Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

A.I - זו עוד אחת מהסיבות למה האף לייף 2 הולך לקחת ובגדול. כפי שכבר אמרתי, דום 3 הוא מדהים בתור Shooter נטו, הולכים ויורים. אך דום 3 הוא הראשון מסוגו שנראה ונשמע באמת מצויין.

ואיזה כיך שיש לו אותו בחינם! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני צריך לעדכן כי אני הפסקתי עם הקטע של לעדכן כול שבוע

יש לי דרייבר קטליסט 4.2 ולזה שמעלי אני פשוט לא מאמין שזה עובד לך טוב על רמת פירוט גבוהה זה לא נשמע הגיוני

אתה לא צריך להאמין,זה פשוט עובד...אם תלך לפי מה שכתבתי פה,ובת'רד שפתחתי אתמול על הcat 4.9 beta for doom3 גם לך זה יעבוד טוב. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה מהמישחק עם המפרט שיש לי על 1024*768 ועל מדיום

עכשייו אני משחק על אולטרה וזה עובד חלק

זה עובד לך חלק כי הכרטיס שלך תומך דיירקט איקס 7 ורק בחלק מהאפקטים של 8.1 ככה שהכרטיס לא מעבד חלק ענק מהאפקטים ובגלל זה אתה יכול לשחק על אולטרא חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

אין למשחק הזה שום ..............................

דוקא יש להם קצת אינטיליגנציה...

יש את המכוערים שיורים עם האקדח, הם גם יודעים להסתתר מאחורי קירות ולרוץ אחרי אם אני הולך לטעון את הנשק או משהו...

הם לא ממש חכמים (קל להסתתר ולחסל אותם מאחורה) אבל גם זה משהו P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש על הפנים, סבתא שלי משחקת יותר טוב ממני במשחק הזה. אני עדיין בהתחלה של המשחק, רק כשתמחילה ההתקפה הראשונה. הרגתי בנתיים רק שלוש זומבים מטומטמים, שזחלו אבל איכשהוא הצליחו כמעט ולהרוג אותי :-[ :-[

עכשיו, לזומבי הרביעי יש אקדח, והוא מסתתר איפה שהוא ואני לא מוצא אותו >:( איפה הוא ???איפה הואאאאאאאא ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שאני יודע למה אתה מתכוון... זה (אם אני זוכר נכון) ליד איזה דלת נדמה לי אחרי שאתה נכנס חזרה מהבחוץ, אז היה לי איזה אחד עם רובה שכל הזמן הסתתר מאחורי קופסא וירה עלי.

אבל כל הקטעים האלה זה משחק ילדים, לא רוצה להרוס או משהו, אבל אם חשבתי שההתחלה מפחידה- אז כל המשחק נעשה מפחיד יותר ויותר לאט לאט :o

אגב, סתם שאלה- איפה אתם במשחק? אני בשלב 7 בערך... מלא יצורים לא נעימים מבקרים אותי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש על הפנים, סבתא שלי משחקת יותר טוב ממני במשחק הזה. אני עדיין בהתחלה של המשחק, רק כשתמחילה ההתקפה הראשונה. הרגתי בנתיים רק שלוש זומבים מטומטמים, שזחלו אבל איכשהוא הצליחו כמעט ולהרוג אותי :-[ :-[

עכשיו, לזומבי הרביעי יש אקדח, והוא מסתתר איפה שהוא ואני לא מוצא אותו >:( איפה הוא ???איפה הואאאאאאאא ???

אל תעלב,אח שלי הקטן שיחק לי חלק מהמשחק כולל את ההתחלה והוא לא ממש נהרג כל כך,כל הטריק בהתחלה זה לחסוך אז תנסה לירות בראש שלהם או לתת מכות. ויש לילדון מזל הוא ניסה לנחש את הקוד לנעילה של אחד הלחצנים והצליח :o לפי הזכור לי 862...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעלבתי, אבל למה אני נהרג כל כך מהר?????????

אני כמעט ומזמן לא שיחקתי במשחק מהסוג הזה (כי אני לא ממש טוב בהם).

יש מקומות חשוכים שבהם אני צריך להאיר עם הפנס. אבל הבעיה היא שבמקומות האלה יש זומבים. אז ללכת עם הפנס ואז להחליף לרובה ולירות או ללכת עם רובה בחושך ???

ניסיתי את שתי האפשרויות ואף אחת לא הלכה לי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי יעיל ונוח (לדעתי) זה להגדיר את הפנס כלחצן הימני של העכבר, ככה שניתן להסוויץ' בקלות ובמהירות בין הפנס לנשק האחרון שהיה בשימוש, במקום ללחוץ על F.

אחרי הכל, השימוש בפנס במשחק הוא כמעט תמידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...