אוהדי מכבי? show urself! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהדי מכבי? show urself!

Black Knight

Recommended Posts

כולכם מתייחסים לשם אייאקס כקדוש,

שנה שעברה הם סיימו מקום אחרון בבית (והיה להם בית לא קשה במיוחד), ומאז שנה שעברה נחלשו משמעותית (איברהימוביץ!!!!!!!!!!!!!)

מכבי הולכים לסיים מקום שלישי, לצערי. (אני מקווה שאני סתם רואה שחורות ויסיימו עם 0 נקודות, או אפילו שישתפו את כפיר אדרי שיוריד להם 4 נקודות על אפדרין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

nice-1 לא צריך לקוות לרע סך הכול קבוצה ישראלית צריך לקוות שהיא תייצג אותנו בכבוד, אלמלה התצוגות של חיפה והפועל תל אביב מכבי לא היו נמצאים היום בליגת האלופות.

כול הישג מקדם לא רק את הקבוצה שמשיגה אותו אלה את כול שאר הכדורגל שלנו.

אייקס עדיין קבוצה חזקה אבל אתה צודק נקודות ממנה זה לא חלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות מכל קבוצה בעולם זה לא חלום. :hat: קצת מזומנים עושים את העבודה... :cool2:

סתם סתם צוחק, אבל עכשיו רציני, אם באיירן תופסים יום גרוע מאוד ומכבי תופסים יום תותח, מכבי יכולים להוציא נקודות.

כל דבר אפשרי.

נ.ב מישהו מפה מהמר ב-Winner?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1 לא צריך לקוות לרע סך הכול קבוצה ישראלית צריך לקוות שהיא תייצג אותנו בכבוד, אלמלה התצוגות של חיפה והפועל תל אביב מכבי לא היו נמצאים היום בליגת האלופות.

כול הישג מקדם לא רק את הקבוצה שמשיגה אותו אלה את כול שאר הכדורגל שלנו.

אייקס עדיין קבוצה חזקה אבל אתה צודק נקודות ממנה זה לא חלום.

מכיר את הביטוי אל תהיה גיסי ואל ת*יין את אחותי?

שלא יביאו ניקוד למדינה, ושיקבלו תשיעיות כל משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הדאבל, אבל פשוט חייבים.

אתמול חזרתי מהמשחק של מכבי, עד הרגע שבו הוא הכניס את זיתוני (האידיוט, אם יותר לי לציין) מאוד הופתעתי, ומכבי ניטרלו

את רוב ההתקפות של באיירן. מאוד התרשמתי לטובה ממרכז ההגנה של מכבי, סטרול היה מעולה, ג'ובאניני היה טוב מאוד,

ושוקי נגר היה מצויין עד שהתעייף במחצית השניה. יש הבדלי רמות וכושר עצומים בין שתי הקבוצות וראו במחצית השנייה שבאיירן התחילה לתקוף ומכבי נחלשה.

הטעות הכי גדולה של קלינגר הייתה להכניס את זיתוני. הוא פשוט טיפש. זיתוני הוא שחקן הגנתי מאוד והוא ממש לא יודע לשחק, וגם, הפנדל היה בגללו.

זיתוני נכשל בלהרחיק את הכדור, ורובר טו עבר אותו בקלות ובגלל זה נוצר חור בהגנה.

בסך הכל היה משחק לא רע אבל קלינגר ממש עצבן בזה שהכניס את זיתוני והוא ממש לא היה זקוק לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המשחק אתמול.

אוף, רק אם ג'ון (סוחט הדמעות) לא היה משתגע באותו רגע וגולש עם הרגליים באוויר כמו מחבל מתאבד על זה רוברטו :(

מיובה אני לא חושב שמכבי תצליח לסחוט נקודות, אולי תיקו ברמת גן, 0-0 כזה.

