איזה דפוקים אלה שתכננו את המפת דרכים של AMD חבל"ז..... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפוקים אלה שתכננו את המפת דרכים של AMD חבל"ז.....

Ibrow-Now

Recommended Posts

דווקא עכשיו בגלל שאינטל שולטים בגלל הבאס 533 והזכרונות המהירים, צריכים עם המעבד לT-BRED לעבוד לבאס 400MHz ואז יהיו גם מכפלות קטנות יותר.... הרבה יותר. הרי כבר יש בשוק מיליון זכרונות DDR 400MHZ PC3200.... אז למה לחכות..... זה כל כך ברור שעכשיו עד שHAMMER יצא אז תמיד יהיו בפיגור אחרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd בכוונה לא משפרים כרגע את ה את'לון בגלל שבערך עוד חצי שנה הוא יהיה מעבד שוק נמוך

ובמקומו הם יכניסו את ה opteron .

הם משתמשים בטקטיקת להפסיד עכשיו להרוויח מאוחר יותר.

אותו דבר שאינטל עשו כשהם הכניסו את ה 4 המקוריים :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפסיד עכשיו להרוויח מאוחר יותר?

לא יודע.... תאמין לי שעם המפת דרכים שלהם בטח הם גם יביאו את אופרטון במהירות התחלתית נמוכה יחסית....

חוץ מזה הם יכולים עכשיו להעלות את הבאס ל400 ואחר כך בכלל לסגור לגמרי את משפחת ולקרוא למשפחה הזאת DURON ולהחזיר את הבאס ל266MHz.... הם חייבים להעלות את הבאס כי הם עכשיו פשוט חצי שנה שלמה יפסידו, ושמענו שיש להם בעיות כספיות.... אז זה לא שיש מצב להתחקמויות. אין להם בעיה לעשות 400MHz באס..... אם הם עושים את זה הם אוכלים את לארוחת בוקר (יחד עם מהירויות שעון נורמליות כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לא לדבר אם אתה לא מבין את המשמעות של להעביר את מעבד ה Athlon ל Bus של 400Mhz.

א. זה לא החלטה של אנשים שמתכננים מפות דרכים, יש מאחרוי שינוי מהותי כזה הרבה עבודה ארכיטקטורית.

כדי לגרום ל BUS לעבוד ב 400Mhz צריך לעשות עליו חליפה לוגית (VLSI) של תכנונו למהיריות כאלו. דבר הלוקח זמן.

המעבד צריך לעבור כמה וכמה Steppings שתיקח בחשבון שליצר מעבד מההתחלה עד הסוף לוקח 10 שבועות בממוצע.

המעבד החדש צריך לעבור בדיקות איכות שלוקחות זמן.

ועוד לא דיברנו על היצפסט... ועל משאבי האנוש שזה יקח... על זה ש DDR400 הוא לא ספסיפיקציה של JEDEC.

בסך הכל יקח כמה וכמה חודשים כדי ליצור Athlon XP עם באס של 400Mhz.

העבודה המעשית שצריך לעשות על מעבד כזה לא שווה ל - היא מעדיפה לחכות כמה חודשים ה Hammer

מאשר להוציא הון של משאבי אנוש כסף וזמן... שעשויים גם לעקב את ה Hammer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שברטון יעבוד ב400MHZ באס...... תתקנו אותי אם אני טועה.

בקשר לiib, זה לא מעניין אותי כמה זמן זה לוקח, היה להם המון זמן לתכנן את זה. עובדה שאינטל עומדים בקצב בצורה יפה מאוד וזה שAMD חברה קטנה רק מצריך מהם לעשות תכנון טוב יותר. אם לפני שנה הם היו מתכננים לעשות כך, היום בלי בעיות היה להם כבר 400MHz באס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1018985895,87394,

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1008196160,39049,

הברטון יהיה ב 400 אני כמעט בטוח, אם לא אז למה מוציאים אותו?

ובחייך גם אני וגם אתה לא מהנדסים של אימדי תאמין לי שהם מנסים לעשות את עבודם על הצורה הטובה ביותר ובמהירות האפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לiib, זה לא מעניין אותי כמה זמן זה לוקח, היה להם המון זמן לתכנן את זה. עובדה שאינטל עומדים בקצב בצורה יפה מאוד וזה שAMD חברה קטנה רק מצריך מהם לעשות תכנון טוב יותר. אם לפני שנה הם היו מתכננים לעשות כך, היום בלי בעיות היה להם כבר 400MHz באס.

אם לפני שנה אם היו מתכננים את זה ה T-bred היה יוצא כמה חודשים מאוחר יותר.

