הפרדס המסוכן של הקשישה הפלסטינאית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרדס המסוכן של הקשישה הפלסטינאית

HellWarrior

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר שני אנחנו לא במלחמה עם אזרחי מדינת הערבים.

לצערי פה אתה טועה.. ערבי הראו כבר את העדפתם. והם גם תורמים המון לפיגועים בארץ בעזרת התעודה זהות הכחולה.

כמובן שלא כל הערבים הישראלים הם טרוריסטים כמו שלא כל הפלסטינים טרוריסטים אבל מה לעשות שהרוב הם אנטי ויעזרו למחבלים להיכנס לארץ.

להפסיק לחשוב על הזכיויות שלהם ולהתחיל לחשוב רק על שלנו... במקום להגיד לנו תודה שהחיים שלהם בהרבה יותר טובים מאשר ערבים במדינות ערב הם עוד באים בטענות ועוזרים לפיגועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שהסבתא סנילית מכדי שיהיה לה אכפת ממשהו חוץ מהפרדס שלה, והכוונה היא שלא אכפת לה גם מהסכסוך הישראלי-פלסטיני. "אני רק רוצה את הזייתים שלי!". לעקור את הפרדס משמע להפוך אדם "נייטרלי" לאדם שילך להפגנה הבאה של החמאס כי היא תהיה PISSED OFF. אתם לא הייתם? פרדסים כאלו הם נחלת משפחה, זאת אדמה שדם וזיעת אבותיה הושקעו בה כדי שיהיה שם פרדס ותהיה ממנו פרנסה ועכשיו באים אנשים עם טענות מגוכחות ורוצים לכרות לה אותו? שמופז יגור בקיסריה או ירושלים כמו כל הח"כים!

דריה, הפחד הוא לא מהזקנה. את יודעת מה, בואי נמא מנקודת הנחה שהיא בעד השלום 100% ולעולם לא תעבור מחשבה זדונית במוחה. היא בכל זאת מהווה חוליה חלשה שגורמים זדוניים יוכלו לנצל. וזה הפחד

ולכל המתחסדים שטוענים שעקירת פרדס זה עוולל שאין כמותו, יש לכם מושג איזה נזק לבטחון המדינה ייגרם בעקבות התנקשות בשר הבטחון? לא לדבר על הגיהנום שיבוא בדיוק אחרי זה...

אתם מדמיינים מה תהיה תגובת במקרה כזה? אני מניח שחומת מגן תראה ליד זה כמו תרגיל סוף טירונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מראה כמה שר הבטחון והתפישה הבטחונית הנוחכית עלובה.

ההנהגה המדינית מפקירה את אזרחיה ויורדת לרמת הערבים השפלים עם ה"פעולות נקמה" האלה... אם יש לך במי להילחם, לחם בו עכשיו ואל תפסיק... למה צריכים לחכות שיהרגו פה 25 איש או שר בטחון עד שיפעלו כמו שצריך ?

אתם יודעים כמה אנשים בישראל חיים באזורים מסוכנים עם סכנה יומיומית ?

על שדרות יורים קאסמים כל יום... כל יום... צה"ל עושה משהו ? לא.

יש פרדס יפה 50 מטר מהבית של שר הבטחון, אם הוא מפחד לגור לידו שיעבור דירה.

ליד גילה בירושלים יש את בית ג'אלה שמשם ירו שנה שלמה צרורות על בית ואנשים הלכו להם ברחובות הבירה ליד ביתם וחטפו כדורים... אז מה הרסו את כל השכונה ? לא, אבל מצד שני זה מקום שממנו יורים !

על מופז לא ירו פעם אחת.

למה הוא נזכר עכשיו ? הוא כבר גר שם מאז שהוא היה רמטכ"ל לא ? ואם לא אז למה הוא עובר לגור במקום שהוא חושב שהוא מסוכן ? בשביל להרוס את הסביבה שמסביב ?

אם מחבלים רוצים לירות מהפרדס הזה או מכל מקום אחר הם לא ממש שואלים אף אחד ובמיוחד לא איזה סבתא בת 100... מה היא תעשה ? יבואו אליה 3 חברה עם קלצ'ניקובים, יש לה מה לעשות בכלל ?

ככה זה כמעט בכל מקום במדינה שעל הגבול.

כל הזמן השמאל אומר כיבוש כיבוש כיבוש, אני לא מאמין במילה הזאת ואני לא יכול לסבול את השימוש בה, אני לא חושב שמי שגר ביש"ע הוא כובש, יש להם זכות על הקרקע ובצדק ואותו דבר גם בגולן וגם באילת (איזורים שנראים שהם מאז ומעולם היו שלנו, אבל הם לא).

אבל המקרה הזה יהיה כיבוש במלוא מובן המילה, אתה פשוט הורס לאישה זקנה שכנה שלך את כל הפרדס שבשטח ביתה והיא לא עשתה לך כלום.

איפה הצדק פה ?

הרס בתים ושטחים והרג אוכלוסיה הוא לגיטימי במלחמה כוללת, במלחמות עולם, במלחמה קיומית... אבל במצב של היום הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שאנחנו נמצאים במלחמה קיומית? אתה רוצה לחכות שאיראן תעביר לחיזבאללה פצצות אטום? ואז יהיה בסדר לעקור פרדסים?

