הרסו את החג- שלושה טילי קאסאם שנחתו בשדרות הרגו פעוטה וילד בן 4 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרסו את החג- שלושה טילי קאסאם שנחתו בשדרות הרגו פעוטה וילד בן 4

FARKASH7

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים עם toxigun.

צריך להיכנס לשטחים ולחסל חצי מהאוכלוסיה שלהם כדי שידעו עם מי יש להם עסק; ניראה אותם אחרי זה שולחים טילי קסאם עלינו...

אין ברירה, אסור לוותר להם, אסור לתת להם להרגיש שהם שולטים בנו- צריך להראות להם מי הבוס פה גם אם זה יגרור קורבנות משני הצדדים.

אני לא חושב שאתה מסכים איתי. אני לא דיברתי על הרג של אוכלוסיה חפה מפשע. אבל אני חושב שפגיעה ברכוש לצורך הגנה על חיי אדם היא מוצדקת. ואני לא חושב שאנחנו יכולים לפתור את בעיית הקסאמים בלי פגיעה מאסיבית ברכוש של האוכלוסיה הפלשתינית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה מסכים איתי. אני לא דיברתי על הרג של אוכלוסיה חפה מפשע. אבל אני חושב שפגיעה ברכוש לצורך הגנה על חיי אדם היא מוצדקת. ואני לא חושב שאנחנו יכולים לפתור את בעיית הקסאמים בלי פגיעה מאסיבית ברכוש של האוכלוסיה הפלשתינית.

אני אומר להפוך פגיעה ברכוש ונפש פלאשתינאצי לחוק צה"לי ואזרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחידה שמדברת בהיגיון פה היא Merrymoon.

להגיד - "ערבים מבינים רק כוח, צריל למחוק חצי מעזה ואז הם יבינו מי פה השולט", זה לא חכם.

אם זה היה אפשרי לא הינו נלחמים 50 שנה נגדם.

(אולי לפני 50 שנה זה כן היה אפשרי אבל אף אחד לא האמין שזה ידרדר לזה)

אני חושב שהפטרון היחיד, כמו ברוב הדברים בעולם הזה הוא כסף.

פלשתינאים יוצאים לירות טילי קאסם כי הם נמצאים בתחתית הבור, ואנחנו מחרבנים עליהם, אז מה אכפט להם, הם יתמכו בטרור ובאירגוני טרור כי זה הדבר היחיד שיש להם שלא הרסנו לגמרי,דוגרי -אפשר להבין אותם.

איפה נכנס הכסף? אנחנו נשפר להם את התנאים בכל מה שקשור למחייה עבודה וכל זה, והם יבינו הרבה יותר טוב כך את מה שאנחנו מנסים להסביר עם פצות- הטרור לא משתלם להם.

זה כבר הוכח שאיפה שיש לפלשתינאים שיטוף פעולה עם בכלכלה ותנאים טובים אין בעיות.

את הכסף אנחנו לא צריכים אפילו להוציא מהכיס- זה כסף של אירופאים הם יתמכו בזה, גם האמריקאים.

ועוד דבר- ברגע שיהיה להם משהו שאנחנו שולטים בו (הכסף), הם יהיו הרבה יותר ממושמעים.

כל זה בנוסף לתעמולה שחסרה לנו הרבה ממנה ויכולה לעזור מאוד.

ד"א אני משדרות ונפל לי קאסם ליד הבית (30 ס"מ מהקיר של הגדר), תאמינו לי שיפול כל חודש אחד כזה בבית ואנחנו מסודרים כלכלית לכל החיים .

תיקון עלה 200 שקל.

פיצויים 11K. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? מדברת בהגיון??? בטח התבלבלתי בין הכדורים הכחולים לירוקים שוב פעם... :lol:

מה שכן, אני באמת מאמינה שכסף זה הפתרון אבל לפני זה צרייך לשבור את מעגל האלימות הזה ושכולם יעצבו ויחשבו מה משתלם להם. לישראל ופלסטין פוטנציאל ענק למרכז תיירותי, ואנחנו לא מתפרנסים מהרבה מעבר לזה, זה היה עיקר ההכנסה של כולנו ועל הענף הזה נשען כל המשק, שלהם ושלנו. אם יכולנו לעבוד זה לצד זה, יכולנו לחיות טוב ולמי היה אכפת בכלל מאיזה טרוריסט מטומטם או פוליטיקאי חולה נפש וקיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? מדברת בהגיון??? בטח התבלבלתי בין הכדורים הכחולים לירוקים שוב פעם...
:silly:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ובקשר לדברי overlead = אני מסכים בכל מאת האחוזים.

בואו נפגש באיזה בית קפה ונשרטט "מפת דרכים" שתוביל את האיזור לשגשוג ופריחה ובטחון איזורי כולל :bigglasses:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...