מה שבסופו של דבר לא היה תורם ל בכלל. לא היה רווחי וגם ספק עם היה מצמצם את הפער אם Intel שגם ככה גמרו את המעבר ל 0.13 מיקרון כמה חודשים לפני .

כמו ש se7en אמר לא חשוב להוביל תמיד. חשוב להוביל יותר. ובסופו של דבר לדחוף את ה Hammer קדימה במקום לבזבז משאבי תכנון הנדסה וכסף על ה Athlon היא החלטה חחכמה לעתיד של .

ויש לך יכולת מוגבלת מאוד לבקר את ההחלטה הזאת כי אני בטוח ש במצב הרבה יותר טוב לקבל החלטות על קוו המוצרים של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עכשיו בגלל שאינטל שולטים בגלל הבאס 533 והזכרונות המהירים, צריכים עם המעבד לT-BRED לעבוד לבאס 400MHz ואז יהיו גם מכפלות קטנות יותר.... הרבה יותר. הרי כבר יש בשוק מיליון זכרונות DDR 400MHZ PC3200.... אז למה לחכות..... זה כל כך ברור שעכשיו עד שHAMMER יצא אז תמיד יהיו בפיגור אחרי INTEL.

איזה מזל יש ל שאתה הגעת וראית איזה פשלה עשו עשרות אנשי השווק והמכירות שלהם !

תגיד לי, מה אתה חושב ? שאתה יודע יותר טוב מהם ? תן לאנשים שזה המקצוע שלהם לעשות את העבודה שלהם. תאמין לי - הם יודעים טוב מאד מה אתה עושה. השיקולים שלך נובעים ממידע זמין, ויחד עם זאת חסר לך המון מידע נוסף שאותו לא חושפים לציבור, ולכן לא תוכל לדעת לעולם מה משמעות ההחלטות שלהם.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..... בינתיים לא שווה לקנות .

"חוצמיזה שלא תמיד צריך להוביל.

חשוב להיות חכם."

יופי....... מה חכם במה שהם עושים עכשיו? מפסידים בשנה שהם בהפסדים כלכליים מאוד גדולים?

הייתה חדשה לפני איזה חצי שנה או יותר כאן בHWzone שאמרו שאם עוד שנה המצב של יישאר כך אז אם ייצטרכו להסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוצמיזה שלא תמיד צריך להוביל.

חשוב להיות חכם."

יופי....... מה חכם במה שהם עושים עכשיו? מפסידים בשנה שהם בהפסדים כלכליים מאוד גדולים?

הייתה חדשה לפני איזה חצי שנה או יותר כאן בHWzone שאמרו שאם עוד שנה המצב של יישאר כך אז אם ייצטרכו להסגר.

AMD בקושי מפסידים ברבע... בקושי 8 מיליון דולר לרבע. כסף קטן (מתוך מחזור של כמה מילארדים).

עם היו מוציאים מעבד כמו שאתה רוצה אם היו עלולים להפסיד יותר - על הפיתוח - על הדחיה של מעבדים אחרים.

וזה בכלל לא מבטיח שהם היו מוכרים הרבה יותר - השוק במיתון כללי. גם ירדה במשהו כמו 90% בריווחיות - למרות ההובלה

הטכנולוגית שלה כרגע.

השוק הרבה הרבה יותר מורכב ממה שאתה מתאר לעצמך או מבין מאתרי חומרה... לא הכל סובב סביב המעבד האחרון של או AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר?

כמעט לכל מערכת היום כדי להשתמש במעבד .

אם זה לשוק הנמוך/משרדי אז זה הדיורון שמציע יותר ביצועים בפחות כסף מהסלרון.

אם זה למשחקים אז אלא אם כן יש לך -המון- כסף לבזבז אז ודאי שה עדיף.

לשוק האוברקלוקינג באמת היום נראה שיותר כדאי לקחת איזה 1.6A, אבל זה שוק מאוד קטן.

ככה שהקביעות שלך הם חסרות בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר?

כמעט לכל מערכת היום כדי להשתמש במעבד .

אם זה לשוק הנמוך/משרדי אז זה הדיורון שמציע יותר ביצועים בפחות כסף מהסלרון.

אם זה למשחקים אז אלא אם כן יש לך -המון- כסף לבזבז אז ודאי שה XP עדיף.

לשוק האוברקלוקינג באמת היום נראה שיותר כדאי לקחת איזה 1.6A, אבל זה שוק מאוד קטן.

ככה שהקביעות שלך הם חסרות בסיס.

ליימרים כמוהו אוהבים להביע עמדות נחרצות וחד צדדיות לגמרי.

אני היום גם הייתי קונה Northwood1.6/1.8 אבל אין ספק

שמעבדי עדיין מחזיקים ערך רב עבור רוב השווקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...