איזה ציפסט? ההחלטה הגורלית :) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ציפסט? ההחלטה הגורלית :)

TheSoupNatzi

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח athlon

זה עם הצ'יפסט של SIS, כיוון שזה הצ'יפסט היחידי שזמין בארץ ותומך במהירות אפיק של 533, שתאפשר לך ממש טוב על איזה 1.6A עסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על האינטל, בגלל האני רואה בהרבה פורומים שלמשל אחד לוקח את המעבד שלו ל-2.8 עם האינטל ולא עובר את ה-2.4 עם ה-

SIS. קח את האיטל ותהנה. שים לב, תמיד שאינטל יוצרים צ'יפסיטים למעבדים שלהם הם קורעים את כולם, למשל ה-815 היה הכי טוב ל-

p3 וככה גם עם ה-p4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם הצ'יפסט של SIS, כיוון שזה הצ'יפסט היחידי שזמין בארץ ותומך במהירות אפיק של 533, שתאפשר לך ממש טוב על איזה 1.6A עסיסי.

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות

אבל לא החלטתי עדיין, אולי אתם תוכלו לעזור לי

כדאי את ה

1.6A - 135 $

1.8A - 160 $

מה אתם אומרים?

לפי מה שאני הבנתי, ה 1.6 יותר טוב לאוברקלוקינג.......

ד.א.

אמרו לי גם שהצ'יפסט של יתן לי ביצועי אוברקלוקינגיותר טובים, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון במעט, זה לא שלא תוכל לקרוע לו את הצורה עם SIS. פשוט לפי דעתי אם אתה באמת לא צריך את ה-533 כמו שאת'לון אמר הצ'יפסט של יהיה עדיף יותר, והם תמיד הלכו מצוין עם מעבדים של מן הסתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם.....אני לא מתכנן לעשות לו אובקלוקינג עצבני ביותר שיגיע עד איזה 3 מ"ה (סתם לדוגמא), אני רוצה נגיד להגיע עם 1.6 ל 2.2 - 2.4

עכשיו, הלוח עם הציפסט של סיס יש עוד שתי חריצים(כמו ה IDE ) רק שחכתי איך קוראים להם...נראה לי DIMM (ממש לא בטוח :) )

והוא גם יותר זול אז...הוא נראה לי יותר כדאי לא?

ד.א.

TuXX , תוכל להסביר קצת ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לי להסביר? SIS הם חרא ואינטל עדיף....., מן הסתם בגלל שאינטל מיצרים את המעבדים שלהם אז הם גם עושים להם את הצ'יפסטים הכי טובים(בניגוד ל-AMD). על מה אתה מדבר לעזאזל? IDE זה החיבור של הדיסק הקשיח/צורב/סידי-רום...... ו-DIMM זה לזיכרון.

תקרא את זה: קופסא יפה......, דבר עם Biodome יש לו לוח כזה רק בגירסה הישנה......(עם ה-845D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה..... הוא רוצה לקחת את 1.6A או 1.8A שעובדים על 400MHz... אז למה הוא צריך את SIS? בגלל שהם יותר איטיים מאינטל?

הרי ידוע שכל הOC הכי טובים שנעשו לפנטיום 4 1.6A הם בצ'יפסט 845 של .... אז אם הוא רוצה לעשות OC פצצתי והוא קונה את 1.6A או 1.8A, אז רק רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לי להסביר? SIS הם חרא ואינטל עדיף....., מן הסתם בגלל שאינטל מיצרים את המעבדים שלהם אז הם גם עושים להם את הצ'יפסטים הכי טובים(בניגוד ל-AMD). על מה אתה מדבר לעזאזל? IDE זה החיבור של הדיסק הקשיח/צורב/סידי-רום...... ו-DIMM זה לזיכרון.

תקרא את זה: קופסא יפה......, דבר עם Biodome יש לו לוח כזה רק בגירסה הישנה......(עם ה-845D)

סליחה, לא ה DIMM נו אני מדבר על השתי חיבורים שנראים כמו השתי חיבורי IDE בלוח אם רק שהם בצבע אחר , יכול ליהיות שקוראים לזה RAID ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

תנו לי להסביר לכם מספר נקודות:

• המכפלה במעבדים של תמיד נעולה, אי אפשר לפתוח אותה. לכן, הדרך היחדיה לעשות OC למעבדים של זה דרך מהירות אפיק
  • אחת הבעיות של העלאת מהירות האפיק היא שכרטיסי הPCI והAGP מתחילים לעבוד במהירויות מחוץ לספסיפקאציות שלהם והאוברקלוק יכול להיות לא יציב לא בגלל המעבד או הלוח, אלא בגלל החלקים שמותקנים איתם.
  • הפתרון לבעיה הזאתי הוא פשוט מאוד: לוקחים מעבד של במהירות אפיק מסויימת(נניח 400) ושמים אותו על מהירות אפיק הבאה בתור אחריו, שנתמכת רשמית ע"י הלוח והצ'יפסט. כלומר, 533 וכרגע בארץ יש רק את הצ'יפ של SIS שמאפשר את זה.
  • צ'יפסטים של SIS הם רחוקים מאוד מליהות זבל. אם כבר אלו של ALI הם מחרידים, אבל אלה של SIS הם מאוד מאוד יציבים, ואם חברות כמו אביט ואיפוקס מיצרים לוחות עם הצ'יפסטים האלה, סימן שאלו צ'יפסטים טובים.
  • זהו, אין יותר סעיפים, אני מקווה שהבררתי את הנוקדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי להסביר לכם מספר נקודות:

• המכפלה במעבדים של תמיד נעולה, אי אפשר לפתוח אותה. לכן, הדרך היחדיה לעשות OC למעבדים של זה דרך מהירות אפיק
  • אחת הבעיות של העלאת מהירות האפיק היא שכרטיסי הPCI והAGP מתחילים לעבוד במהירויות מחוץ לספסיפקאציות שלהם והאוברקלוק יכול להיות לא יציב לא בגלל המעבד או הלוח, אלא בגלל החלקים שמותקנים איתם.
  • הפתרון לבעיה הזאתי הוא פשוט מאוד: לוקחים מעבד של במהירות אפיק מסויימת(נניח 400) ושמים אותו על מהירות אפיק הבאה בתור אחריו, שנתמכת רשמית ע"י הלוח והצ'יפסט. כלומר, 533 וכרגע בארץ יש רק את הצ'יפ של SIS שמאפשר את זה.
  • צ'יפסטים של SIS הם רחוקים מאוד מליהות זבל. אם כבר אלו של ALI הם מחרידים, אבל אלה של SIS הם מאוד מאוד יציבים, ואם חברות כמו אביט ואיפוקס מיצרים לוחות עם הצ'יפסטים האלה, סימן שאלו צ'יפסטים טובים.
  • זהו, אין יותר סעיפים, אני מקווה שהבררתי את הנוקדה

תן לי להסביר לך מספר נקודות:

1. כמעט כל לוח היום לפנטיום 4בא היום עם אפשרות ל-AGP and PCI fix, שזה אומר שהם נשארים תמיד על 33/66.

2. הצ'יפסטים של SiS רחוקים מלהיות טובים לo/c כמו של .

וכאן זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...