שאלה קשה: נגן DVD קורא DivX או צורב DVD או בכלל Tv-Out - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קשה: נגן DVD קורא DivX או צורב DVD או בכלל Tv-Out

Dante_9

Recommended Posts

רק תיקון קל, SP/DIF הוא הפורמט בוא מועבר המידע, תקן מסויים להעברת מידע על גבי חיבור דיגיטלי.

מבחינת חיבור דיגיטלי באודיו יש שתי אפשרויות - חיבור קואקסילי, וחיבור אופטי - בשניהם נעשה שימוש בSP/DIF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המערכת שלי היא בייתי והאמת שהיה לי פעם כרטיס קול Vortex עם כניסה אופטית לשם הייתי מחבר את המיני דיסק. אני יודע בוודאות שעל המגבר שלי יש את הכניסות והיציאות המתאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, מומלץ לך לחבר את המחשב בחיבור הנ"ל.

זה בעצם מעביר את שלב הפיענוח מהמידע הדיגיטלי לאנלוגי (DAC) מהמפענחים העלובים של המחשב למפענחים הטובים יותר ברסיבר.

וכמובן זה גם מונע ומתקן עוד מספר בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות ולשים לו ציפ.. גם להנות מהXBOX וגם אתה הופך אותו לנגן שיכול לנגן הכל...

אתה תחבר את המחשב שלך לXBOX באמצעות רשת וככה תוכל לראות בקלות..

ביררתי לגבי האפציה הזאת והיא יקרה בטירוף!!! לא משתלם למי שיש PS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון קל, SP/DIF הוא הפורמט בוא מועבר המידע, תקן מסויים להעברת מידע על גבי חיבור דיגיטלי.

מבחינת חיבור דיגיטלי באודיו יש שתי אפשרויות - חיבור קואקסילי, וחיבור אופטי - בשניהם נעשה שימוש בSP/DIF

באמת SONY DIGITAL INTERFACE FORMAT = SPDIF. פשוט בהרבה מקומות מכנים כך את היציאה האופטית. תודה על התיקון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קודם כל תנסה לחבר בעזרת TVOUT וכבל דיגיטלי את המחשב לוראות סרט. תראה אם זה מתאים לך. אם הם לא באותו החדר תהיה לך בעיה של שליטה . גם אם תשתמש במקלדת\עכבר אופטיים לא בטוח שיעזרו.

תבדוק איך זה עובד. אם מספק אותך אז  אופציה אחת ירדה.

עריכה: אם לא מספק אותך אז עדיין קיימת אופציה נוספת של צורב + נגן חוץ מאופצית נגן ה XVID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי

דבר ראשון נגד DIVX טוב עולה פחות מ 900 שח

קח לדוגמא את זה, נגן מעולה במחיר שיורד כל שבוע בערך

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=31138

אחרי זה... גם HDD של 200GB יעלה לך 700 שח ולא 1000 כמו שרשמת (ל 250GB)... וזה עוד SATA

אני בטוח ש PATA יעלה פחות.

אני ממליץ לך לקנות HDD 200GB ולהשתמש ב TVOUT שלך.

אין סוף לסטנדרטים ועדכונים והמחשב הוא הכלי היחיד שיתן לך עדכונים שוטפים ותמיכה בפורמטים חדשים

SPDIF כולל חיבור אופטי, קואקס וגם MINIPLUG כמו אוזניות כמו בכרטיסי קול LIVE VALUE עד ל AUDIGY2 החדש.

צורב זה משהו אדיר.. ועוד במחיר של 500 שח... תקנה אותו בנוסף ל HDD אם אתה צריך אותו בלי קשר לסרטים.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים לקנות הרדדיסק חדש. אפשר לעבוד אפילו עם 80 גיגה. אם יש צורב ממש לא חייבים. בשביל הרבה הורדות במקביל 15 גיגה די והותר. בשביל קידוד עוד 10. לא מאמין שאי אפשר לפנות 25-30 גיגה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...