איזה ציפסט? ההחלטה הגורלית :) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ציפסט? ההחלטה הגורלית :)

TheSoupNatzi

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב,אני החלטתי על הסיס....הוא פשוט נראה לי יותר כדאי....

עכשיו,בנוגע [glow=red, 2, 300]למעבד עצמו[/glow], כדאי לקחת את ה 1.6A או 1.8A ?

לפי מה שאמרו לי, ה 1.6 יש לו מכפלה יותר נמוכה ובגלל זה הוא יותר כדאי....

ד.א.

ההבדל מחירים בינהם הוא בסביבות ה 25 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לכם טעות לא תמיד יצרו את הציפסטים הכי טובים למעבדים שלהם

מישהו אמר פה שהציספט שלהם 815 עשה עבודה מעולה עם הפנטיום 3 . איזה שטויות הוא בכלל עשה נפילה גדולה

הVia 133a לקח אותו בלי מלח בגלל שב815 הייתה בעייה עם הזיכרון משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לכם טעות לא תמיד יצרו את הציפסטים הכי טובים למעבדים שלהם

מישהו אמר פה שהציספט שלהם 815 עשה עבודה מעולה עם הפנטיום 3 . איזה שטויות הוא בכלל עשה נפילה גדולה

הVia 133a לקח אותו בלי מלח בגלל שב815 הייתה בעייה עם הזיכרון משהו כזה.

אני מדבר על ה-815e, ועל מה אתה מדבר?!

איזה בעיה עם זיכרון? תסביר את עצמך......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא מתבלבל עם 820...... כי 815 היה צ'יפסט נפלא. למרות שהכי טוב שהיה להם איי פעם זה 440BX בזמנו.....

בכל מקרה אין פה קטע של מה יותר שווה בעניין של בין 1.6A לבין 1.8A.

אם אתה עושה OC: עדיף 1.6A כי הוא יותר זול ולא משנה בכמה, והוא מגיע לביצועים בOC כמו של 1.8...... מספיק שאתה משנה את הבאס ל133 ויש לך כמעט 2.2GHz.....

אם אתה לא עושה OC: עדיף 1.8A שיהיה מחשב חזר כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא מתבלבל עם 820...... כי 815 היה צ'יפסט נפלא. למרות שהכי טוב שהיה להם איי פעם זה 440BX בזמנו.....

בכל מקרה אין פה קטע של מה יותר שווה בעניין של בין 1.6A לבין 1.8A.

אם אתה עושה OC: עדיף 1.6A כי הוא יותר זול ולא משנה בכמה, והוא מגיע לביצועים בOC כמו של 1.8...... מספיק שאתה משנה את הבאס ל133 ויש לך כמעט 2.2GHz.....

אם אתה לא עושה OC: עדיף 1.8A שיהיה מחשב חזר כמה שיותר.

ה-820, זה לא הרעיון הדפוק שלהם של שילוב בין p3 and RDR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

להלן פירוט הבעיות של צ'יפסטים של אינטל שידועים לי עד כה:

i440LX/EX - 1997-1998 היה הצ'יפסט השני למעבדי פנטיום 2 וסלרון אשר איפשר עבודה עם AGP(לפני זה היה 440FX בלי AGP בכלל). לצ'יפסטים האלה היו בעיות עם המון כרטיסי PCI, ובעיות תקיעות בלתי מובנות. אחרי זה יצא הI440bx שתמך במהירות אפיק של 100 מגה"צ ובפנטיום 2 החדשים, ולאחר מכן גם בפנטיום 3 האחרונים שהיו, ובחלק מהמקרים תמך גם בקופרמיין, זה היה הצ'יפסט הכי טוב שאינטל יצרה אי פעם.

2000~ אינטל הוציאה את הi820, צ'יפסט שהיה מבוסס זכרון RDRAM לפנטיום 3ובכך ניסת בצורה מונפוליסטית לדחוף את הRDRAM לשוק, משראת שמחירי הRDRAM לא יורדים, היא בנתה צ'יפסטם נוסף(היו לוחות עם שלושה צ'יפים ראשיים) שתרגם את הפקודות של RDRAM לSDRAM ולהיפך כדי שאנשים יוכלו לעבוד עם SDRAM האמין, הזול וה"מהיר" אז. אבל מה? זה היה רק PC100. כאן התחילו כל מיני בעיות תקיעה, ולאינטל לא נשארה ברירה אלא להכריז RECALL על הצ'יפסט הזה.

בנתיים, הפנטיום 3 קופרמיין נשאר מספר חודשים בלי שום פלטפורה רשמית של אינטל ואת Via Apolo Pro133 של VIA התחיל לשלוט בשוק, כי לא היית שום פלטפורמה אחרת עם PC133 בשוק לפנטיום 3.

כעבור למעלה משנה לאחר מכן היא הוציאה את הצ'יפסט i815 שהיה אמור להיות צ'יפסט תקציבי שתמך בזכרון PC133, ואינטל התחילה לדבר בהגיון כשהוציאה את הצ'יפסט הזה. אבל מה הנקודה כאן(גם בB STEPPING)? שאינטל מודע שיש לו תקלות:

The 815EP chipset may contain design defects or errors known as errata which may cause the product to deviate from published specifications. Current characterized errata are available on request.

ועכשיו ללינק למי שלא מאמין:

http://www.intel.com/design/chipsets/815ep/index.htm?iid=ipp_dlc_chip+deskchip_815ep&

תעשו סקרול לסוף העמוד.

ולגבי SIS, מדובר בחברה שנמצאת בשוק לפחות 15 שנים, ראשי התיבות שלהם זה Silicon Integrated Systems. היה לי פעם צ'יפסט שלהם ל486 של שהיה לי, והוא עד היום עובד נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

יופי טופי, קל מאוד לחפש בעיות אצל חברות בעבר, אבל פה מדברים על ההווה, אני לא שמעתי על שום בעיה "רצינית" ב-845D, רק עם ה-850 ואי התאימות שלו עם

GeForce 4mx.

אני לא חשוב שבאגים בi815 הם דברים מן העבר... הבעיה של כל התקלות האלה הן שמגלים אותם לאחר שהצ'יפים נמצאים כמה זמן בשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

רגע, כמה זמן? ה-845D נמצא דיי הרבה זמן, איזה חצי שנה לא?

ממש לא, מספר חודשים. והדגם החדש יותר פחות מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו,אני ממש לא יודע מה להגיד לכם אבל....זהו

שידלו אתי לקנות ב BDA2 אבל עם ציפסט של , מה לעשות.... ;D

בקיצור,את ההזמנה בפנדה כבר עשיתי(כולל קורסאייר 256 3000)

אבל,תמיד אפשר לעשות שיוניים ברגע האחרון לא? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...