אני צריך חוות דעת על תוצאות 3dmark 2003 עם ALBATRON 6800GT ! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך חוות דעת על תוצאות 3dmark 2003 עם ALBATRON 6800GT !

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה עשיתי מספר בדיקות עם 3dmark2003 ורציתי לקבל את חוות הדעת שלכם ולראות עם הכל תקין ( אפשר לראות את המפרט שלי בחתימה ! )

כל הבדיקות נערכו בDEFAULT של ה3dmark2003 + כל המבחנים האפשרים חוץ מאחד של הסאונד ( האחרון ).

1) עשיתי בדיקה ללא OC התוצאה הייתה 10762 תוצאה

2) אחרי זה עשיתי בדיקה עם OC, ופעלתי באופן הבא: יש לי שני אפשריות לעשות OC בדרייבר אחת היא ב 2D והשנייה היא ב 3D אז נסיתי לעשות לשניהם OC של כ 400 \ 1.10 וקיבלתי את זה התוצאה הזאת 7883.

3) לאחר מכן הורדתי את הOC ב 3D והשארתי אותו רק ב 2D וקיבלתי את התוצאה הזאת 10887

והשאלות שלי הם:

א) העם התוצאות האלה סיבירות והגיוניות למערכת כמו שלי ..

ב) ועד כמה אתה חושבים שאני יצליח לעשות OC עם האלבטרון ( מעל מהיריות אולטרה ) ?

ג ) מה היא הטמפרטורה המקסימלית שכדאי שהכרטיס לא יגיע אליה ? האם זה 75מעלות ?

כרגע עם אני לא טועה הטמפ' המקסימלית שלי בזמן עבודה עם ה OC של ה 2D הוא 69c.

ד) והאם אתם יכולים להביא לי תוצאות של אנשים ב 3dmark2003 עם מערכת כמו שלי ?

ה) והאם מישהו יכול להסביר לי את הקטע של ה 2D ושל ה 3D בדרייבר ? זה משגע אותי :\

ו) ועוד דבר נוסף האם התוכנה 3dmark2003 יכולה להיות מושפעת משאר הדברים הפועלים על המחשב, ולכן עדיף לי לעשות את הבדיקה לאחר רסטארט כדי לקבל תוצאות מדויקות יותר ?

מצטער על כל השאלות אבל בבקשה תעזרו לי :-\

תודה מראש לעוזרים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בדקתי ואני מניח שזה פחות או יותר סביר אבל אני ממש לא יכול להיות בטוח בזה מכיוון שכולה מצאתי שני מחשבים של 64 ושניהם עם OC :\

אז אני רק מניח שזה בסדר כי התוצאה של מישהו שעשה OC ל 2310 היא  12510 אז לא יודע וגם יכול להיות שהוא עשה משהו אחר טוב בקיצור זה לא הכי עוזר לי :(

בכל מקרה אני שוב חוזר לשאלות שלי  ( א - ו ) ומבקש עזרה ומענה עליהם ???  :-\

נ.ב עכשיו הרצתי שוב 6 פעמים כדי לבדוק בדיקת טמפ' במאמץ וזה הגיע ל75 אתם חושבים שזה גבוה ?? זה פשוט מפחיד אותי שעם אני ישחק משחק כבד הרבה זמן הוא כבר יגיע ח80 ומעלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה עשיתי מספר בדיקות עם 3dmark2003 ורציתי לקבל את חוות הדעת שלכם ולראות עם הכל תקין ( אפשר לראות את המפרט שלי בחתימה ! )

כל הבדיקות נערכו בDEFAULT של ה3dmark2003 + כל המבחנים האפשרים חוץ מאחד של הסאונד ( האחרון ).

1) עשיתי בדיקה ללא OC התוצאה הייתה 10762 תוצאה

2) אחרי זה עשיתי בדיקה עם OC, ופעלתי באופן הבא: יש לי שני אפשריות לעשות OC בדרייבר אחת היא ב 2D והשנייה היא ב 3D אז נסיתי לעשות לשניהם OC של כ 400 \ 1.10 וקיבלתי את זה התוצאה הזאת 7883.

3) לאחר מכן הורדתי את הOC ב 3D והשארתי אותו רק ב 2D וקיבלתי את התוצאה הזאת 10887

והשאלות שלי הם:

א) העם התוצאות האלה סיבירות והגיוניות למערכת כמו שלי ..

ב) ועד כמה אתה חושבים שאני יצליח לעשות OC עם האלבטרון ( מעל מהיריות אולטרה ) ?

ג ) מה היא הטמפרטורה המקסימלית שכדאי שהכרטיס לא יגיע אליה ? האם זה 75מעלות ?

כרגע עם אני לא טועה הטמפ' המקסימלית שלי בזמן עבודה עם ה OC של ה 2D הוא 69c.

ד) והאם אתם יכולים להביא לי תוצאות של אנשים ב 3dmark2003 עם מערכת כמו שלי ?

ה) והאם מישהו יכול להסביר לי את הקטע של ה 2D ושל ה 3D בדרייבר ? זה משגע אותי :\

ו) ועוד דבר נוסף האם התוכנה 3dmark2003 יכולה להיות מושפעת משאר הדברים הפועלים על המחשב, ולכן עדיף לי לעשות את הבדיקה לאחר רסטארט כדי לקבל תוצאות מדויקות יותר ?

מצטער על כל השאלות אבל בבקשה תעזרו לי  :-\

תודה מראש לעוזרים ..

א) התוצאות שלך לא הגיוניות בכלל. ממתי כרטיס מוציא פחות נקודות כשממהירים אותו ?