את אייאקס אפשר לנצח בבית, אם יסיקו מסקנות מהמשחק נגד באיירן ויממשו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובנטוס נראית ממש טוב בזמן האחרון.  וזה לא כמו ביירן מינכן- שבאה לכאן מפורקת וזילזלה במכבי (למורות שהיא טענה שהיא לא.   היא כן- היא לא השקיעה במשחק בכלל).   יובנטוס תראה את ה-1-0 של ביירן, תבין שאם לקבוצה כמו ביירן היה קשה נגד מכבי אז מכבי היא לא בשר-תותחים- היא תשחק טוב, ברצינות, ו..אין לי הרגשה טובה לגבי עוד שבועיים.

נ.ב.

אני מהמר בווינר. אבל הספקתי כבר להיגמל (אני מקווה).    שלחתי בטח יותר מ-200 טפסים.   נראה לי הוצאתי איזה 2500 שקל (בשלוש שנים כמעט.  מאז ההפסד 1-0 של הפועל ת"א למילאן שהיה בטופס הראשון של הווינר) והרווחתי בערך 2000 שקל.    הכי הרבה שלי היה 473 שקל בשיטה של 3 מ-4 בליגת האלופות לפני שנתיים. (הצלחתי את כל ה-4).    אבל היחסים בווינר ממש לא משתלמים לעומת היחסים שיש באתרי האינטרנט.

לדוגמה:

יחס של   1.8 : 2.8 : 3.0 בווינר מקביל באינטרנט (באתר הימורים ממוצע) ל- 2.1: 3.3: 3.75.    אם שמים למשל 3 משחקים הסכום שמתקבל יוצא כפול באינטרנט מאשר בווינר. מה שעוד באינטרנט הסכום המינימלי הוא דולר לעומת 2 בווינר (10 שקל) ואפשר גם להמר על משחק אחד לעומת מינימום 3 בווינר.   בכללי, הווינר ממש לא משתלם.   לכן פרשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.israbet.com/articles.php?artid=12&page=1

רד למטרה ותראה שם קישורים ל-4 אתרי והשוואה בין היחסים שיש בהם לבין היחסים בווינר.

הכי בולט זה שבווינר יש יחסים של: 1.45 3.1 4.25 ובאינטרנט יש 1.53 3.81 7.61.

במאמר כתוב גם למה לא משתלם למלא ווינר. בעיקרון זה כל מה שאמרתי בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי מעולם לא הימרתי באינטרנט, מכיוון שאין לי כ.אשראי משלי, שלא לדבר על זה שאם היה לי היו לי בו רק כמה מאות שקלים. (שהייתי הופך לאלפים בהימורים  ;D).

אבל תחפש באתרים הללו, יש שם קישורים להרשמה לאתר.    הכל זה כ.אשראי, אי-אפשר במזומן וצ'קים כמובן ::).   אם אין לך בעיה לתת את ה.כ.אשראי באינטרנט אז זה משתלם.   האתרים שהאלו הם אתרים מוכרים ואמינים.  זה כמו להירשם באתר הקניות של וואלה או נענע. אותו "סיכון".

דבר נסוף הוא שבאינטרנט ניתן להמר על המון דברים שקשורים למשחק: איזה קבוצה תקבל צהוב ראשון (אם בכלל), איזה שחקן יקבל צהוב ראשון, האם יישלף כ.אדום או לא, כמה חילופים כל קבוצה תעשה, האם יהיו מהפכים במשחק וכמה (1-0 לקבוצה משתנה ל-2-1 לקבוצה השניה ול-3-2 לראשונה למשל- 2 מהפכים), כמה חילופים כל קבוצה תעשה (מן הסתם 3, אבל יש גם סיכוי שיהיו רק 2, ל-0 היחס גדול מאוד),  האם המשחק יופסק (היחס כאן אדיר לזה שהוא יופסק וקטן מאוד לזה שהוא לא.  אבל נגיד מי שהימר על המשחק של רומא בליגת-האלופות שהוא יופסק נגיד ב-100$ בטח עשיר עכשיו)  ויש עוד המון.....

http://www.israbet.com/articles.php?artid=9&page=1  - סוג אחר של הימורים באינטרנט

מממ....משהו שאני בטוח שמאוד יעניין אותך http://www.israbet.com/articles.php?artid=8&page=1#sport

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...