אחרית הימים? פרסקוט לא רואה ממטר ATHLON64? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרית הימים? פרסקוט לא רואה ממטר ATHLON64?

silky

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפרסקוט מעבד חזק, אנשים פה תופסים יותר מידי מהAthlon64 זה שהוא משתלם יותר, לא אומר שהוא מאכיל את הפרסקוט אבק. הפרסקוט במהירויות גבוהות(3.2+) נותן ביצועים טובים מאוד. והסטפינגים החדשים שלו שתוקנו בהם הבעיות של הראשונים, בכל מקרה בעיית החום בהם תוקנה, מעולים לOC ועושים 4.0ghz בקלות ועם אוויר לא עוברים ת50 מעלות בfull load. וזאת כתוצאה מזה שהם רצים על 1.2 ו1.3v.

זה עדיין לא אומר שהוא יותר משתלם מהAthlon64, עקב מחסור בתמיכה ב64bit ועקב יחס מחיר/ביצועים גבוה. הa64 הוא נכון לעכשיו המעבד המשתלם ביותר, אבל זה לא אומר שהפרסקוט הוא לא מעבד טוב וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המבחנים שם סינטטיים לחלוטין, במבחנים שמבוצעים על יישומים אמיתיים הם קרובים הרבה יותר.

שים לב שהמערכת של ה P4 רצה עם 2GB זיכרון לעומת 1GB של ה A64 (זה בטח לא ממש משנה כי לא נראה לי שיש שם מבחן שצריך יותר מ 1GB אבל חשוד בכל זאת).

ה P4 רץ עם DDR2 667 לעומת DDR400 במערכת .

למה משווים 3400+ בסוקט 754 ולא 3500+ בסוקט 939 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3400 מהיר יותר מבחינת מהירות מעבד, והערוץ הכפול של ה3500+ לא מכפר על זה בצורה טוב למדי. והם מריצים את המעבדים האלה עם הזכרונות "שבאים איתם". ההבדל בקיבולת הזכרונות לא משנה הרבה לדעתי. בכל מקרה מי שחושב שפרסקוט 3.4-3.6 זה חרא של מעבד צריך לבדוק את הראש שלו, אבל בהתחשב שהוא עולה בסביבות ה400 דולר, הוא לא משתלם בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המבחנים שמה הם סינטטיים ואין שם מבחון "עולם אמיתי" אחד וזה ידוע שה P4 יותר טוב במבחנים סינטטיים

ומי שאמר שאינטל פתרו את בעיית החום: איפה ראית את זה בדיוק כי אני לא ואני עוקב אחרי דברים כאלה וגם הסטפינג החדש שאמור לצאת שאמור לסדר את זה מוריד רק את הטמפ. במנוחה ובמאמץ היא נשארת אותו הדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו בבקשה ללינק הבא(שפורסם פה בלקט ביקורות אחרונות) ותגידו לי שאיך זה שבבנצ'מארק הפנטיומים אוכלים את האתלון 64 בלי מלח...

http://bjorn3d.com/read.php?cID=691&pageID=994

מה עושים עם PCMARK04, איזו מן תוכנה זאת? למה ביצועים שלה חשובים?

בגדול, בלי קשר לביצועים, הפנטיום 4 פסול על הסף, עבר זמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, בלי קשר לביצועים, הפנטיום 4 פסול על הסף, עבר זמנו.

:lol: :lol: :lol: WTF? על מה אתה מדבר בדיוק? זה כמו שתגיד שעבר זמנה של מיקרוסופט, וארה"ב.

פתח את המכפלה  :P

ותסתכל פה, לא , משחק אמיתי:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/doom3-cpu_6.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי. אז מצאת עוד משחק שפרסקוט עוקף את ה A64 חוץ מקווייק 3 (יכול להיות שיש איזהשהו קשר בינהם ??? ) למרות שלא בהפרש גדול

אבל ממתי דום 3 זה בנצ'מארק אמין? תסתכל על איך הם האטו בכוונה את הביצועים עם כרטיסי ATI למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: WTF? על מה אתה מדבר בדיוק? זה כמו שתגיד שעבר זמנה של מיקרוסופט, וארה"ב.

