DVD - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD

aSim3tRi3

Recommended Posts

Re:  

« שלח תגובה #13 תאריך פירסום: 11/03/01 ב 19:18:52 »    

--------------------------------------------------------------------------------

בתאריך 11/03/01 ב 13:06:40, DAN כתב:

--------------------------------------------------------------------------------

מחשבי ניורון בנויים מכל הדרעק שהיבואן בעל המותג ניורון לא היצליח לשווק לדילרים שלו + כמה רכיבים בסיסיים הכרחיים ....

תיקנה מה שתיקנה ...... אחר קח על הכסף תבכה......

ה DVD האמינים והמצולחים ביותר זה ו AOPEN

נ.ב השרות לשנהם  מצויין (אסוס-ליגד רדיקס וכ"ו AOPEN- אזטק נציגות בישראל)

ואים אתה מבין כזה גדול אז למה שאלתה בכלל (אתה גם כך נעול מראש על מוצר מסויים) וגרמתה לאנשים לטרוח...לחקור..... להתלבט....ולתת לך תשובה נכונה לשאלה ! וזאת לשווא)

דן

קרא הודעה מקורית

אתה אידיוט, מה הקשר לניורון יא חתיכת אימבציל.

המחשב שלי נראה לך כמו מחשב ניורון ? אמרתי במפורש לא . ו A-Open זה הדרעק הכי גדול שיש. כל מה שאנשים אמרו פה זה מה שבמפורש אמרתי שאני לא רוצה.

אידיוט.

תחזור בדברך ותתנצל !!!!

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :AR15:

התנצולתך הפומבית או שפשוט ינדו אותך מהפורום !!!!

אים אתה רוצה לקלל לך לשוק הכרמל גם מישם ינדו אותך טיפש !!! רוצה עזרה ! מקבל תשובות ועוד מקלל !!!!

אני קורא לכולם להחרים אותך אתה מדרדר את רמת האתר !!!!

ואים עומרי מנהל האתר קורא את הודעה זאת : אדוני המכובד אנא גמול אותנו אחת ולתמיד ממשתמשים מסוג זה ההפוכים את האתר שלך לבמה לקללות גידופים ועוד ..... ממש כמו שעושים בכל האתרים בעולם למנבלי הפה !!!

קללות זה בניגוד לתקנות הפורום !!!!

ולכולם ATALON היזכיר את נושא הניורון  ב POST של הנושא הזה ופשוט הסבתי לו:

מתוך דבריו של ATALON:

אני חושב שאמרתי לך פעם משהו על כוננים של TOSHIBA, ניורון שמים אותם במחשבים שלהם כי הם הכי זולים. אני לא כ"כ אוהב אותם, קופצים בקטע הכי מעניין. הסידירומים של TOSHIBA הם כמעט עולם אחר לגמרי.

טיפ לכולם: אל תשתמשו בכונני ככונני DATA רגילים, חבל על הDVD שישחק מהר מדי. השתמשו בו למה שהוא מיועד גם אם הוא יכול לקרא דיסקים רגילים.

ותחשבו על זה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...