למה Athlon יותר מהיר מפנטיום? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה Athlon יותר מהיר מפנטיום?

omnius

Recommended Posts

חחחח מ למה אטלון יותר מהיר מ פנטיום זה הפך ל פרארי\דודג\פורש ולא יודע מה נגד F16\טייפון ולא יודע מה :)

דרך אגב יש אופונוע לא זוכר של איזה חברה עם מנועשל רולס רוייס שמשאיר מאחורה את כל המכוניות האלו.

אני לא זוכר איך קוראים לדגם אבל הייתה כתבה עליו ב techtv בגלל שהוא הופיע באיזה סרט.

למי שראה את הסרט tourqe

הם קצת (הרבה) הגזימו שם בסוף הסרט , אבל האופונע הזה הוא חייה. אני ינסה למצוא עליו קצת יותר פרטים.

עריכה

:

http://marineturbine.com/motorsports.asp

הנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש את הדודג' טומהוק, אופנוע שקיבל את המנוע של הוויפר(V10 8300CC) ומגיע לאיזה 500 קמ"ש נדמה לי....

אבל צריך לקנות מדינה ולבנות עליה מסלול מירוצים בשביל ליסוע על הדבר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GTI היא 1800.

אהבתי יותר את הדוגמא של הארנב  :lol: :lol:

תלוי מאיזה שנה  :hat:

אבל הייתי מעדיף להמשיך את הדיון על ארנבים במקום על מכוניות.

עריכה: בכל מקרה תן לאח שלך לקרוא את זה - אולי זה יעזור לו להסתכל על הדברים קצת אחרת:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=83994.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתווכחים? אז היו כמה מירוצים בין מכוניות למטוסים....

אני ראיתי דודג' וייפר מול F15 נדמה לי (המטוס שכינויו וייפר, אני לא מתמצא משהו במטוסים).

עכשיו ראינו שהיה גם שומאכר מול (?)טייפון או מה שזה יהיה....

ברור שבסופו של דבר המטוס ייקח, אבל בפתיחה המכוניות תעיף אותו.

בגלל זה גם רוב האופנועים הכבדים לוקחים כמעט כל מכונית בארץ בפתיחה, אבל המכוניות סוגרות מהירויות יותר גבוהות...

עריכה:

ופרארי RULES! אפילו אל תשווה אותם לטרנטות של למבורגיני....

למבורגיני לוקחת פרארי כמו כלום! גאיארדו מול 360 גאיארדו מזיינת אותה! מורסילאגו מול 575, שוב הלמבורגיני! מורסילאגו gtr ליד אנזו המורסילאגו כמובן! חוץ מזה שבכל ההשוואות תמיד למבורגיני מנצחת, ואגב למבורגיני יצרו את מכונית העל הראשונה אז שששש.......חוץ מזה שפרארי נהיה אוטו מכוער עם השנים, למבורגיני תמיד שומרת על הקלאסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אינטל ייצרה מעבדים לפני . זה אומר שהיא יותר טובה? ממש לא.

להפך.

אנזו פרארי ז"ל היה כל כך מאוכזב מהתוצרת הגרועה של למבורגיני שהוא החליט להקים חברה מתחרה שתייצר מכוניות כמו שצריך, ולא קופסאות פח עם מנוע.

פרארי ישנה נראית הרבה יותר יפה מלמבורגיני ישנה.

ואיך בדיוק הגעת למסקנה שגיאדרו לוקחת 360? או שמוסאליגו לוקחת 575?

חוץ מזה שרוב החלקים של פרארי נלקחים הישר ממחלקת פורמולה 1 ולכן האוטו בעצמו הרבה יותר ספורטיבי, בלי קשר בכלל למנוע. הוא מתנהג יותר ספורטיבית.

ושלא נדבר בכלל על העיצוב.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והזוכים בתחרות החלפת הנושא הטובה ביותר לשנת 2004 הם... משתמשי HWzone!  ;D

תודה רבה על העזרה, and may the Force be with you!

כן כן...

בחזרה חדה לנושא.. אח שלך לא יכול להתווכח עם עובדות. גם Amos.G אומר לי ככה כל הזמן אבל עכשיו אני הולך לקטול אותו עם זה.

האנשים האלה במצב של הכחשה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אינטל ייצרה מעבדים לפני . זה אומר שהיא יותר טובה? ממש לא.

להפך.

אנזו פרארי ז"ל היה כל כך מאוכזב מהתוצרת הגרועה של למבורגיני שהוא החליט להקים חברה מתחרה שתייצר מכוניות כמו שצריך, ולא קופסאות פח עם מנוע.

פרארי ישנה נראית הרבה יותר יפה  מלמבורגיני ישנה.

ואיך בדיוק הגעת למסקנה שגיאדרו לוקחת 360? או שמוסאליגו לוקחת 575?

חוץ מזה שרוב החלקים של פרארי נלקחים הישר ממחלקת פורמולה 1 ולכן האוטו בעצמו הרבה יותר ספורטיבי, בלי קשר בכלל למנוע. הוא מתנהג יותר ספורטיבית.

ושלא נדבר בכלל על העיצוב.....

פחחחחח זה הפוך יה טמבל! למבורגיני הקים את חברתו כי הוא היה מאוכזב מהאיכות של פרארי!

פרארי הקים את חברתו רק בשביל להשתתף במירוצים אבל בגלל חוסר תקציב הוא ייצר מכוניות בשביל לקבל תקציב להשתתף במירוצים!

