מעוניין לבצע OC למעבד שלי אך לא יודע איך/לא מצליח - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לבצע OC למעבד שלי אך לא יודע איך/לא מצליח

ISmile4U

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרשום שאני לא סימפטי ... נו באמת

אני הבהרתי את עצמי בצורה דיי ברורה , עד כמה שאני זוכר .... ::)

אבל לא משנה

אני חס וחלילה לא בא ללכלך על אף אחד ובין בכוונתי לפגוע באף אחד

אני רק מנסה להזהיר את הילד מראש שלא יהיה מופתע לקבל תגובות חריגות

בכל מקרה לעניינינו, כל הכבוד משורר על הסינכרוני (1:1) כמו שאמרתי בהתחלה וכמו שסטינגר אמר אתה יכול להמשיך בכיף גם לסביבת ה3GHZ

תעשה את זה בזהירות כמו שאמרתי קודם תוספת קטנה בבאס, תוספת מתח שאתה מקבל חוסר יציבות

אם אתה רוצה תקפוף ישר לאן שנאמר לך, אני ממליץ בתור התחלה (כל עוד אתה לא "משופשף" מספיק) לעשות את זה בדרך הארוכה והזהירה יותר

בהצלחה במשך (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קודם מישום מה כרגע שאני על 2700Mhz ה נתקע לי כאשר אני אומר לו לעשות resetart הוא סוגר הכל נכנס למסך ה log off ושם נתקע לי. חוץ מיזה עובד לי בסדר גמור עד עתה.

דבר שני כל ניסיון שלי לעת עתה לעלות את הבאס מעל ל 150 כשל, כמו כן ברגע שאני מעלה את מתח המעבד מעבר ל 1.6 הכרטיס מסך שלי כניראה נתקע כלומר המחשב מבצע BOOT ואז אני רואה על המסך

R9200 F4 שאלו בעצם המעבד הגרפי של הכרטיס מסך וגרסת ה BIOS\Firmware של הכרטיס ואז המחשב נתקע ולאחר מספר שניות עד כמה שאני זוכר הוא פשוט עושה לי reset.

אשמח לקבל עיצות ועזרה לגבי הבעיות שציינתי פה גם בנוגע להתקעות של ה באת ניסיון לביצוע RESET מסודר (וסביר להניח שגם בכיבוי מסודר) וגם בנוגע לכך שאינני מצליח לעבר את ה 150 בבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב הקודם לפני שהעלת ל 2.7 המחשב היה יציב? בדקת עם פריים כמו שאמרנו לך? למשך כמה זמן?

ניסית להוסיף קצת מתח במידה והוא לא היה יציב?

תדרי PCI\AGP נעולים?

תדרי ה PCI\AGP הינם 66\33 ולא שינתי אותם. מתח הוספתי אבל כמו שאמרתי מעל ה 1.6 זה כניראה תוקע לי את הכרטיס מסך. פריים הרצתי בהתחלה למשך זמן מה אבל לא  מאז שהעלתי  את הבאס ל 150 .

עדיין לא ברור לי מדוע ה נתקע לי במסך ה log off כאשר אני מבקש לבצע אתחול למחשב.

בכל אופן ניסיתי להפעיל את Sandra 2004 והוא נתקע לי אז נכון לעכשיו החזרתי את המחשב לקדמותו למהירות של 2.41

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת מתח למעבד לא צריכה להשפיע על הכרטיס מסך, אבל זה יכול לערער את הלוח אם או את ספק הכוח במידה והם לא עומדים בזה

אותו דבר בקשר לעליה של הוינדוס והתקיעה בSANDRA, זה כנראה נגרם מטמפרטורה גבוהה או חוסר יציבות..

אם החוסר יציבות היתה קשורה למעבד, תוספת מתח היתה עוזרת.. אבל לפי מה שאתה אומר הדבר בלתי אפשרי בגלל רכיבים אחרים במערכת

אני ממליץ לבודד את הבעיה עם רכיבים של חבר

מכוון שהזכרונות כבר בסטוק הם לא מהווים בעיה (כמובן במידה והם בתזמונים סבירים שמתאימים להם..)

המעבד שלך אמור להגיע רחוק יותר וכרגע נצא מנקודת הנחה שהוא לא זה שגורם לבעיה

את לוח האם יהיה קשה ובלאגן להחליף

אבל תוכל לחבר אחר למערכת ולהוסיף קצת מתח למעבד לראות מה השתנה..

אוברקלוקינג זה לא דבר קבוע ואין "FAQ" מה עושים בדיוק בכל מצב.. אתה צריך לדעת את הגבולות מה בהחלט אסור לעשות.. ולשחק עם כל שאר האופציות עד שתגיע לפיתרון

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת מתח למעבד לא צריכה להשפיע על הכרטיס מסך, אבל זה יכול לערער את הלוח אם או את ספק הכוח במידה והם לא עומדים בזה

אותו דבר בקשר לעליה של הוינדוס והתקיעה בSANDRA, זה כנראה נגרם מטמפרטורה גבוהה או חוסר יציבות..

אם החוסר יציבות היתה קשורה למעבד, תוספת מתח היתה עוזרת.. אבל לפי מה שאתה אומר הדבר בלתי אפשרי בגלל רכיבים אחרים במערכת

אני ממליץ לבודד את הבעיה עם רכיבים של חבר

מכוון שהזכרונות כבר בסטוק הם לא מהווים בעיה (כמובן במידה והם בתזמונים סבירים שמתאימים להם..)

המעבד שלך אמור להגיע רחוק יותר וכרגע נצא מנקודת הנחה שהוא לא זה שגורם לבעיה

את לוח האם יהיה קשה ובלאגן להחליף

אבל תוכל לחבר ספק כוח אחר למערכת ולהוסיף קצת מתח למעבד לראות מה השתנה..

אוברקלוקינג זה לא דבר קבוע ואין "FAQ" מה עושים בדיוק בכל מצב.. אתה צריך לדעת את הגבולות מה בהחלט אסור לעשות.. ולשחק עם כל שאר האופציות עד שתגיע לפיתרון

בהצלחה (:

הספק כח שלי לא אמור להוות בעיה זה ספק כח איכותי ומיוצב של ובעל הספק של 480W

הטמפרטורות כל הזמן היו סביב ה 35 מעלות +/- ולעיתים אף פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...