כרטיס מסך - פשוט וטוב ! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך - פשוט וטוב !

itzik_now

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא, שאולי זה ישמע מוזר, אבל.. כרטיס המסך של יואב (POWERCOLOR MX) לא כ"כ גרוע! למען האמת, אני לא ראיתי שום בעיה ב-2D ובפילטרים וכל המשחקים רצים חלק וטוב ויפה! (אולי תצחקו עליי, אבל אני בטוח שבכמה משחקים התמונה הייתה יפה בהרבה מה-GTS של של חבר שלי ואפילו מהג'יפורס 3 של של חבר נוסף שלי..).

סה"כ, הכרטיס אולי נחשב ערבי, ותהיו בטוחים שאני לא הייתי קונה כזה, אבל הוא בכלל לא כל-כך נורא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, שאולי זה ישמע מוזר, אבל.. כרטיס המסך של יואב (POWERCOLOR MX) לא כ"כ גרוע! למען האמת, אני לא ראיתי שום בעיה ב-2D ובפילטרים וכל המשחקים רצים חלק וטוב ויפה! (אולי תצחקו עליי, אבל אני בטוח שבכמה משחקים התמונה הייתה יפה בהרבה מה-GTS של אסוס של חבר שלי ואפילו מהג'יפורס 3 של אסוס של חבר נוסף שלי..).

סה"כ, הכרטיס אולי נחשב ערבי, ותהיו בטוחים שאני לא הייתי קונה כזה, אבל הוא בכלל לא כל-כך נורא!

גם הפילטרים של לא הכי טובים.

אבל ההבדל בביצועים בן MX ל GTS הוא יום ולילה,לטובת ה GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, שאולי זה ישמע מוזר, אבל.. כרטיס המסך של יואב (POWERCOLOR MX) לא כ"כ גרוע! למען האמת, אני לא ראיתי שום בעיה ב-2D ובפילטרים וכל המשחקים רצים חלק וטוב ויפה! (אולי תצחקו עליי, אבל אני בטוח שבכמה משחקים התמונה הייתה יפה בהרבה מה-GTS של אסוס של חבר שלי ואפילו מהג'יפורס 3 של אסוס של חבר נוסף שלי..).

למה לדבר שטויות? לי היה אמ אקס של INNO3, אשר נחשב למעט טוב יותר מה-, וההבדל בינו לבים הג'י טי אס של , באיכויות דו מימד לבד הם שמיים וארץ !!! ואני בטוח שהמצב אצל הרקולס או אלסה טוב יותר... אז למה להגיד סתם דברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לכולם במיוחד למיני מייזר בלי להציע את הקיירו הטוב והזול?

א)השם (כינוי) שלי הוא מילה אחת לא שתי מילים; אז בבקשה: מינימייזר :)

ב)כי אין כבר קיירו בארץ :(

ג)אם כבר הגבתי אז אני חייב להביע את הדעה שלי.. נו טוב, אני מסכים עם ענקודר, לך על הכרטיס של הרקולס.

אגב, זה הרג אותי:

תוסיף עוד 500 ש"ח ותקנה כרטיס מסך נורמלי 2 titanium שגם ישרת אותך עוד מספר שנים, כרגע בישראל ניתן לרכוש רק את הכרטיס של בכ-1000 ש"ח

למה שהוא לא יוסיף עוד איזה 1500-2000 שקל ויקנה 3 Ti 500 או 8500?

או בכלל, שיזרוק את המחשב קיבינימט ויקנה חדש עם מעבד XP1900+, מארז מים, רדאון 8500, 512DDR, מסך 21" וכו' וכו'...

"תוסיף 500 שקל..."

500 שקל זה לא כסף קטן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על Hercules Prophet 4500 64. אם תבדקו טוב, תראו שהוא עולה בסביבות 450 +-. ויש אפילו בפחות.

הוא עובר את ה MX400 כמעט על כל מחשב, ובמחשבים חזקים הוא עובר גם את ה GTS.

הנה תראו את הגרפים היפים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת ההפרשים על המשחקים של היום ?

