אוהדי מכבי? show urself! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהדי מכבי? show urself!

Black Knight

Recommended Posts

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:( רציתי, אבל הייתה לי בעיה להגיע למשחק הראשון של ביירן כי אני גר בכרמיאל ולא יכלתי לארגן הסעה אז ויתרותי על המנוי. כמעט בטוח שאני אלך למשחק של יובנטוס אבל, אם יישארו כרטיסים, דבר איתי אז ;)

אם הייתי אופטימי היית אומר שננצח אפילו. ביירן עכשיו מלאה בבעיות עם המאמן החדש וכל זה. (בטח שמעת שהשחקנים כל הזמן מתלוננים עליו ועל שיטת המשחק שלו. באלאק אמר שאם שחקן באימון עושה דריבל יפה או מהלך מורכב שחורג מהטקטיקה המאמן כועס מאוד. אפילו אם זה מהלך יפה שנגמר בגול. הוא חונק את היצירתיות אצלם.)

ראית גם את המשחק מול לברקוזן? את ה-4-1? מחר יש להם משחק מול ארמניה בילפילד. אם הם לא מנצחים אותו מכב יכולה להשיג נקודות מולה. ארמינה לא כאזת טובה. אפילו מכבי יכולה לנצח אותה.

וגם סנטה קרוז נפצע וייעדר 6 שבועות. הוא לא יבוא למשחק בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמעתי שיש בעיה עם המאמן והשחקנים כך שזה נותן יתרון גדול למכבי.

Assaf.R אני חושב שאתה קצת מגזים, נקודה? למרות שיש סיכוי גדול שדבר כזה יקרה.

RaViD, לא הולכים לוותר על החג, פשוט להקדים אותו מעט... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם יוצאים מהבית הזה אפילו עם נקודה אני חושב שזה כבוד.

נקודה אתה עושה צחוק חיפה יצאה עם 7 ובבית לא פחות קשה אם מכבי לא יוצאים עם 2-3 לדעתי זה ביזיון.

כאוהד חיפה מקווה שתצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיפה היה את אולימפיאקוס, שהיא לא כאזת קבוצה גדולה באירופה. (שנה השעברה היא סיימה מקום 2בליגה ופאוק סלוניקי סיימה מקום 3), למכבי אין קבוצה כאזת.

סביר להניח שמכבי תפסיד בכל משחקי-החוץ שלה. אם היא תוציא נקודה באחד ממשחקי-החוץ שלה זאת תהיה סנצציה אדירה.

בבית היא יכולה לעשות 1-2 תיקווים מול ביירן ואייאקס אולי. אם היא תנצח משחק אחד בבית הזה זה יהיה הישג אדיר. יחסי הכוחות הם בערך כמו שתשים את (מכבי ת"א) בבית אחד במונדיאל (ליגת האלופות) עם איטליה (יובנטוס), גרמניה (ביירן) והולנד (אייאקס) ותצפה שהיא תנצח אחת או יותר מהנבחרות הללו. מבחינתי 2 נקודות יהיה הישג יפה מאוד. 1 יהיה סביר. 0 יהיה צפוי. אם הם יצליחו לנצח אז בכלל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי מה השטויות האלה דבר ראשון לחיפה היה את מנצ'סטר לברקוזן ואולימפיקוס סך הכול תוציא את אייקס תכניס את אולימפייקוס וזה בערך אותו בית.

דבר שני חיפה גם ניצחה את מנצ'סטר ולא במשחק בית, עכשיו תגיד שרוב הכוכבים שלהם לא שיחקו עדיין שיחקו שם בערך 7 שחקני נבחרות, ותאמין לי שהקבוצה הזאת של מנצ'סטר הייתה ברמה של אייקס אם לא יותר ולא סתם ניצחון קטן של 1-0 זה נגמר 3-0 במשחק שהתנהל בשליטה מלאה של חיפה.

גם הניצחון על אוליפיקוס היה מרשים לא פחות.

וגם במשחקים מול לברקוזן חיפה יכלה לנצח תראה את המשחקים שוב ותבין שלא היו כאלה הבדלי רמות בין הקבוצות עם קצת שכל הפנדל היה נכנס ועם קצת מזל ההקפצה של יעקובו הייתה נכנסת.

אני לא מצפה ממכבי להשיג 7 נקודות גם אם חיפה הייתה עולה שוב לא הייתי מצפה ממנה לעוד הופעות כמו שהיא עשתה מכיוון שהסגל שהיה אז לחיפה שכלל את ז'וטה פרלייה ויעקובו היה הסגל הטוב ביותר של קבוצה ישראלית בכול הזמנים הסגל שיש היום לחיפה ותל אביב לא יוכל לספק כאלו הופעות, אבל לפחות שתי נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FARKASH, תהיה רציני, הבית של חיפה בזמנו לא דומה בכלל לבית של מכבי עכשיו.

ניצחתם את מנצ'סטר כשהם היו בהרכב חמישי של ילדים,והשמות של הקבוצות הם לא גדולים כמו שיש עכשיו נגד מכבי.

ניצחון בית נגד אייאקס או באיירן (בגלל הריבים שהולכים שם) יהיה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק הבחור..

אני מניח שגם יובה ואייאקס אולי ישלחו את ההרכבים המוזרים שלהם לפה לאחר שיבטיחו את עלייתן (אם זה יקרה, סביר ביותר מצד יובנטוס).

בקשר להשוואה לבית של מכבי חיפה בעונה הקודמת..

קודם כל יש את אולימפיאקוס, שהיא ממש לא "איפרייה ארופאית", שנית יש את באיירן לברקוזן שהייתה להם עונה די גרועה, ומכבי (חיפה) לדעתי יכלו לנצח אותם, אלמלא אוואט והטיפול הלוקה בחסר בכדורי גובה בזמנו.

מצד שני הבית של מכבי ת"א זה בית הרצח! טוב שלא קיבלו את ארסנל ומילאן אחרת היה ממש מפחיד..

בכל מקרה, יש לך את באיירן שרעבה להצלחות, כנ"ל את יובה. ובקשר לאייאקס - מהם לא נוציא נקודות.

לדעתי נקודה מהבית הזה זה המקסימום שיצליחו להוציא. אני אסתפק ב"הופעה מכובדת"

כי אתם יודעים מה יכול לקרות נגד קבוצות כאלו.. :-\ (ע"ע ההשביעייה שקיבלו פאנאתנייקוס מיובה בבתים של העונה הקודמת).

בכל מקרה, אני מקווה שאני טועה... ובהצלחה למכבי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבאיירן יש גם עונה גרועה

ההרבב של מנצ'סטר במשחק בקפירסין כלל לפחות 7 שחקני נבחרת ותאמין לי שהוא היה ברמה של ההרכב הראשון של אייקס אז מה הבעיה.

נכון הזכרתם עוד דבר שלא הזכרתי אחרי שקבוצות יבטיחו עליה הם לא יסכנו את השחקנים שלהם במשחק מול מכבי אז גם למכבי מצפה משחק קל אחד לפחות.

ושכחתם מכבי משחקת בבית עם קהל יש לזה יתרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...