הפרדס המסוכן של הקשישה הפלסטינאית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרדס המסוכן של הקשישה הפלסטינאית

HellWarrior

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש בזיון.

יש לו בעיה בטחונית אז או שיעבור דירה או שיחיה עם ה"סכנה".

אני בעד לכרות את כל יערות ... אולי מישהו יזרוק גפרור וזה ידליק את כל היער ויגיע אכשהו לבית של מופז, סכנה קיומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמנה מסכנה, כמה שטויות לפעמים יש לצבא שלנו זה פשוט לא הגיוני שיתנו לה לחיות את השנים שנשארו לה ולמות כמו בנאדם, אין להם שום זכות לעשות את מה שהם מתכננים נקווה שבג"ץ יעצור אותם.

מופז מסכן שלי אולי תעבור דירה בטח הבית שלך בכוכב יאיר יספיק לך לבית חדש(שיעול שיעול 10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפחד הוא לאו דווקא ממנה ספציפית, אלא מגורמים שיכולים להשפיע עליה לרעה.

זה הרי ידוע שארגוני טרור משלמים לאזרחים פלשתינאים "תמימים" כדי להשתמש בבתיהם וכו'.

אז אולי אין מה לפחד מהזקנה הזאת. אבל לכו תדעו מי ישרוץ לה בבית מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אטומים ומרובעים ואכזריים אנשים יכולים להיות. :-\

והכוונה לא רק לצה"ל, אלא גם לתגובות של RED OCTOBER וגילי מילא, לפחות liiigh דיבר יותר בהיגיון, למורות שאני לא מסכים איתו )אם כבר בוא נגרש אותה משם בכלל :P).

תתיחסו למקרה הספציפי הזה- בלי קשר לזה אם היא ערבייה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון היה להגיד את המשפט הזה עלייך אם כבר.

אתה גם גר על הקרקע שלהם וגם רוצה לקחת את המעט שלהם שלא לקחת.

אני נולדתי פה- לא מבחירה שלי, זה לא שבחרתי לשבת על האדמות שלהם. אבל זאת לא הנקודה, הם גם בני-אדם.

אתם מבלבלים בין ערבים מחבלים לבין ערבים תמימים ומיתייחסים אליהם אותו הדבר. 99.99% מהערבים לא מחבלים ולא מתכוננים להתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בדיוק לזה התייחסתי.

תרצה או לא, ערבי שגר ליד שר הבטחון הוא סיכון בטחוני אבל עם הערבי הזה חבר ב"שלום עכשיו". ולא בגלל שהוא מסוכן, אלא בגלל שלערבים אחרים יש גישה אליו.

ובטחון אומר לסגור את כל נקודות הגישה שמהוות סכנה. אז בלית ברירה, עד שלא יהיה פה שקט, תמיד יהיו פה קורבנות...

ולא חסרים קורבנות משני הצדדים. אז תרשו לי לא לרחם על אף אחד... ובסך הכל מדובר על לחתוך את הפרדס. צריך לקחת דברים בפרופרוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שהסבתא סנילית מכדי שיהיה לה אכפת ממשהו חוץ מהפרדס שלה, והכוונה היא שלא אכפת לה גם מהסכסוך הישראלי-פלסטיני. "אני רק רוצה את הזייתים שלי!". לעקור את הפרדס משמע להפוך אדם "נייטרלי" לאדם שילך להפגנה הבאה של החמאס כי היא תהיה PISSED OFF. אתם לא הייתם? פרדסים כאלו הם נחלת משפחה, זאת אדמה שדם וזיעת אבותיה הושקעו בה כדי שיהיה שם פרדס ותהיה ממנו פרנסה ועכשיו באים אנשים עם טענות מגוכחות ורוצים לכרות לה אותו? שמופז יגור בקיסריה או ירושלים כמו כל הח"כים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון שאנחנו מדברים פה אל אזרחית במדינה... היא לא גרה בשטחים.

דבר שני אנחנו לא במלחמה עם אזרחי מדינת הערבים.

דבר שלישי אנחנו לא חיים על קרקעות של ערבים, זה שאולי ישבו פה כמה ערבים לפני 48 זה עדיין לא אומר שזה שלהם.

הם יושבים על אדמות של בריטים ושל טורקים ושל הצלבנים ושל בית תלמי ושל ושל יהודה המכבי ושל שלומציון המלכה ושל דוד המלך ושל... וכו'.

מה לעשות ? פעם האדמה שלך, פעם של מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...