כי את באטל 4 דיון ראיתי טוב עם וודו 2 הבעיה היתה במעבד והמשחק לא זז

ראיתי את המשחק על וודו 3 ועל MX שבא בסט של ניורון וזה נראה אותו דבר ונראה טוב

מה יהיה ההבדל על משחק כזה עם וודו 3 או GTS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, על רזולוצייה גבוהה מ-800\600 שמעת? על עומק צבע ל 32 ביט שמעת?

אל תגיד לי שהרצת את המשחק הזה על יותר מ800X600\16 ביט צבע עם חצי מהאפשרויות כבויות על וודו 2...

(חוץ מזה שאני בכלל דיברתי על איכויות פילטרים שזה משהו אחר לגמרי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהוא לא יוסיף עוד איזה 1500-2000 שקל ויקנה 3 Ti 500 או 8500?

או בכלל, שיזרוק את המחשב קיבינימט ויקנה חדש עם מעבד XP1900+, מארז מים, רדאון 8500, 512DDR, מסך 21" וכו' וכו'...

"תוסיף 500 שקל..."

500 שקל זה לא כסף קטן!

אכן, 500 ש"ח זהו סכום לא מבוטל.אבל עדיף להשקיע עוד 500ש"ח היום ולחסוך בעוד מספר חודשים השקעה נוספת והרבה יותר גדולה בכרטיס מסך נורמלי(במיוחד אחרי שהוא ינסה להריץ את doom3 על mx ויקבל במקרה הטוב "מופע שקופיות").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

היית רוצה !!!

רוצה, וגם יכול. יש לי את הזבל הזה על מחשב משני ומופקר שלי....

עריכה: אני מקווה כשאתם מדברים על פילטרים אתם מדברים על פילטרים של הדרייברים, כי לחומרה אין כמעט פילטרים שיכולים להשפיע. הדבר היחידי שיכול להשפיע על זה זה הRAMDAC של הכרטיס, והוא כמעט ולא שונה מכרטיס לכרטיס. אני לא מבין מאיפה הבאתם את הבולשיט הזה, כי פשוט לא קיים פיטר חומרתי לשום כרטיס. הדבר היחידי שיכול להיות זה COLOR CALIBRATION, שבא עם דרייברים של חברות. אבל, בכל מקרה אם אתם משתמשים בreference drivers של הדבר לא עושה כמעט הבדל בין כרטיס של חברה X לכרטיס של חברה Y, אם יש להם את אותו יחידת עיבוד גראפית.

ולגבי הGTS והMX, לשניהם, אבל לשניהם יש את אותן טכנולוגיות גראפיות, רק שהMX הוא בעל מהירות מעבד נמוכה יותר ואפיק איטי יותר(הוא משתמש בSDRAM). בכל מקרה, ההבדלים בין הכרטיסים השונים בעלי אותו מעבד גרפי הם זניחים, ומה שצריך לשים לב זה ליציבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשרת הבניים : V7100  MX400 PRO TV 64M

עובד ב 200 מגה הרץ לפני גם הזיכרון וגם ה GPU !!!  

מכיל מאורר וגוף קרור מוזהב !!

פצצה של כרטיס !!!

כמעט כמו GTS במחיר זול !!!

כ 150 דולר !!!

יש לי כזה ואני יותר ממרוצה !!!

קל מאוד להשגה בארץ !!!

http://www.asus.com.tw/products/addon/vga/v7100pro/index.html

דן

cwm28.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, על רזולוצייה גבוהה מ-800\600 שמעת? על עומק צבע ל 32 ביט שמעת?

אל תגיד לי שהרצת את המשחק הזה על יותר מ800X600\16 ביט צבע עם חצי מהאפשרויות כבויות על וודו 2...

(חוץ מזה שאני בכלל דיברתי על איכויות פילטרים שזה משהו אחר לגמרי...)

שיחקתי על 800\600 על 32 ביט עם כל הגראפיקה על מקסימום

הבעיה הייתה באיטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...