בהיסטוריה של העולם, מעולם לא היה עם כמו שלנו שנלחם כל יום על קיומו. ברגע שנרפה, יזיינו אותנו מכל הכיוונים.

אנחנו במלחמה קיומית עוד מלפני שהגענו לארץ הזאת. וכנראה שנהיה עוד הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא היה עם כמו שלנו שנלחם כל יום על קיומו. ברגע שנרפה, יזיינו אותנו מכל הכיוונים

כל עם נלחם מתישהו על קיומו - וכן הרבה זמן.

העם היהודי תמיד ירגיש "מקופח" - אבל אנחנו עם חזק - עם מדינה וצבא - אנחנו עם שכובש עם אחר - תסתכלו על זה איך שתרצו - אבל זו העובדה - אם יש שלך בשטחי מדינה אחרת זה כיבוש לשמו.

בכל ההסטוריה עם לא הצליח לכבוש ולשלוט ולמרר חיי עם שלם בלי התנגדות שלבסוף מצליחה - לא חשוב איך מסתכלים על זה- זה ככה.

אז כדאי לסיים אותה עכשיו ע"י הסכמים - כי זה הפתרון היחידי - וכן - לוותרק על מקומות ואיזורים שגם ככה אין לנו גישה אליהם כמו גוש קטיף - שלא משנה מתי יהיה שם טרור כי זה שטח כבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בגש קטיף לא מעט בשירותי. ובוא נגיד ככה, אם היה שם רגוע, זה היה אתר תיירות נהדר. יש שם חופים מטורפים ואזור מאוד יפה. ובמרחק של שעה נסיעה מתל אביב. ועניין הגישה זה פשוט עניין של החלטה. אין לך יותר גישה לשם ממה שיש לך בבאר שבע, או מוצקין. אבל בכל זאת לא היית מוותר עליהן נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה שם רגוע, זה היה אתר תיירות נהדר. יש שם חופים מטורפים ואזור מאוד יפה

כמובן

אבל מה לעשות שהמצב הקיים הוא שהאיזור לא חלק מהמדינה שלנו, ויש לך שם פלסטינאים ? מה לעשות - אבל אילו החיים - אנחנו בשלב מסויים נצטרך לוותר על האיזור הזה.

ולא

לא אי אפשר לשים את מוצקין או תל אביב באותו מקום כמו גוש קטיף - כי מוצקין היא לא שטח כבוש שנלחמים עליו כמו

גוש קטיף וגם תל אביב.

כמובן שאפשר להגיד ש"היו שם ויש שם פיגועים וזה אותו דבר"

אבל אנחנו בני אדם הגיוניים - זה לא אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המדינה שלי היא איזור כבוש! על מה אתה מדבר בכלל? אז אני לא איזה קיצוני פנטי שיגיד לך בוא נהרוג את כולם או נעשה טרנספר.

אבל כל עוד קיים איום למדינתו, איום ממשי, אני לא רואה בחומרה עקירת פרדס אחד. באמת שלא. זה לא שהעבירו אותה משם או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ההסטוריה עם לא הצליח לכבוש ולשלוט ולמרר חיי עם שלם בלי התנגדות שלבסוף מצליחה - לא חשוב איך מסתכלים על זה- זה ככה.

אז כדאי לסיים אותה עכשיו ע"י הסכמים - כי זה הפתרון היחידי - וכן - לוותרק על מקומות ואיזורים שגם ככה אין לנו גישה אליהם כמו גוש קטיף - שלא משנה מתי יהיה שם טרור כי זה שטח כבוש.

בהסטוריה היו מאות ואלפי עמים שנעלמו ונכבשו על ידי אחרים

בעצמך ראית שעצם הדיבור על נסיגה ועידוד השמאל הם הגורמים לפלסטינים להמשיך באינטיפאדה.

היום תוותר על משהו רחוק, מחר תוותר על משהו קרוב ואחר כך על הבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אכן היו הרבה עמים קטנים שנעלמו - האחרון שבהם היה עוד לפני שהיתה תקשורת כתובה אפילו בצורה המונית וגלובלית, ואני מקווה שאתה מבין את כוונתי - אבל יש לך פה כמעט 4 מליון פלסטינאים עם הד תקשורתי עולמי עם תמיכה של כל מדינות ערב והרבה מדינות אחרות

וישראל לא "תעלים" אותם - וזה ברור לך ולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הזקנה הזאת מהווה איום בכך שגורמים טרוריסטיים יכולים לנצל לרעה אותה או את הפרדס שלה, אזי כל ערבי שחי בין הים לבין הגבול עם ירדן מהווה איום כי הוא יכול להוות כלי בידי הטרוריסטים, לכן הדבר ההגיוני שיש לעשות הוא להרוג את כולם. לא?

liight - איך הפרדס הזה מהווה איום ממשי על המדינה? כרגע, אין במזרח התיכון שום איום ממשי על המדינה. לא הפלשתינים, לא סוריה, לא לבנון ולא החיזבאללה הם איומים ממשיים על המדינה, לכל היותר הם מטרד - כמו עקיצות של יתוש. האיום היחידי שיכול להיות הוא אם איראן תייצר פצצה גרעינית, דבר שיגרע (מאוד) מההרתעה שיש לישראל בזכות הנשק הגרעיני, אבל גם איום זה בכלל לא קיים עדיין (וספק אם יתקיים אי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...