סקירה טובה, מעבדי AMD מול אינטל, לוקחת הכל בחשבון - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה טובה, מעבדי AMD מול אינטל, לוקחת הכל בחשבון

TC2B

Recommended Posts

תפוחים יש לי רק דבר אחד להגיד לך, אתה מכונת ספאם והסתה משומנת הייטב. הפאנטיות שלך מביאה רק לזלזול, ומורידה את רמת האמינות שלך. 95% מההודעות שלך הן ספאם טהור, וחסרות כל ערך ממשי. אתה פשוט פאנט שמוכן לגיוס לפעולת טרור, אם הייתה מחתרת הייתה כבר מזמן שהיד שלה. Get a grip, זה רק מעבד.

P4 לא מתקרב להיות גרוע כפי שאתה טוען שהוא, וAthlon64 לא מתקרב להיות טוב כפי שאתה טוען גם כן. לAthlon64 יש מספיק בעיות, התמיכה שלו בזכרונות מלאה בחורים, ושלא נדבר על מולטי-טאסקין. בקר זכרונות מובנה זה דבר נחמד אבל לא יעיל יותר ביינתיים מבקר מובנה בגשר הצפוני, למעבד יחיד וsidebanding עדיף בהרבה בקר בגשר מאשר במעבד, למערכת מרובת מעבדים(לא מעבדים מרובי ליבות) בקר מובנה על המעבד עדיף, אבל כל עוד אין לך מערכת כזאתי היתרון שינבא מהבקר המובנה יהיה זניח.

לפרסקוט יש סטפינג 1 רק 1 שמתחמם, ו2 שלא, D0 ל478/755 וE0 ל755 הם מעבדים קרים, וכן קרים. מעבד 2.8 D0 שהומהר ל4.0ghz עם קירור אוויר ועומד על 48 מעלות בfull load זה מעבד קר כקרח. ואולי שחכת קצת את ליבת הפולמינו של , הפרסקוט זה כמו גלידת ווניל לידה. אני באמת לא מבין מה גורם לבן אדם, אינטליגנטי או לפחות לאחד שטוען שהוא כזה, להתנהג כמו ילד בן 3 שעורבב עם פעיל חמאס וילד בן 16 שדלוק על בחורה בשם .

יש גבול לכל דבר, הספאם וההסתה שלך היו נסבלים כאשר הם היו עוד ברמה סבירה וההודעות שלך הכילו תוכן עינייני, כרגע הן מכילות ספאם טהור. אם אתה חושב שאתה מעלה בזאת את רמת הפורום אז אתה טועה ובגדול, פאן באויזם פאנטי וספאם, זה מה שהופך את הפורום הזה לבדיחה, ועוד לאחת שלא מצחיקה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים יש לי רק דבר אחד להגיד לך, אתה מכונת ספאם והסתה משומנת הייטב. הפאנטיות שלך מביאה רק לזלזול, ומורידה את רמת האמינות שלך. 95% מההודעות שלך הן ספאם טהור, וחסרות כל ערך ממשי. אתה פשוט פאנט שמוכן לגיוס לפעולת טרור, אם הייתה מחתרת הייתה כבר מזמן שהיד שלה. Get a grip, זה רק מעבד.

P4 לא מתקרב להיות גרוע כפי שאתה טוען שהוא, וAthlon64 לא מתקרב להיות טוב כפי שאתה טוען גם כן. לAthlon64 יש מספיק בעיות, התמיכה שלו בזכרונות מלאה בחורים, ושלא נדבר על מולטי-טאסקין. בקר זכרונות מובנה זה דבר נחמד אבל לא יעיל יותר ביינתיים מבקר מובנה בגשר הצפוני, למעבד יחיד וsidebanding עדיף בהרבה בקר בגשר מאשר במעבד, למערכת מרובת מעבדים(לא מעבדים מרובי ליבות) בקר מובנה על המעבד עדיף, אבל כל עוד אין לך מערכת כזאתי היתרון שינבא מהבקר המובנה יהיה זניח.

