יש מבצע: הדרמל של WOLF ב99 שקל... - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מבצע: הדרמל של WOLF ב99 שקל...

elad_rabi

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קניתי!

120 ש"ח.

עוד לא עבדתי איתו, אבל לפי מה שאני רואה איכות הבניה ממש נמוכה... אפילו על ראש החריטה יש חלודה...

עוד דבר שלא הבנתי - יש רק ביט (תופסן כזה) אחד שמסוגל לתפוס גם את הראשים וגם את הציר... אז איך אני אמור לעבוד עם הציר? כלומר אם אני משתמש בביט הזה בשביל לתפוס את הציר אז אני לא יכול להכניס לביט השני (הקטן יותר) שום ראש... הבנתם אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש דרמל מקורי, ואחרי עבודה אנטנסיבית של 5-10 דקות הוא רותח, למרות הגומי שיש עליו, לכן אני עובד עם כפפות נומקס שדפקתי מהצבא.

יש לי בעיה די מעבת איתו שאני מתאר לעצמי שיש אותה גם בוולף, שראש שלו (איפה שמרכיבים את הביטים) נחלד לגמריי, בגלל הלחות של תלאביב.

ובגלל זה אחרי כמה דקות של עבודה, שאני רוצה לחליף ראש, המוט נתקע אפילו שאני משחרר אותו בגלל החלודה, ואז צריך לדפוק חזק על חפץ עש שהוא ישתחרר, ולפעמים זה דופק לי את הדיסקיות.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש שלושה תופסנים, אבל שניים קטנים מידי (לכל הדברים) ורק אחד מתאים. ואם אני רוצה לחבר את הציר אני צריך תופסן לכל קצה (אחד שתופס את הציר ואחד שתופס את הראשים בקצה הציר).

אולי אפשר לדחוף את הציר בכח לתופסן אבל אני לא רוצה להרוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1. נכון יש את בעיית התחממות גם בWOLF... הפתרון לבעיה... תתלו את הדרמל עם התופסן שיש לכם ככה שהוא יהיה באוויר... ככה הוא מקרר את עצמו

יותר מהר... כי אם הוא יהיה על שטח מסויים קשה לו להכניס אוויר ולקרר את עצמו... חחחח לאחר ניסויים מדעיים -----דר' אלעד זה בדוק-----!

2.בACE ראיתי שם רק של יונדאי... הוא עולה בערך 240 ש"ח בלי חכה קצת בטח יהיה .... (לא ניראה שיש שם את הWOLF)

3.צביקה.... איך שזה ככה... תחליף קודם כל את הראש של הדרמך הוא קטן מידי באחד גדול שיש לך בשקית... ואז תחבר איך שזה את הציר.... וזהו....

בהתחלה קצת קשה להכניס אני המוט... כי זה חדש... חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה. קניתי, וזה אכן יוצא 119 ש"ח. לא נורא.

שאלה:

משום מה אני לא מצליח לעבוד עים המאריך. אני מחבר אותו והראש פשוט לא זז. אני גם חושב שהזנב של המאריך (זה שמקבל את הסיבוב מהגוף המקורי) נשחק, כלומר יכול להיות שהוא בכלל לא מגיע?

או שסתם קיבלתי אחד דפוק (ואני פשוט אלך להחליף אותו)?

בקשה שניה:

אני צריך המלצה לראשים לחיתוך חלקים במארז, חלקים לשיוף של המארז.

ואותו דבר רק לפרספקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אל תתפתו לקנות מציאות כמו חב' WOLF שזו זבל של חברה כי זבל בסוף מגיע לפח ולא חותך פח :)

חוץ מזה תשקיעו בכלי דומה של חב' BOSCH זו חברה THE BEST לכלים מסוג זה.

אומנם עולה עוד 500 שקל ככה אבל שווה כל שקל וגם השקעה לטווח ארוך תאמינו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קניתי את זה היום וזה אחלה מציאה

כי בטכלס אני יודע שזה השקעה לטווח קצר אבל אני ממש לא חושב שאני יצטרך את זה עוד פעם אני מתייחס לזה ככלי חד פעמי

ואני יעשה תמודינג שלי כמו שצריך ואז מה שיקרה לו יקרה לו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת טוב-טוב.

אצלי גם זה המצב בדיוק. יש לי פרוייקט (כרגע חד פעמי) בפרספקס ולכן קניתי את הוולף. יותר מזה אני לא צריך. במילא יש לי בבית ג'יגסו וכוסות ומקדחה וכו'.

אגב, בהתחלה הייתי ממש סקפטי לגבי דיסקיות החיתוך שלו, הן נראות ממש שבריריות (ובאמת נשברו לי שתיים - אחת נפלה על הריצפה והשניה, נתתי לה ליטוף עם האצבע) אבל בתכלס הן עובדות מצוין. חתכתי מתכת, עץ ופרספקס וזה חותך ממש יפה - רק צריך לזכור לעשות הכל בעדינות ובסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל נראה אם הוולף שלך יכול לחתוך דלתות של 0.6 הוא בקושי חותך 0.3 פחחחחחחחח

חברים תשקיעו ב"דרמל" של חב' BOSCH זה גרמני יקר קצת (700 בערך) אבל שווה כל גרוש וגם ראשים עמידים שנותנים חיתוך מהיר וחלק ומדוייק...

אגב אם אני רוצה לחתוך עם כוס 80 או 120 כמה יעלה רק הראש?? (איכות מעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בטח מתקוון לדרמל של חברת Dramel (חברת בת של בוש), אז בחלומות הוא אולי עולה 700 שקל, כי יש בחברת לדיקו (היבוענית הרישמית של Dramel ו bosch) של דרמל מקורי וציר גמיש מקורי של דרמל ב 450.

חוץ מזה אני ועוד מלא משתמשים מהאתר רכשו את הdremal במחרזים במחיר מוזל, אני קניתי את שלי ב250 שקל כולל משלוח מאחת מאתרי המחרזים.

מה שטוב לדעתי בדרמל (חוץ מהמנוע היותר חזק והמהירות הגבוה יותר, אומנם רק ב3000RPM) זה האיכות בניה המעולה והאחריות על המכשיר אצל יבואן מורשה.

יש עוד מולטי פרו שלדעתי יותר טוב מה dramel זה הRTX של Black&decker, שהוא עם ריכות בניה מהמובילים בשוק, עם הנדסת אנוש מעולה (בכלל בכל המוצרים החדשים שלהם), והכי חשוב 5 שנות אחריות על המנוע, אבל בארץ המחיר שלו יחסית בשמיים, והוא לא נפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...