כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים

TC2B

Recommended Posts

נו, ולמה לכל הרוחות שיהיה לנו אכפת ממשהו שפורסם במעריב בנוגע למחשבים?

תפוחים, מה האינטרס המסחרי שלך? משהו רקוב בתפוח שלנו...  ;D

אין שום דבר רקוב אצלי. כתבה חיובית במעריב על ומסקנה סופית

לקוני מחשבים חדשים ללכת רק על 64 ביט היא חדשה מענינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפוחים, DOGMA כבר סיפק את התשובה לשאלתך. אני רק יתקן קצת, אין להם אישור גם לאופטרון מאחר וגם הוא 64ביט. למעשה אין להם בכלל אישור לכל מעבד 64ביט.

לא שאלתי מה קורה לגבי סמפרון ואת'לון אבל אני מאמין שעבורם יש להם אישור.

אני מאמין לך שזה מה שנציג של טקדטה אמר לך, השאלה היא

איך אפשר לאמת את הסיפור הזה, לי זה נשמע כמו תעלול שיווקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פתחו מחשבי על ממעבדי קונסולות,למען האמת לא מייבאים אותם לארץ כי ישראל לא חתומה על האמנה למניעת הפצת נשק גרעיני.

ואם תשאלו אותי זה דפוק כי עד כמה שאני יודע יש בארץ מעבדי FX שהרבה יותר חזק מ64 'רגיל' ויש גם מעבדי P4EE ביבוא רשמי (אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פתחו מחשבי על ממעבדי קונסולות,למען האמת לא מייבאים אותם לארץ כי ישראל לא חתומה על האמנה למניעת הפצת נשק גרעיני.

ואם תשאלו אותי זה דפוק כי עד כמה שאני יודע יש בארץ מעבדי FX שהרבה יותר חזק מ64 'רגיל' ויש גם מעבדי P4EE ביבוא רשמי (אם אני לא טועה)

יש הכל אין רשמי, והסיבה הזאתי שנמעת לי עוד יותר מפולצת אבל כאלה הפלצות בדרך כלל נכונות... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רקוב אצלי. כתבה חיובית במעריב על ומסקנה סופית

לקוני מחשבים חדשים ללכת רק על 64 ביט היא חדשה מענינת.

אה, כן. מעריב, הסמכות הבלתי מעורערת בנושאי .

הנקודה היא לא קשורה בכלל לA64, שאותו אני אוהב ומוקיר. הנקודה היא שאתה עושה כאן ספאם (כן, ספאם)

לטובת . ועוד למי? על משל הקרח והאסקימוסים שמעת? הרי 95 אחוז מהאנשים כאן היו קונים את הA64 כרגע.

אז מה היה לנו? ספאם, לקהל יעד הלא נכון.

בערך כמו לשלוח ספאם המציע הגדלת איבר המין הזכרי, לקהילת הכושים העבריים בדימונה :o

בחייאת.

sigh ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה לא קיבל אישור מאיזה מנהל אמריקאי להמכר באמריקה לשוק הפרטי, לא קשור לטק דאטה או לא. ולא דיברתי בחיים שלי עם נציג שלהם אני לא משועמם.

אתה שומע מה שאתה אומר?

באמריקה לא מוכרים A64?

אז סתם מייצרת מעבד שאף אחד לא קונה כי אסור?

טיפה מחשבה לפני שכותבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר ביצוא המעבדים מיוצרים במלזיה, ומשווקים ממנה. הa64 לא קיבל אישור מהממשל האמריקאי להמכר לשוק הפרטי, עקב זאת טקדאטה מסיבה לא ברורה למדי לא רוצה להתעסק איתו ביינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך יש קשר לייצוא.

המעבדים לא מיוצאים ממלזיה כמוצר מלאזי, כמובן.

AMD, כחברה אמריקאית, חייבת בדין וחשבון לממשל האמריקאי בנוגע לייצוא שלה, בדיוק כמו , שגם לא מייצרת רק (או בעיקר) בארה"ב.

אם תבדוק את הנושא, תראה שהעניין הוא הגבלות הייצוא. לא שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא לא הגבלות יצוא, אם זה היה ככה הוא אל היה נמכר בכל העולם. אתה יכול ליבא מעבדי a64 בין אם אתה יבואן רשמי או לא, טק דאטה בוחרת שלא לעשות זאת.

בדקתי כבר את העניין הזה, a64 לא קיבל הראשה מהממשל האמריקאי להמכר לשוק הפרטי, שום מעבד 64bit לא קיבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה לא קיבל אישור מאיזה מנהל אמריקאי להמכר באמריקה לשוק הפרטי, לא קשור לטק דאטה או לא. ולא דיברתי בחיים שלי עם נציג שלהם אני לא משועמם.

דוגמה, מאחר ולא דברת עם אף נציג של טאק-דאטה אתה מוזמן לקבל תיקון. בפעם האחרונה שאני דברתי איתם לא היה להם אישור לאף מעבד 64ביט בדיוק כפי שציינתי מקודם. קשה לי להאמין שהם יקבלו אישור לאופטרון שהוא הרבה יותר חזק מ-64ביט רגיל ולמעבד 64ביט רגיל למחשב שולחני רגיל לא. אין כאן שום קשר לאישור של "איזה" מנהל בארה"ב. ההוראה מגיע ככל הנראה מהמשל האמריקקי, שהפעם באמת יצא קקי.

קיצקץ, אם אתה רואה מעבדי אופטרון (ואני בספק שהם נמכרים פה אבל מי יודע) זה בטוח לא יבוא של טאק-דאטה.

DOGMA, תפסיק להתעקש ולריב עם אנשים שיודעים יותר טוב ממך לגבי המצב של טאק-דאטה ומעבדי 64ביט. מה שאתה אומר זו שטות אחת גדולה, מדובר בהגבלות ייצוא מארה"ב למדינות מסויימות ואחת מהן היא . טאק-דאטה היא חברה עולמית ולכן לא יכולה להביא את המעבדים הללו ללא אישור, בייחוד מאחר ואם אני לא טועה ההנהלה שלה אמריקקית גם כן. אני בטוח שהם עושים ככל יכולתם לקבל את האישור כי בסה"כ מדובר בעסק שכל יום כזה שווה לו לאיבוד של רווחים כתוצאה מכך שאינם יכולים לשווק את המעבדים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, כן. מעריב, הסמכות הבלתי מעורערת בנושאי .

הנקודה היא לא קשורה בכלל לA64, שאותו אני אוהב ומוקיר. הנקודה היא שאתה עושה כאן ספאם (כן, ספאם)

לטובת . ועוד למי? על משל הקרח והאסקימוסים שמעת? הרי 95 אחוז מהאנשים כאן היו קונים את הA64 כרגע.

אז מה היה לנו? ספאם, לקהל יעד הלא נכון.

בערך כמו לשלוח ספאם המציע הגדלת איבר המין הזכרי, לקהילת הכושים העבריים בדימונה  :o

בחייאת.

sigh  ::)

א. מעריב הוא לא סמכות לכלום, אבל סממן הוא כן.

ב. בקשר ל "ספאם", אנ מציע שתפנה למנהל הפורום

ותסב את תשומת ליבו ל "ספאם" הנוראי שמשתלט על

הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן שום עניין למנהלים, אני פונה לקול ההגיון שלך.

בכל זאת, אתה גם מביא ידיעות מעניינות, ולפחות בדרך כלל מתפתחים דיונים מעניינים.

פשוט קצת common sense, ידיעה ממעריב באמת לא מעניינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...