קצב רענון במסכים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב רענון במסכים

DarK_NaF

Recommended Posts

אורח ^Rockford

לא הבנתי על מה אתם מקטרים בדיוק...אני על 60 הרץ...זה המקסימום שלי... :bash:

בוא נגיד שאם העיניים שלך יכלו לקטר הן היו עושות זאת מזמן...

:lol: :lol: :lol:

אין לך מושג כמה החיים יפים ב100 הרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני רוצה שהחיים שלי יהיו יפים....ושהריצוד הכמעט בלתי ניתן לאבחנה יעבור כבר!!!!

ולזה שיושב מול מסך עם קצב רענון מקסימלי 60HZ - תנחומיי....

אבל מסתבר שאני לא מסתפקת במעט....

למישהו יש עוד רעיונות??????????????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה שהחיים שלי יהיו יפים....ושהריצוד הכמעט בלתי ניתן לאבחנה יעבור כבר!!!!

ולזה \*זאת*\ שיושב מול מסך עם קצב רענון מקסימלי 60HZ - תנחומיי....

אבל מסתבר שאני לא מסתפקת במעט....

למישהו יש עוד רעיונות??????????????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשים נשים...

אתה רוצים לשמוע טריק לבדיקת ריצוד של מסך?

תרעידו את הלשון בתוך הפה תוך כדי אמירת האות ר' בצורה לשונית כמו: רררררררררררררררררררררררררררררררר

ותראו שכשיש Refresh Rate נמוך(כמו 60 הרץ ::) ) אז המסך רועד מאוד, וככל שעולים הוא פחות ופחות רועד. cwm13.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מסך חדש לא תמיד כרוך בהוצאה גדולה של כסף...

המסך שלך Evil נשמע מיושן בטירוף. סביר להניח ש14" בן 5 עד 10 שנים טובות.

אגב... אולי מישהי מכן מעוניינת לקנות את ה15" (MAG XJ500T) שלי?

תדרים מקסימליים למסך הזה הם :

1024X768 @ 85 Hz

800X600 @ 100 Hz

640x480 @ 120 Hz

מכובד לא?... איכות תמונה לא רעה בכלל אבל חשוך ביותר, ראו הוזרתם/ן.

לא מרעיש, לא מרצד, לא מתפוצץ ועוד כל מיני טענות מוזרות שאנשים ברחבי הפורום העלו לגבי המסכים שלהם...

פתוח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

זה גם תלוי ברזולוציה, אני מאוד רגיש לריצוד וכל דבר מתחת ל100 גורם לי כאב עיניים.

נכון! בלתי אפשרי לעבוד על פחות מכך.. ועדיין מתפוצץ לי ווריד בעין ימין כל לילה ובבוקר זה מסתדר.

אבל הראיה עדיין 6 6

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרגון 32 ? !!!!!!!!!!!!!!!! יש לי BBC מודל B מ 1981 עדיין תקין עים המון ציוד הקפי ותוכנות טייפ !!!

דרגון  היגיע לארץ למיטב זיכרוני על ידי מגה בייט מחשבים ז"ל שהיו ברחוב זבוניטסקי ברמת גן מיתחת החנות של שומרת הזורע שניסגרה לפני 10 שנים !!!!

צריך לעשות פורום מוזיאון !!!

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה שקשורה לנושא

אם יש לי מסך פרוויו 15 שלא מוגדר (ברירת מחדל) וגם לא מוגדר הרפרש זה אומר שהוא על נמוך מדי ?

כן, מריצה בדיפולט ב60 הרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לי GEFORCE2 MX והוא הרי נחשב לאחד כרטיס המסך הטובים ביותר - אז קשה לי להאמין שאלה אפשרויותיו היחידות..."

זה ממש אבל ממש לא אחד הכרטיסים הטובים כיום. זה אחד הכרטיסים הגרועים כיום. בטח כשקנית את המחשב המוחר אמר לך שזה הכרטיס. הוא אף פעם לא היה הכרטיס הכי טוב, גם כשהוא יצא. תמיד היה יותר טוב ממנו. הכרטיס הכי טוב באמת עולה יותר מ2000 ש"ח. לכן לא מוכרים כרטיסים כאלה ברוב החנויות, אז שלא תתני לאף אחד להטעות אותך. הקצבי ריענון של MX לא כאלה גבוהים... אבל זה בטח קשור למסך. אם היית מתייעצת כאן לפני שהיית קונה את המחשב והמסך הדברים היו נראים אחרת.

"זה גם תלוי ברזולוציה, אני מאוד רגיש לריצוד וכל דבר מתחת ל100 גורם לי כאב עיניים. "

אם יש לך מסנן קרינה מקצועי לא תרגיש בזה...

נ.ב.

מניסיון, כל עוד לא הדגיר את המסך שלך כ"מסך סטנדרטי" בלוח במנהל ההתקנים, עדכון מנהל ההתקן של המסך לא יעזור הרבה בקצבי ריענון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי יא ליצן, מתי תקלוט ש:

א. אתה לא יכול להרגיש קרינה.

ב. אין שום קרינה, אפילו לא קטנה ביותר, אפילו לא פיצפונת ביותר, במסכים שיוצרו ב-5 שנים האחרונות.

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לי GEFORCE2 MX והוא הרי נחשב לאחד כרטיס המסך הטובים ביותר - אז קשה לי להאמין שאלה אפשרויותיו היחידות..."

זה ממש אבל ממש לא אחד הכרטיסים הטובים כיום. זה אחד הכרטיסים הגרועים כיום. בטח כשקנית את המחשב המוחר אמר לך שזה הכרטיס. הוא אף פעם לא היה הכרטיס הכי טוב, גם כשהוא יצא. תמיד היה יותר טוב ממנו. הכרטיס הכי טוב באמת עולה יותר מ2000 ש"ח. לכן לא מוכרים כרטיסים כאלה ברוב החנויות, אז שלא תתני לאף אחד להטעות אותך. הקצבי ריענון של MX לא כאלה גבוהים... אבל זה בטח קשור למסך. אם היית מתייעצת כאן לפני שהיית קונה את המחשב והמסך הדברים היו נראים אחרת.

"זה גם תלוי ברזולוציה, אני מאוד רגיש לריצוד וכל דבר מתחת ל100 גורם לי כאב עיניים. "

נ.ב.

מניסיון, כל עוד לא הדגיר את המסך שלך כ"מסך סטנדרטי" בלוח במנהל ההתקנים, עדכון מנהל ההתקן של המסך לא יעזור הרבה בקצבי ריענון.

אתה מוכן אולי להוציא את הראש מהתחת(אוי, אין לי מושג איך המשפט הזה קפץ לי עכשיו לראש)?

כרטיסי הג'יפורס MX הם בעלי קצב רענון גבוהה הזהה לזה של הGeforce 3 והGeforce 2 ה"מלאים" והיקרים, ואני מדבר איתך על דוד מימד וגם על . אז בבקשה, תוציא את הראש מהתחת, טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך חדש לא תמיד כרוך בהוצאה גדולה של כסף...

המסך שלך Evil נשמע מיושן בטירוף. סביר להניח ש14" בן 5 עד 10 שנים טובות.

אמממ.....לא ממש....

LG כלשהו מלפני שנה וחצי...שניה נמצא את החוברת שלו...

אוקיי זה מה שכתוב פה...

LG color monitor

studioworks 55v

אומר לכם משהו?

בכלל אנחנו צריכים איזה 3 מסכים חדשים בבית הזה...ואני רוצה 17" אבל הבעיה שאין מקום אצלי אז חשבנו LCD אבל זה דרעק אז מחכים להמצאה חדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...