יש מבצע: הדרמל של WOLF ב99 שקל... - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מבצע: הדרמל של WOLF ב99 שקל...

elad_rabi

Recommended Posts

250 אם זה של BOSCH זה משש שווה !

אגב עדיף לעשות חורים עגולים רק עם כוס (שווה תהשקעה) החורים יוצאים עגולים ויש לך חור מדוייק למאוורר מה שמוסיף המון.

אגב לא ציינת מה המחירים של הכוסות הללו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קניתי!

120 ש"ח.

עוד לא עבדתי איתו, אבל לפי מה שאני רואה איכות הבניה ממש נמוכה... אפילו על ראש החריטה יש חלודה...

עוד דבר שלא הבנתי - יש רק ביט (תופסן כזה) אחד שמסוגל לתפוס גם את הראשים וגם את הציר... אז איך אני אמור לעבוד עם הציר? כלומר אם אני משתמש בביט הזה בשביל לתפוס את הציר אז אני לא יכול להכניס לביט השני (הקטן יותר) שום ראש... הבנתם אותי?

צביקה הסתדרת עם המתאמים? כי חבר שלי גם קנה וגם הוא לא הסתדר..(אצלי משום מה זה בסדר)... אז מה עשית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הסתדרתי עם זה. מעצבן...

קיבלתי בחבילה 3 ביטים כאלה (בצבע זהב). שניים צרים שנראים זהים, לפחות לפי העין שלי, ולא מתאימים לאף ראש, ואחד רחב יותר שמתאים לכל הראשים.

הציר המסתובב מתאים לביט הרחב יותר, ובצרים הוא נכנס רק אחרי הפעלת כוח, וגם זה רק כמה מילימטרים. כל העסק נראה לי לא יציב, אני לא הייתי עובד עם זה ככה...

זה ממש תמוה שאתה מקבל ציר שאתה לא יכול להשתמש בו... ועוד יותר מוזר שקיבלתי שני ביטים זהים.

אני אנסה לחזור אליהם מתישהו... ואם יש עדכונים או פתרון למישהו אשמח לשמוע.

אלעד, מה אתה קיבלת? הצלחת להכניס את הציר כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי....2 מתאמים כמעט זהים אאחד היה בתוך הדרמל ואחד בתוך הציר והם בסדר גמור...

וקיבלתי עו אחד קטן יותר בהתחלה חשבתי שזה סתם.. אבל אז ראיתי שיש כמה מקדחים שהם די קטנים מאחרים.. אצלי זה היה בסדר.. אבל חבר שלי לא הסתדר עם זה גם הוא קיבל כמו שלך...

שיהיו בריאים הום סנטר!!!!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי שלשום את הדרמל והיום התחלתי בעבודה

קודם התחלתי במחשב של חבר שלי

עשינו עיצוב מאוד יפה בדלת ויצא פצצה

בהתחלה היה לי קצת קשה לעבוד עם הדרמל אבל אחרי שהתרגלתי העבודה יצאה מאוד יפה וחלקה

הבעיה בראשים הם שהם נטחנים

לא קיבלתי בכלל ראשים לחיתוך ברזל עם הוולף אז הלכתי ולקחתי את הדיסקיות חיתוך של דרמל מס' 420 עולה 50 שקל אז השגתי את זה בדרך אחרת :>

אבל הם נגמרו ממש מהר נשארה לי דיסקית וחצי מתוך 5 שאמורות להיות מחוזקות

ורק עשיתי חיתוך בדלת וגם הראשים של הליטוש נטחנו קצת אבל העבודה יצאה ממש יפה וחלקה אולי בעתיד אני יעלה כשהכל יהיה מושלם

אבל באסה עכשיו אני באמת צריך לקנות עוד חבילה של 5 דיסקיות בשביל המחשב שלי כי דיסקית וחצי בהחלט לא תספיק.

ואני חייב להגיד שהדרמל מספיק חזק ממש לא צריך עוד כוח כמו שיש בדרמל המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הבנתי אותך נכון אתה מסתבך עם חיבור הציר והראשים

הדרמל בא עם תופסן כבר מחובר אליו, אתה מפרק אותו בעזרת בורג ומחבר אותו אל הקצה של הציר ( הקצה שמתחבר לדרמל לא של הראשים ) ואז מה שהיה באותו קצה  ( תופסן אחר יותר קטן ) אתה מעביר לקצה השני של הציר ( איפה שמחברים את הראשים ) ואז אתה מחבר את הראשים אליו !

זה מה שרצית לדעת ?

עריכה:

דרך אגב זה  מה שעשיתי, גם עשינו סליבינג לחוטים וצבענו בכתום UV, אני יודע החוטים בכלל לא מסודרים וגם זה לא גמור אבל מה אתם חושבים על החיתוך ?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...