

Thermaltake Xaser V VM-7000D

האם הוא באמת טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מהם הוא הכי טוב

אבל אני יכול להגיד לך דבר אחד ש המארזים של Tt הם רק פוזה פוזה ופוזה!!!

ב מחיר של 700 שקל יש הרבה יותר אכותים :\

ובכלל למה להשקיע יותר מ600 שקל על מארז ? :\

אבל זה רק דעה שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי - שילוב טוב זה CHENBRO XPIDER וספק טוב. או RAIDMAX או סופרטלאנט. אם אתה צריך אותו קל - יש את הלאנבוי.

וHellBoy, לא סיכמנו שאתה מחכה לNFORCE4?.....

עריכה: למה לא צריך? יש את הSLI - שני - אם תרצה בעתיד להוסיף עוד 6800GT (דבר שלא נראה לי, אבל תמיד נחמד שיש אפשרות)

יש PCI-E - אם תרצה לשדרג את ה6800GT (שוב, אותו דבר. רק שיש מצב שתצטרך לשדרג תוך שנתיים שלוש..)

והסאונדסטורם2- לא חבל? אמור להיות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע עם מה שהבאתי פה יותר אכותים אבל הם בהחלט באותו רמה ותאמת אין טעם לקנות מארז במחיר כזה, עם יש כסף אז קונים מארז ב גג 500 ומשקיעים תשאר בספק.

Supertalent Aluminium CA-601UFbk 

Dragon AX-01SLD Aluminum Case  

Dragon DX 01-GND 

אני גם בטוח שיש עוד אני פשוט לא זוכר

בכל מקרה אני חושב שאלה מעולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם באמת נראים טובים..אין מה להגיד רק הבעיה היא ש אני קונה מKSP ואני לא מאמין שאני יעשה את הדבר הזה:יקנה ממקום אחר ואז יתן לKSP שירכיבו לי את המחשב על מארז שקניתי ממקום אחר..

אם יש לך הצעות למארזים שנמצאים בKSP אשמח לקבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מארז יותר איכותי מהמארזים של Tt???

למה לאזעזל אתה חושב שהמארזים של TT איכותיים?!

כמו שנאמר פה הם יותר לפוזה.. יש כמה דגמים חדשים ששופרו (הדגמים הסטנדרטים שלהם בזבוז כסף לא מוצדק) אבל הם עדיין לא שיא האיכות

אני אישית אוהב את המארזים של , המחירים שלהם נוחים לכל כיס והם הרבה יותר טובים מהג'אנק שמסתובב על המדפים בזמן האחרון (ריידמקס וכו..)

הייתי ממליץ בחום על LIAN LI אבל הם לא ממש נמכרים בארץ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השבוע קניתי מארז שלהם XaserV Series- WinGo V8000A אני מאוד מרוצה ממנו הוא גדול , מרווח, פשוט וקל להרכבה, עשוי מאלומיניום וגם נראה יפה .

http://www.thermaltake.com/xaserCase/WinGo/v8000a.htm

הדבר היחיד שבעייתי במארז הזה הוא מחירו הגבוהה והיקר וזה עוד ללא ספק כח.

דרך אגב כנס לפורום חומרה אחרת וציוד הקפי יש שם תר'ד שלי עם שלו תוכל להתרשם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה מארז של TT זה היה המארז http://www.thermaltake.com/xaserCase/tsunami/sna/sna.htm

לא צעקני ומעוצב יפה.

מצד שני, מי שיסתכל עליו מקרוב ויקרא ביקורות יראה שזה למעשה Compucase6A19 שהחליפו לו את הפאנל הקדמי ובנו מאלומיניום במקום פח.

האם זה שווה 700 שקל תוספת ? אני לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הtsunami נראה כמו חיקוי לא מוצלח לCOOLERMASTER שכל כך הצליח, כמו שאמרת הוא גם יקר ולדעתי שלא לצורך

הסופרלנבוי מאוד נוח (והוא גם יפה יותר במציאות) יש לו 2 מאוררי 120ממ וחלל מרווח ככה שזרימת האוויר תיהיה מוצלחת במידה ותסדרו חוטים כמו שצריך

החלק המאכזב בסופרלאנבוי זה שהפאנל הקדמי עשוי פלסטיק ולא אלומיניום כמו שחשבתי, אבל האמת שזה סתם אכזבה ראשונית ואחרי זה לא ממש מפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוכרים את הסופרטלנט כבר כמעט שנה, והם הורידו את המחיר מ490 ל 450 (לא כולל ספק) - אבל זה מארז גדול קח בחשבון.. לחלק זה מפריע

והם גם שדיי קשה לסדר חוטים אצלהם (הזכרתי את זה בתחילת התארד שדיברתי על צ'יפטק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה המארזים של Tt באמת לא שווים תכסף , הם סתם לרושם.

אם אתה רוצה מארז מKSP קח את הsuper talent כמו שכבר ציינו פה או אתה הlan boy אבל הוא יותר יקר ב140 ש"ח, בכל מקרה תוסיף למארז שלך ספק טוב (כי שניהם באים בלי ספק לפי מה שאני זוכר) ואתה מסודר.

אם אתה רוצה לחסוך תכסף תקנה פשוט ת6a19 שבא עם ספק איכותי של HEC אבל רק 300W, הוא לא כ"כ "יפה" אבל הוא בהחלט תמורה ממש טובה למחיר וגם הוא בא עם שני מאווררים של 120 מ"מ ככה שהוא גם מאוורר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...