מעריב עשו עוול ל-KSP - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעריב עשו עוול ל-KSP

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לKSP מדי פעם יש יציאות של רמאות ממש מגעילות

ככה לדוגמא,היה מקרה בו מישהו קנה מהם Radeon9800XT

וקיבל רדאון9800אקסטי,עם ליבת R350 במקום ליבת R360

למי שלא מבין-היצרנית של הכרטיס לא טועה,קיי אס פי בכבודם ובעצמם לקחו את הכרטיס,הוציאו את הליבה,והחליפו אותה,ועוד החלק המגוכח הוא-שהם הדביקו את הליבה בחזרה בצורה חובבנית וגרועה.

ולמי שעוד לא הבין..(tombcatz) לא ניתן להחליף , היא מולחמת לכרטיס מסך בהלחמות מאוד קטנות, ולא יכול להיות שכרטיס Radeon9800XT יגיע עם R350.

אגב אני גם עובד בחנות מחשבים וזאת חנות לא כ"כ עמוסה אז אני דואג לתת ללקוח את השירות המקסימלי בטלפון כשאפשר, אבל תמיד יש את הקרציות האלו שמתקשרים מיליון פעם על כל שטות הכי קטנה ובכלל לא מקשיבים למה שאני מסביר.

אני כבר מזמן למדתי את הלקוח הישראלי: רוצה את ה"הכי טוב" בהכי פחות כסף ועוד מצפה לקבל את זה.

סיפור קטן: טכנאי מהחנות בא לבן אדם לבית הלקוח עבד אצלו בבית בערך שעתיים וחצי, ועוד תיקן לו איזה כבל מאריך של החשמל (שזה בכלל לא בחובתו של הטכנאי)אחר כך הלקוח הייתה לו בעייה קטנה שבאשמתו אז הוא מתקשר, צועק על הבוס ומאשים את הטכנאי שבא אליו ואומר שהטכנאי היה אצלו רבע שעה, זה הלקוח הישראלי, לא מעריך את מה שעושים בשבילו.

נ.ב: אני לא מכליל את כל הלקוחות הישראלים, אני פשוט אומר את דעתי על חלק (דיי גדול) מהלקוחות שבסביבה שלי, בעיקר על ה"רוצה את ה"הכי טוב" בהכי פחות כסף ועוד מצפה לקבל את זה", זה נכון לגבי רוב הלקוחות הישראליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט שלי מאתמול בבוקר בתגובות לכתבה

אני בכל זאת חושב שאפשרי להשוות את המקרה הזה ללקוח שבא לפורש בשביל לקנות מכונית שיכולה לנסוע ב 250 קמ''ש ואז מתלונן כי הוא פתאום גילה שבמדינה שהוא חי בה אסור לנהוג מעל 110 קמ''ש...

ציטוט 12 שעות אחרי זה של מישהו שהזדהה רק בתור מנהל ב HWzone ולא אמר שם

אתה מבין שזה כמו לקנות מוכנית מהירה שאמרו לך שהיא מגיעה ל-200 קמ''ש ואז להתלונן שיש מגבלת מהירות בארץ

I guess great minds think alike

אני מקווה בכל מקרה שהירון הזה יטרח באמת להכנס לאיזהשהוא פורום ולבדוק את הטענות שלו

(למרות שהזמנתי אותו לשלי אני מקווה שהוא יבוא לכאן אני לא באמת רוצה בן-אדם כזה כותב הודעות ב Arena הוא עוד ילך לעיתונות על זה שנעלתי לו ת'רד כי היה שם בקשה ל WAREZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...