סקירה טובה, מעבדי AMD מול אינטל, לוקחת הכל בחשבון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה טובה, מעבדי AMD מול אינטל, לוקחת הכל בחשבון

TC2B

Recommended Posts

נו אז מה חדש?

Conclusions

So, after performing many tests, which is the fastest CPU -- AMD's 64 or Intel's Pentium 4? The answer depends on which software you use: there is no clear winner here.

The 64 has an advantage with mainstream office and Internet applications, and 3D games. Meanwhile, the Pentium 4 can always score with optimised software -- particularly 3D and video rendering. The multitasking tests also show an advantage for Intel's Pentium 4.

עריכה: רק לשים את הדברים במקומם לגבי עלויות. המאמר טוען שעלות מערכת האינטל גבוהה יותר בגלל עלות ה . מה שאינו אומר זה שסוקט 775 עם DDR1 עדיין יותר טוב משמעותית ברוב הדברים מלוחות עם רק עולה לא יותר יקר מה 64.

עריכה 2: לדעתי זה לא סטפינג E0 שם התמונה תשתנה מבחינת המתחים ובטח שעוד יותר תשתנה עם 925XE. הידיעות האחרונות אומרות שסטפינג E0 גם יאפשר 64 ביט, אבל ימכרו את זה רק בערוצים מיוחדים (לדעתי בערך כמו שאסור למכור 64 ביט של AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז בניגוד ל "פנטיום 4 מת" ודומיו אין CLEAR WINNER. תלוי מה שאתה רוצה לעשות עם המחשב.

ללא קשר לסקירה הזאת או אחרות, הרגה את הפנטיום 4 (מחוסר ברירה), גרסאות

עתידייות נתקל בקיר של בעיות חום, אין של גרסאות חדשות למעט חלטורות שונות ומשונות -

זאת עובדה.

הפנטיום 4 פסול על הסף בשל צריכת החשמל/פליטת החום והרעש שלו, שלא נדבר על אי התמיכה

ב 64 ביט ותכונות נוספות.

תרגיש חופשי לקנות 4 מעל 3 גיגה הרץ ולהיות המאושר באדם, אל תיתן לאף אחד להפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעודכן?

1) הרעש נובע מהמאוורר הראשון בסטפינג C0. המעבד לא עושה רעש. המאווררים שונו לכאלה עם נחושת במרכז. האמת שיצא גם גוף קרור ראשון מקצועי לסוקט 775 של TT:

http://www.thermaltake.com/coolers/cl-p0092silent775/cl-p0092silent775.htm

2) יש דווחים חדשים על הביצועים של סטפינג E0. הייתי רוצה לראות סוקט 939 עושה OC כזה עם קרור אוויר (ראה תמונה).

3) בנוסף, צפה ל 64 ביט על E0, ולציפסט 925XE כולל בקרה תרמית.

אני מבין שהיית מאוד רוצה להרוג את אינטל, אבל לצערך זה לא ממש ילך.

- Prescott 3.4GHz E0 Stepping ES

- P4C800-E Deluxe (gemoddet)

- 2 x 512MB PC3700 Rev. 2

- AlphaPal Kühler mit 8:12 Adapter und 12cm Artic Lüfter

- Enermax 466Watt

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP4 האכן חוסל זה שאומרים שהם לא ימשיכו לפתח את הליבה זה אומר שזה חוסל .

עוד משהו אתה משווה את הEO לגרסת הA64 הקיימת עכשיו אולי תשווה לA64 939 90NM שהם חצי מהחום של A64 "רגיל" הם בטח יתנו לך אוברקלוק מאוד גבוה וכל הכבוד לאינטל שסוף סוף פתרו את כל הבעיות אבל עדיין לא יכלילו בקר זכרון מובנה במעבד ובכך OC בA64 הרבה יותר יעיל.

עוד משהו יכולת השידרוג של לוח אם בסוקט 939 שגם יכיל את מעבדי ה וDUAL וגם את המעבדים הרגילים האם הלוח שתקנה ל755 יכיל מעבד DUAL גם?

ברור שעכשיו תגיד למה לי מעבד כפול אבל לפי ביל והחברים המשוגעים שלו תיהיה חייב בליבה כפולה עוד משהו התקן IA32ETM לא תואם במאה אחוז את X86_64 וגם שהוא נותן יותר ביצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים מה זאת הגישה המחורבנת הזאת? מה זה מגיע לו.... אתה בן 3?

אתה לא יכול לשמור על דיון ברמה גבוה אז אתה יורד לספאם וציניות?

כולנו כאן לתרום וללמוד אחד מהשני. אם יש לך טיעונים תראה אותם. אם אמרת את כל מה שהיה לך להגיד בנושא זה, אנא סתום את הפה ותן לאחרים לשתף ידע.

ובקשר לדיון...

אני אשמח לראות ראש בראש P4 3.6Ghz E0 החדשים מול A64 3500+ 90nm החדשים.

אני חושב זה קרב מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים מה זאת הגישה המחורבנת הזאת? מה זה מגיע לו.... אתה בן 3?

אתה לא יכול לשמור על דיון ברמה גבוה אז אתה  יורד לספאם וציניות?

כולנו כאן לתרום וללמוד אחד מהשני. אם יש לך טיעונים תראה אותם. אם אמרת את כל מה שהיה לך להגיד בנושא זה, אנא סתום את הפה ותן לאחרים לשתף ידע.

ובקשר לדיון...

אני אשמח לראות ראש בראש P4 3.6Ghz E0 החדשים מול A64 3500+ 90nm החדשים.

אני חושב זה קרב מעניין.

אני לא חייב שום דבר לאף אחד, ואגיב כפי שנראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...