Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 76 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך ללחוץ על Q

שזה מלא אתה לוחץ על העכבר(איפה שאץה יורה)

ואז אתה לוקח את החיים שלי המפלצת

מקווה שעזרתי! ;D

זה בפני עצמו שאני אוסף אותו? פשוט אני במקום כזה עם הפרופסור שאומר לי להביא את הפלזמה משהו, ויש שמה במחשב מידע על הסול קיוב, אז הורדתי אותו וזה אמר את כל מה שאמרו שהוא עושה פה... ושהוא פועל רק אחרי שאני הורג 5 מםלצות ובלה בלה... אז מעכשיו כאילו כל 5 מפלצות שאני הורג אז יש לי תסול קיוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בפני עצמו שאני אוסף אותו? פשוט אני במקום כזה עם הפרופסור שאומר לי להביא את הפלזמה משהו, ויש שמה במחשב מידע על הסול קיוב, אז הורדתי אותו וזה אמר את כל מה שאמרו שהוא עושה פה... ושהוא פועל רק אחרי שאני הורג 5 מםלצות ובלה בלה... אז מעכשיו כאילו כל 5 מפלצות שאני הורג אז יש לי תסול קיוב?

אה חשבתי שאתה בגהנום שם אתה מקבל סול קיוב

שזה טוב שאתה הורג 5 מפלצות אתה יכול להשתמש בו ואז זה מביא לך חיים

זה הנשק הכי טוב במשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו המ זה אין הבדל בין LOW,MEDIUM,HIGH,ULTRA HIGH לפחות לא רואים שום הבדל חחח חוץ מאיטיות

http://discuss.futuremark.com/forum/showflat.pl?Cat=&Board=techdisplayadapters&Number=4214513&page=0&view=collapsed&sb=5&o=0&fpart=1

יש הבדל גדול מאוד בין המדיון לHIGH. תסתכל על הקירות בצדדים ועל רמת הפירוט של הסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המשחק :o איזו אריזה!

בכל אופן.. אני מת לשחק בו, אבל יש לי בעיה מוזרה.. אני מתחיל להתקין אתה המשחק.. מאשר את הדברים, סידיקי, מיקום. לאחר מכן אני מכניס את הדיסקים, 1 - 2 - 3 -1.

בקטע האחרון, שהמשחק מבקש בפעם האחרונה את דיסק 1, הוא מסיים להתקין את הקובץ game00.pk4, ואז בתיבה הקטנה כתוב כמה שורות קטנות, ואז ההתקנה לגמרי נסגרת. שום זכר לדום 3 על המחשב (ניסיתי גם בחיפוש). ממש שום דבר. מה הבעיה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול מאוד בין המדיון לHIGH. תסתכל על הקירות בצדדים ועל רמת הפירוט של הסביבה

זה בגלל ה AF שמופעל אוטומטית באופציה הזאת, תשים מדיום עם AF ולא תראה הבדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AF שמופעל דרך דום 3 (אם זה באמצעות קובץ הcfg. או אם זה אוטומטית כשמשחקים על high/ultra) נראה גרוע. AF דרך הדרייברים של ATI נראה הרבה יותר טוב אבל גם מוריד יותר את הביצועים. מי שרוצה להשוות יכול לכתוב בקונסול timedemo shot_demo001 ולצלם סקרינשוט, פעם עם AF מהקונטרול פאנל של ATI ופעם עם AF מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...