ב) יש רק תשובה אחת והיא לברר לבד, ובהדרגה.

ג) בעקרון הכרטיס יכול להחזיק עד 80 אבל לא מומלץ לעבור את ה-75.

ד) ענו לך לפניי ואין לי תשובה טובה יותר.

ה) עדיף להמהיר את הכרטיס רק ב-3D כי רק ב-3D אתה צריך מקסימום ביצועים. ב-2D הכרטיס צריך לנוח אז תשאיר אותו על אותן מהירויות ואפילו תאט אותו קצת.

ו) 3dMark03 הוא אחד הבנצ'מרקים הכי לא מדויקים ברשת. החשיבות שלו היא השוואת כרטיס לעצמו, לפני ואחרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמעו גיליתי תבעיה שלי למה אני לא מצליח לעבור את ה 10776 גם עם OC :\

כי בעצם זה בכלל לא עושה OC זה כל הזמן חוזר אוטמותית ל DEFAULT שזה המהיריות סטוק

הורדתי את התוכנה RIVATUNER וגם בתוכנה עצמה אחרי מספר דקות זה חוזר אוטומתית למהיריות סטוק :\

אז מה לעזאזל אני אמור לעשות :( בבקשה תעזרו לי ..

שוב תודה מראש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, תוריד coolbits מהאתר שלנו.

וזה יפתח לך את אפשרות הOC הגדרות הדרייבים בווינדווס.

אתה צריך ללחוץ על TEST NEW CLACK SPEEDS או משהו.

אחרי זה תעשה APPLY ואוקי.

תצא ותיכנס שוב לקטגורית הOC ותבדוק אם המהירויות עומדות איפה שהשארת אותם פעם קודמת (אל תעשה ריסטרט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תשמעו ה OC עובד לי, זה אכן עושה OC אבל קורה משהו ממש ממש מוזר

הורדתי ל 380\1.10 והתוצאה שלי הייתה 11416 ואז עם אני למשל מעלה ל400 \1.10 זה יורד ל8000 בערך ועם אני מעלה עוד זה יורד עוד אז מישהו מוכן להסביר לי את התופעה המאוד מוזרה הזאת ?

למה לעזאזל הOC רק מאט את המחשב :\ ? וזה לא טמפ כי זה בכלל לא עובר לי ת70 גם עם OC של 420\1.15שסתם נסיתי :\

ודרך אגב כשעשיתי AUTO DECTECT זה כיוון לי את זה פעם ראשונה ל 380\1.10 ופעם שנייה שהרצתי AUTO DETECT זה שינה לי את זה ל404 \ 1.10 ופעם שלישית זה בכלל שם לי את זה ב416\ 1.11 וככל שזה עולה התוצאה יורדת :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך עובר את הטמפרטורה המקסימלית שלו. לכן כשאתה עושה OC אתה מקבל פחות ב3dmark.

אתה יכול לשנות את הטמפרטורה בהגדרות טמפרטורה בלוח הגדרות של כרטיס המסך. תשנה את "ערך סף של האטת ליבה" (לא הייתי משנה את זה, אבל זאת בחירה שלך).

אתה גם יכול לבדוק אם זה קורה באיתור תקלות, צריכה להיות שם הודעה על האטת הליבה.

ה2D זה מהירות הליבה בחלונות ו3D זה בשביל משחקים או כל תוכנה אחרת שמשתמשת בDirect 3D/OpenGL.

אל תשתמש ב-Auto Detect.

תוכנה טובה לOC היא Expert Tool שגם יכולה לשנות את מהירות המאוורר. http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=34591&highlight=Expert+tool]

יש לי את ה6800 Ultra, ואני מקבל בסביבות 13,000. מה שאתה מקבל זה סביר ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו הכרטיס . הדרך הטובה ביותר היא להריץ את aquamark וללכת לפורומים לקבל התרשמויות מאנשים אחרים - האנשים שם מכירים כל מערכת ויכולים להגיד לך בדיוק אם יש לך בעיה ואיפה ... פתרו לי הרבה בעיות .

לגבי ה-OC - תוריד cool bits 2 . כן אתה קורא נכון יצא 2 , אם אני לא טועה אפשר להשיג אותו ב-3Dguru . תשנה את המהירות ידנית ותעשה בדיקה . אל תשכח לעשות apply והכי חשוב לסמן ב-V את האופציה apply this setting at startup . הכרטיס שלי מגיע ל-423 בליבה ו-1.12 בזיכרון . תחת עומס במצב OC הוא מתחמם ל-63 אולי 64 לא יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ניסיתי לבדוק את מה שאמרתם אני לא מוצא שום בעיה

"ערך סף של האטת ליבה" הוא 120 ואין מצב שהכרטיס מגיע ל120 :\ הוא בקושי מגיע ל70

וזה לא מוצא לי שום תקלות באיתור תקלות

ודבר נוסף לא הצלחתי להתקין את התוכנה EXPERT TOOL זה עשה לי ERROR מוזר בהתקנה :\

בקשר ל COOLBITS הורדתי את זה ( ת REG ) התקנתי אני לא ממש רואה הבדל רציני בין זה ל REG ש ALBATRON סיפקו לי עם הכרטיס אבל בכל מקרה עשיתי מה שצריך וזה עדיין נותן לי תוצאה נמוכה :(

עריכה:

העלתי תמונה של מצב ב3dmark  כשאר הכרטיס ב OC של 400\1.10 אולי ההגדרות שלי ב דפוקות ?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...