כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה במעריב עסקים על מעבדי 64 ביט להמונים

TC2B

Recommended Posts

במעריב עסקים של יום ראשון, עמודים 10-11, המלצה כללית

למי שקונה מחשב חדש לבחור במעבד 64 ביט בכלל ובמשתמע

לבחור במעבד אתלון 64 של AMD.

כותב המאמר הוא עובד חברת מיקרוסופט.

כעת יש גם קישור לכתבה, זה ממש נראה כמו פירסומת ל AMD:

http://www.nrg.co.il/online/10/ART/784/350.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

...

Whats your point?

פעם ראשונה שיש היתיחסות בתקשורת הממסדית ל בכלל ול AMD64 בפרט

ועוד היתיחסות חיובית, עד היום כתבות במעריב היו כמעט עלוני פירסום לקניית מעבדי

אינטל.

גם העובדה שמדובר בעובד של היא מענינת. והכתבה עצמה עלולה לעניין

מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שאין את הכתבה הזו ב-NRG, היה יכול להיות מה חושב עובד מיקרוסופט על מעבדי ה-64ביט של .

רק מה שמוזר הוא, שכתבות כאלו מופיעות בעוד המעבדים הללו אינם משווקים באופן רשמי בישראל (עם 3 שנות אחריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שאין את הכתבה הזו ב-NRG, היה יכול להיות מה חושב עובד מיקרוסופט על מעבדי ה-64ביט של .

רק מה שמוזר הוא, שכתבות כאלו מופיעות בעוד המעבדים הללו אינם משווקים באופן רשמי בישראל (עם 3 שנות אחריות).

מה לא משווק? איך אתה יודע בוודאות שלא משווק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יבואן רשמי לAthlon64 בישראל טק דאטא מיביאים רק אופרטון, הa64 לא קיבל איזה אישור מפגר בארה"ב למכירה לשוק הפרטי כי הוא חזק מידי או משהו דומה. יש להם איזה חוק מפגר שכל מעבד מעל סטאנדרטים מסויימים צריך לקבל הרשאה למכירה, הa64 עובר את הסטאנדרטים המותרים למעבד לשוק הפרטי(מעבדי 64bit לא קיבלו אישור רשמי להמכר לשוק הפרטי בפועל אף אחד לא שם על זה זין, זאת גם אחד הסיבות בדחיה של מעבדי הפרסקוט64 של Intel(. אז טק דאטא שהוא היבואן הרשמי היחיד של שנשאשר בארץ, לא מביא אותם. לא מבין בדיוק למה, אבל יש לנו מזל שלא שינו את החוק הזה כפי שרצו אחרי 9/11 שהסטאנדרט יהיה מעבד שקול לPIII בערך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , גם כן מעצבן הטאק דאטה הזה , הייתי צריך כבר לקנות ממזמן את המחשב והמרגיז הזה אומר לאבא שלי רק עוד חודש וחצי יהיה .

כמה אני יכול לחכות כבר , גם כן חוק מטופש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא משווק? איך אתה יודע בוודאות שלא משווק?

אין יבואן רשמי לAthlon64 בישראל טק דאטא מיביאים רק אופרטון, הa64 לא קיבל איזה אישור מפגר בארה"ב למכירה לשוק הפרטי כי הוא חזק מידי או משהו דומה. יש להם איזה חוק מפגר שכל מעבד מעל סטאנדרטים מסויימים צריך לקבל הרשאה למכירה, הa64 עובר את הסטאנדרטים המותרים למעבד לשוק הפרטי(מעבדי 64bit לא קיבלו אישור רשמי להמכר לשוק הפרטי בפועל אף אחד לא שם על זה זין, זאת גם אחד הסיבות בדחיה של מעבדי הפרסקוט64 של Intel(. אז טק דאטא שהוא היבואן הרשמי היחיד של שנשאשר בארץ, לא מביא אותם. לא מבין בדיוק למה, אבל יש לנו מזל שלא שינו את החוק הזה כפי שרצו אחרי 9/11 שהסטאנדרט יהיה מעבד שקול לPIII בערך :)

תפוחים, DOGMA כבר סיפק את התשובה לשאלתך. אני רק יתקן קצת, אין להם אישור גם לאופטרון מאחר וגם הוא 64ביט. למעשה אין להם בכלל אישור לכל מעבד 64ביט.

לא שאלתי מה קורה לגבי סמפרון ואת'לון אבל אני מאמין שעבורם יש להם אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, DOGMA כבר סיפק את התשובה לשאלתך. אני רק יתקן קצת, אין להם אישור גם לאופטרון מאחר וגם הוא 64ביט. למעשה אין להם בכלל אישור לכל מעבד 64ביט.

לא שאלתי מה קורה לגבי סמפרון ואת'לון אבל אני מאמין שעבורם יש להם אישור.

לאופטרון כיוון שהוא מוגדר לשוק המסחרי כנראה יש אישור, כי טק דאטה מיבאים אותו בצורה סדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין נשמע לי כמו אגדה שיווקית, זה שאופטרון כן ואתלון 64 לכאורה לא

זה ממש מגוחך כי דוודא האופטרון בעל יכולת עיבוד על טובה בהרבה מזו של

האתלון 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוק של הארץ זה חוק אמריקקי הa64 לא קיבל הסמכה אמריקקית להמכר לשוק הפרטי, בגלל זה טק דאטה לא מביאים אותו לארץ(למה? תתקשר ותשאל 09-7644764). וכן יש גם הגבלות על מכירה של מערכות מרובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...