פתח את המכפלה :P

ותסתכל פה, לא , משחק אמיתי:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/doom3-cpu_6.html

אני מנחש שאתה לא מכיר את חבר הפורום תפוחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, יש עוד הרבה משחקים כאלה. אבל זו לא הפואנטה שאני מנסה להעביר. היום למשחקים עדיין הייתי קונה 64 ביט וזה מה שאני ממליץ לאנשים בפורום מפרטים.

אבל, הביטול של האינטל מול ה והנעילות על ה שיש לחלקכם, כל כך לא מקצועית וכל כך לא נכונה שאני חייב להגיב. אתם מכפישים את אינטל בלי שום בסיס ומוציאים הכרזות שגויות ולא רציניות. אז OK, הייתה להם נפילה עם הפרסקוט CO אבל עדיין ניתן להשיג נורטווד.  ה AXP2500 היה יציאה מדהימה של בגלל שעלה כמו סלרון אבל נתן ביצועים הרבה יותר טובים. זה ממש לא הקייס עם מעבדי ה 64 ביט ואתם עדיין שנתיים אחורה ולא רואים מה קורה סביבכם. יש פה אנשים שבמקום שהמעבד ישרת אותם, הופכים להיות משרתים של חתיכת סיליקון כזו או אחרת ומחר כשאולי יהיה כדאי לקנות למשחקים, לא ישימו לה לזה.

שני המעבדים חזקים וטובים, ולכל אחד הנישה שלו שבה הוא קצת יותר חזק מהשני. רוב המשתמשים לא ישימו בכלל לב להבדל. תבין, בשביל מה שרוב האנשים עושים היום על מחשבים גם רגיל יספיק.

אני מנחש שאתה לא מכיר את חבר הפורום תפוחים?

על היציאות האלה אני בכלל מת.

מה הקשר בין מה הוא, מי הוא, מה הרקורד שלו, מי אבא שלו, איפה הוא עובד, וכו וכו וכו לבין מה שהוא אומר? כשבן אדם מדבר שטויות, אני מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי הרבה מאוד בנצ'ים ותאמין לי שכמעט בכל משחק אפשרי ה A64 לוקח

נכון שפרסקוט לא כ"כ גרוע כמו שחלק מהאנשים גורמים לו להיראות אבל עדיין A64 הרבה יותר שווה את המחיר אם אתה גיימר

אם השימושים שלך אחרים אז זה כבר סיפור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DECKTOR,

לא מתווכח על זה. אני גם חושב אותו דבר למרות שכשהעומס גדול היתרונות של האינטל באים לידי ביטוי וזה מה שרוב הבנצ,ים לא בודקים. זה כמו שבבנצ,ים של 939 תראה שבמולטיטסקינג כבד של אפליקציות אריתמטיות למרות ניצול הזכרון המעולה של האינטל ה 64 משתווים בגלל שבאריתמטיקה הם פשוט חזקים יותר מהאינטל.

הדבר היחידי שאני מתווכח עליו, ולא יכול להבליג זה הנעילות. לכאן או לכאן.

אני באתי לפורום והכרתי רק את . מאז רוב המחשבים שהרכבתי היו אתלונים פשוט כי אתה מקבל GOOD VALUE FOR MONEY. אבל אני וכל החברים שלי שהרכבתי להם משהו בזמן האחרון הרווחנו כי לא היינו נעולים. סביר להניח שהמחשב הבא שלי די בקרוב יהיה כי למה שאני עושה הוא טוב יותר למרות שאם הוא יהיה 64 ביט אני ממש לא אבכה. אני אקנה את מה שיהיה הכי כדאי לקנות לדעתי באותו רגע מכל הבחינות.

לא סתם קוראים לזה נעילות. אתה הופך להיות אסיר של דעה כזו או אחרת במקום לראות את המציאות ולנווט בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פרסקוט 2 מגה L2 קאש במהירות 3.8 שיוצא עוד בQ404 ינצח את האת'לון 64 בדום 3, אם לא בעוד כמה משחקים. זאת גם, לדעתי, הסיבה שלא יקרה כלום אם נשמיט אותו מרשימת הבנצ'מרקים, המשחק הזה אוהב קאש יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...