לפרסקוט יש סטפינג 1 רק 1 שמתחמם, ו2 שלא, D0 ל478/755 וE0 ל755 הם מעבדים קרים, וכן קרים. מעבד 2.8 D0 שהומהר ל4.0ghz עם קירור אוויר ועומד על 48 מעלות בfull load זה מעבד קר כקרח. ואולי שחכת קצת את ליבת הפולמינו של , הפרסקוט זה כמו גלידת ווניל לידה. אני באמת לא מבין מה גורם לבן אדם, אינטליגנטי או לפחות לאחד שטוען שהוא כזה, להתנהג כמו ילד בן 3 שעורבב עם פעיל חמאס וילד בן 16 שדלוק על בחורה בשם .

יש גבול לכל דבר, הספאם וההסתה שלך היו נסבלים כאשר הם היו עוד ברמה סבירה וההודעות שלך הכילו תוכן עינייני, כרגע הן מכילות ספאם טהור. אם אתה חושב שאתה מעלה בזאת את רמת הפורום אז אתה טועה ובגדול, פאן באויזם פאנטי וספאם, זה מה שהופך את הפורום הזה לבדיחה, ועוד לאחת שלא מצחיקה במיוחד.

אז תקנה לעצמך את המעבד הזה ותהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP4 האכן חוסל זה שאומרים שהם לא ימשיכו לפתח את הליבה זה אומר שזה חוסל .

עוד משהו אתה משווה את הEO לגרסת הA64 הקיימת עכשיו אולי תשווה לA64 939 90NM שהם חצי מהחום של A64 "רגיל" הם בטח יתנו לך מאוד גבוה וכל הכבוד לאינטל שסוף סוף פתרו את כל הבעיות אבל עדיין לא יכלילו בקר מובנה במעבד ובכך OC בA64 הרבה יותר יעיל.

עוד משהו יכולת השידרוג של לוח אם בסוקט 939  שגם יכיל את מעבדי ה וDUAL וגם את המעבדים הרגילים האם הלוח שתקנה ל755 יכיל מעבד  DUAL גם?

ברור שעכשיו תגיד למה לי מעבד כפול אבל לפי ביל והחברים המשוגעים שלו תיהיה חייב בליבה כפולה עוד משהו התקן IA32ETM לא תואם במאה אחוז את X86_64 וגם שהוא נותן יותר ביצועיים.

GROW UP

מה זה מגיע לו.... אתה בן 3?

אני אשמח לראות ראש בראש P4 3.6Ghz E0 החדשים מול A64 3500+ 90nm החדשים.

אני חושב זה קרב מעניין.

אשמח מאוד לכל אחד מהשניים. הבעיה שנראה לי שכשאקנה מחשב אף אחד לא יהיה זמין בארץ. לצערי  :'(.

באמת מגיע לי איזה E0 ב 64 ביט ב 4 גיגה. תודה תפוחים  :xyxthumbs: אבל נתפשר גם על 64 ביט בסוקט 939. שאלה תהיינה הצרות שלי  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2)  הייתי רוצה לראות סוקט 939 עושה OC כזה עם קרור אוויר (ראה תמונה).

אתה צוחק ?200@247 זה אוברקלוק של פחות מ 25% , חלק ממעבדי הNC והCH-CG עושים את זה עם קירור סטוק ובלי לשנות מתחים

ואולי שחכת קצת את ליבת הפולמינו של , הפרסקוט זה כמו גלידת ווניל לידה.

נכון שיחסית לזמנה הפלומינו היתה חמה אבל אל תשכח שגופי הקירור אז היו גמדיים במימדים של היום

הפליטת חום של הפלומינו הכי מהיר (2100) הייתה 64.3W בממומצע ו70W מקסימום , שזה די נמוך נמוך בקנה מידה מודרני (בהשווה ליותר מ100W של הפרסקוט C0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק מהמלחמות האלו ?

זכותו של כל אחד להיות פאנבויי של מי שהוא רוצה, ועוד שיש לו בכל זאת נתוני אמת לגבות את דעתו אין בכך שום פסול.

כל אחד יבחר להעדיף יתרון זה או אחר, וזכותו.

מה שלכם נראה חיסרון שולי מישהו אחר רואה כמכשול מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...