תראה קצת הילוך חמישי וטופ גיר ותראה מה העיתונאים מעדיפים!

אין שום פרארי שחלקיה נלקחו מחלקי הפורמולה 1 מלבד האנזו.

אני מנוי למגזין אוטו והיו לי תהשוואות הבאות

גאיארדו 360 ו911 טורבו ומי ניצחה? הגאיארדו!

היה לי השוואה של דיאבלו, וואנקיש, 911 טורבו 575 ומי ניצחה? הדיאבלו!! והעיתונאים אומרים שהמורסילאגו (מחליפת הדיאבלו) פי 2 טובה מהדיאבלו ! ומי מובילה בדיוק את המסלול של טופ גיר? נכון המורסילאגו! אז אם אתה לא מבין אל תדבר כי גם חבר שלי שחולה על פרארי מודה שלמבורגיני עדיפה. ואם הייתה רואה תכתבה בידיעות אחרונות על ג'רמי קלארקסון הייתה רואה מה הוא אומר על הגאיארדו ומה הוא אומר על ה-612.

והוקנטאש היא מכונית העל הראשונה בעולם ולגבי זה אין מה לעשות!

נ.ב הורדתי מהקאזה סרטון דראג של מורסילאגו מול 575 בתוך מסלול דראג עם תוצאות ונחש מי ניצחה, נכון המורסילאגו ואפילו בהפרש ענק!

קיצר למבורגיני שליטה!

murcielago.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פרארי משתמשים בחלקים מפורמולה 1, לא רק באנזו.

אני מנוי לאוטו ולמכוניות, וגם אני קראתי כמה וכמה השוואות.

ונכון שהמסקנה הסופית הייתה לטובת למבורגיני, אבל על סמך הכתבה אני הייתי מעדיף דווקא את הפרארי.

ואיך הגענו לדיאבלו? אתה מדבר איתי על שנת 97?

בקשר למי הקים קודם - נבדוק את העניין.

והקונטאש? הייתה ראשונה. נו אז מה? גם אינטל הוציאה מעבדים לפני ואני לא רואה אותך מוכר פרסקוט להמונים.

ואיך הגענו לדראג?!?! בוא אני יראה לך סרטונים שהונדה סיוויק לוקחת וייפר פרארי ולמבוריגני. זה אומר שהיא יותר טובה? לא.

זה אומר שהונדה סיוויק מסויימת יותר מהירה בקו ישר מפרארי מסוימת, למבורגיני מסוימת, וויפיר מסוימת, עם נהגים מסוימים בתנאים מסוימים. זהו.

עריכה:

מעניין אותי איך הם הגיעו עם למבורגיני מונמכת עם חצאיות לאמצע קניון.....

ונחזור לנושא!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פרארי משתמשים בחלקים מפורמולה 1, לא רק באנזו.

אני מנוי לאוטו ולמכוניות, וגם אני קראתי כמה וכמה השוואות.

ונכון שהמסקנה הסופית הייתה לטובת למבורגיני, אבל על סמך הכתבה אני הייתי מעדיף דווקא את הפרארי.

ואיך הגענו לדיאבלו? אתה מדבר איתי על שנת 97?

בקשר למי הקים קודם - נבדוק את העניין.

ואיך הגענו לדראג?!?! בוא אני יראה לך סרטונים שהונדה סיוויק לוקחת וייפר פרארי ולמבוריגני. זה אומר שהיא יותר טובה? לא.והקונטאש? הייתה ראשונה. נו אז מה? גם אינטל הוציאה מעבדים לפני ואני לא רואה אותך מוכר פרסקוט להמונים.

זה אומר שהונדה סיוויק מסויימת יותר מהירה בקו ישר מפרארי מסוימת, למבורגיני מסוימת, וויפיר מסוימת, עם נהגים מסוימים בתנאים מסוימים. זהו.

שאלה מעניינת איך הגענו לזה נראה לי היה שם ארנב.

יופי כי יש לה נייטרוס

ראיתי פרק בטופ גיר שלוקחים מכונית יגואר שעולה 250 ליש"ט, הוסיפה לה ערכת נייטרוס ב-500 ליש"ט והנה היהא עקפה אץ מיטב מכוניות הספורט. 360, 911 טורבו, קורבט וכו'.

באיזה פרארי בדיוק משתמשים בחלקי פורמולה 1??? תן הוכחה משהו בוא נתחיל בכך שהמנוע לא אותו מנוע, הצמיגים לא אותם צמיגים, השלדה לא אותה שלדה. אולי התיבת הילוכים לא יותר.

ובסרטון של ה575VS MURCIELAGO בדקו תמנועים שהכל שם טבעי בלי נייטרוס או שיפור כלשהו.

חוץ מזה שאם נפתח קטלוג אוטו 2004 נראה כמה נתונים

מורסילאגו: 580 כ"ס, 66 קג"מ, הנעה כפולה, 1650 ק"ג, 3.85 למאה, מעל 330 קמ"ש.

575: 515 כ"ס, 60 קג"מ, אחורית, 1730 ק"ג,  325 קמ"ש 4.25 למאה. 911 טורבו יותר מהירה ממנה ועולה חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח אני חייב לציין! ג-ד-ו-ל!!! פותח הת'רד בטח כולו עצבים - איך לעזאזל שאלה פשוטה הגיעה לויכוח על מכוניות ואל סתם תגדו שתי הודעות מסכנות- אשכרה מי שיכנס יחשוב שהנושא צריך להיות "איזה מכונית אקזוטית עדיפה" ?? חחח גדול פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...