האם אתם פוחדים מעכבישים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם פוחדים מעכבישים?

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן יש עכבישים שמקפצים, הם גם קופצים מהתקרה בלי בעיה עם הכורים ובכלל זאת חיה מאוד מאוד מהירה ביחס לגודל שלה.

חחח

בגלל זה ספיידרמן כזה מהיר

עכבישים יכולים לקפוץ,זה מפחיד יותר ממה שחשבתי.

טוב אבל העכביש לא ירצה סתם לתקוף אותי נכון?

אם אני יעבור לידו הוא לא יעשה לי כלום הוא מפחד ממני נכון? :s05:

בדיוק עכשיו אני רואה עכביש די גדול

מה לעשות להרוג אותו?

אני מקווה שהוא לא ערסי :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבישים זו חיה טובה היא "מטפלת" בכול החרקים המעצבנים שאתה מכיר כמו זבובים שאני רואה עכביש אני פשוט שמח על תהרוג את העכביש שלך.

טרנטולה כמה שהיא גדולה היא ממש לא מסוכנת.

ושוב אני חוזר לא נראה לי שהנבת, אלמנה שחורה מבחינת עוצמת הארס חזקה מרוב הנחשים, אבל נחש מזריק כמות ארס גדולה יותר בהרבה מהאלמנה ולכן הוא יותר קטלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מסוכנת מכיוון שהיא לא תתקוף אותך סתם אתה לא הטרף שלה בשבילה אתה סתם גולם גדול כמובן שאם תעצבן אותה היא תגן על עצמה.

העכביש הארסי בעולם הוא האלמנה השחורה, מה שבאמת מסוכן בה זה שהיא נמצאת בכול מקום, והיא במיוחד אוהבת סביבות של בני אדם, בתים מחסנים..., ובגלל שהיא קטנה מאוד המפגשים שלה עם בני אדם הם רבים זה מה שהופך אותה לבאמת מסוכנת, יש עוד עכבישים ארסיים אבל רובם לא חיים בסביבת בני אדם, ולא ארסיים כמו האלמנה השחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא היתה נעקצת ע"י אלמנה שחורה, קשה לי להאמין שהיתה שורדת ללא טיפול רפואי נמרץ. זה יכל להיות עכביש אחר.

דודה שלי היתה בבית חולים שלושה ימים בגלל העקיצה, יכול להיות שהתבלבלתי בין הטרנטולה ובין האלמנה השחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...