Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

*כל מי שלא סיים את ה communications Tower שלא ימשיך לקרוא*

אני אישית בחרתי לשלוח את הדיסטרס סיגנל. בכל מקרה, אני צריך לחזור ללובי. ובמעלית יש לי אפשרות ללכת לשתי קומות שונות. איזה לבחור?

*כל מי שלא סיים את ה communications Tower יכול להמשיך לקרוא*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הקשר ל חחחחחחחחחחחחח..?

ולהוא שתקוע בקרון הזה הנוסע בתחנות על המסילה החשמלית- אני הגעתי לזה לא מזמן ואין שם שום דבר מיוחד, פשוט תהרוג אותם.

(יש חייל אחד, כדור מעופף אחד וזה שזורק אש אחד).

אתם יודעים מה הבנתי השבוע (יכל להיות שכבר אמרו את זה ) המפלצות שזורקות כדורי אש! זה מהדום הישן גם ;D

זוכרים שהיו מפלצות חומות כאלה, זה זה! ורק השבוע הבנתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא המפלצת היחידה שהועתקה מדום... המפלצת האפורה שזורקת עליך כדורי אש, עוד מהשלבים הראשונים, היא אותה מפלצת חומה מדום שזורקת כדורי אש ושורטת.

כמו כן, בשלבים היותר מתקדמים, המומיה הלבנה הזו שמתקיפה אותך באמצעות שני שובלי אש ודי קשה לחסל אותה עם פשוט, גם היא היתה בדום המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סתם שבדום הזה יש מפלצות מהדומים הראשונים....והכלב הגדול הזה לא מזכיר לכם כלום?

והשמנים עם הטילים בידיים?

וSyst3m Cra5h, הלוואי עלי כזאת עגלה....

לי יש 4 2.66, 512 ראם וגם R9800 פרו, ואני שם על High וכל הפילטרים פועלים ו AA על X4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מפלצת שהייתה בדום הועתקה תראה לי מפלצת אחד מדום 3 שלא הייתה בראשון אהה כן כמובן חוץ מכל האנשים שהפכו לזומבים... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בסדר? אתה לא קולט שאתה שופך פה ספוילרים בלי סוף? בגללך אני יודע על כל השלבים + המאסטרים במשחק עוד לפני ששיחקתי, וזה מבאס.

מה הבעיה שלך לסמן *ספוילר* כמו איש שפוי? הא? יש לך מזל שיש לך כ''כ הרבה שגיאות כתיב ככה שההודעות שלך פחות מובנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...