מפרטי לעריכת וידאו בתקציב של כ9000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטי לעריכת וידאו בתקציב של כ9000 ש"ח

8-Ball

Recommended Posts

צורב משמש גם ככונן וגם כצורב רגיל, בין השאר.

לכן זה משאיר לך להוסיף בערך 100-200 ש"ח בשביל לקבל את ה NEC3500A.

צריבה במהירות X16 לוקחת בערך כ 5 דקות ולכן גם אם יצליחו להגיע למהירות יותר גבוהה(ולא ניכנס לויכוח אם זה אפשרי או לא, כי גם כשהיה רק X4 ושאלתי בפורומים בחו"ל מתי יגיע X8 אמרו לי שזה בלתי אפשרי בגלל מהירות הסיבוב של הדיסק), אולי תצליח לצרוב ב 4 דקות. ביג דיל.

צורב X16 +-R משאיר לך את האופציות פתוחות לכל המדיות בשוק פחות או יותר(חוץ מ -RAM) למשך זמן רב. כי כרגע אין הרבה מדיות X16, אם בכלל.

לסיכום, אני ממליץ לך בחום להוסיף עוד 150 שקל ולקחת בראש שקט את ה NEC3500A(בשחור כמובן :) ).

בינתיים תוכל לצרוב על מדיות וורבטיםX4 במהירות X8, ובעתיד על מדיות שיהיו תוכל לצרוב X16(אולי אפילו על ה X8 שבCOMP-IL?).

עדיף מאשר לקנות עכשיו כונן וצורב רגיל, ועוד שנה להוסיף עוד 500 שקל בשביל צורב DVD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוה המקרים גם אם תרצה לצרוב ON THE FLY לא תוכל. אי אפשר לעשות ON THE FLY מ DVD9 ל DVD5. האמת אני גם לא ממש רואה איך עושים ON THE FLY מ DVD9 ל DL שהוא לא ממש DVD9 אלא רק 8.5 גיגה. וכמו שאמרת, בטח ובטח שזה לא מומלץ בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה לגמרי לא מומלץ לצרוב ישירות מהכונן לצורב, אלא דרך IMAGE.

לכן, כן, אני אומר שתקנה רק את צורב ה בלי שום כוננים נוספים....

אני בכל זאת ההיתי ממליץ לקנות שני כוננים ולא רק צורב זה בכל מצב עדיף גם אם אתה לא עושה העתקה מדיסק לדיסק ישירות (שנכון זה לא תמיד עובד טוב),

אבל נניח שאולי תרצה לצפות בתקליטור עדיף להתמש בכונן רגיל ולא בצורב.

נוסיף עלכך שאם אתה רוצה לשמור על הצורב שלך ולא לשחוק אותו זה עדיף שבשביל לקרוא תקילטור כזה או אחר תשתמש בכונן DVD ולא בצורב עצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...