האם אתם פוחדים מעכבישים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם פוחדים מעכבישים?

STRENGTH

Recommended Posts

אצלינו בבסיס יש חרק מפחיד שנקרא בשפת החיילים "עקרבוט". זה מן עכביש שדומה לעקרב הוא מאוד מאוד גדול ( בערך כמו CD ) ומבחיל.

לפני שבוע נכנס לאחת המחלקות אצלינו נחש שהובחן במקרה ע"י אחד החיילים שדרך עליו יחף. למזלו זה היה נחש קטן ולא ארסי.

למקום הוזעק לוכד הנחשים משוהם הידוע והפך להם את המחלקה. עקר דברים מהמקום, חתך חורים בקירות גבס בקיצור חוץ מלפרק את הבלטות ברצפה הוא

עשה הכל. המקום נראה כאילו עבר שם טורנדו ביום בהיר.

לאחר שהנחש נלכד הסביר לנו הלוכד כמה דברים על נחשי הארץ ( תוך כדי ניפנוף הנחש המסכן שניסה להתגונן ע"י נשיכת ידו של הלוכד אך זה לא הזיז לו ).

הלוכד הבהיר לנו שישנם שבעה סוגים של נחשים ערסיים בארץ.

מבאר שבע ועד החרמון שוכן לו נחש הצפע.

מבאר שבע דרומה שוכנים להם האפעה, שרף עין גדי, שפיפון, הפתן השחור, העכן הגדול והעכן הקטן.

עוד הרחיב הלוכד שבמקרה והוכשת ע"י נחש אתה צריך לקוות שהוכשת ע"י הצפע או האפעה ( אם אני זוכר נכון לגבי האפעה ) מכיוון שרק לשני הנחשים הללו

יש נסיוב בבתי החולים. אם הוכשת ע"י אחד הנחשים האחרים צריך לקוות שיש לך מזל ותישאר בחיים.

מקווה שנרגעת קצת ( Yeah right.... :lol: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש אלמנה שחורה בארץ? כן, אז כנראה שאיזה אידיוט יבא אותה במטען שלו כמזכרת מארה"ב. הם באמת קטלניים ואם הבעיה חמורה עד כדי שאנשים מוצאים כאלו בבתים שלהם, אז צרייך להתחסן ולפנות למשרד הבריאות בנושא החיסונים וגם למשרד לאיכות הסביבה שאולי ימצאו פטרון וישמידו את האלמנה השחורה בארץ כי היא פשוט לא שייכת לכאן, לא למערכת האקולוגית שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא מפחד נחשים גם לא מפחד אבל אני שונא אבל ממממששש שונא ג'וקים אני רואה ג'וק זה עושה לי בעעע

זה כזה חיה מגעילה דוחה שלא מגיע לה לחיות וגם קרה לי פעם מקרה מממששש מבהיל..

בעודי יושב גולש באינטרנט והחלון סוג של פתוח (היה מרחק של 1 סמ מהרשת עד לסוף) אני קולט דבר שחור ענק נכנס בהתחלה חשבתי זה סתם אני רואה זה בא לכיוון שלי (המחשב שלי יושב בצד של החלון איזה 10 ס"מ מרחק מהחלון ) אני דופק ריצה להביא את הספריי הבאתי אחד אני מתחיל לרסס הגוק בפאניקה הוא רץ על הקיר ובעעע אחרי 5 שניות ריסוס נגמר הספריי בעוד זה שאני רץ להביא ספריי הגוק עף למחשב :o אני כולי חושב מה עושים מה עושים חיכיתי והוא מסתובב לו על המארז על המסך על המקלדת ובום מת זה היה הקטע הכי מפחיד שקרה לי אי פעם עם גוק לא מאחל כזה דבר לאף אחד גוק שבא לך מול הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מת מפחד מעכבישים' date=' אפילו מעכבישים קטנים, ועכשיו שאני יודע שיש אלמנות שחורות אני ממש מת מפחד!!!!!!!!!!

אז אתה מבין אותי?

אתה יודע למה עכביש זה מפחיד,מפחד אותי הצורה שלו,וגם יש לי תמיד פחד שהוא ערסי

תאמינו לי שנחש הרבה פחות מפחיד מעכביש,נחש דווקה נראה חמוד :lol:

וג'וק בכלל לא מפחיד,אני ישר קופץ עליו :jump: הוא באמת מגעיל,אבל אני לא יברח ממנו

Pure-Gold

תוך 20 שניות אני ימות מעקיצה,וואו באמת,עכשיו אני יותר פוחד :errrr:

ואני לא משחק אותה,אני יכול להשבע לך שאני מת מפחד מעכבישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אם אני רואה ג'וק אני יכול למות במקום , אני לא מפחד מנחשים בכלל אני דיי מחבב אותם אפילו , עכבישים לא יודע לא ממש .

אבל כמו שאמרתי אם אני רואה ג'וק אני יכול למותתתתתת...

כל החלונות אצלי סגורים ככה שאין סיכוי שייכנס , אבל אם אני יראה אני יברח 1000 קילומטר .

ועוד זה שאמר שהוא מפחד גם מג'וקים אבל הוא עוד הלך לרסס עליו אני הייתי מת במקום .

זה קרה לי פעם אחת ב 1 בלילה הבאתי צרחה כזאתת באמצע הלילה כל השכונה שמעה אותי קראתי לאבא שלי שיהרוג אותו , התחלתי לירעוד כמו לא יודע מה ..

באמת ג'וקים אצלי זה באמת הדבר הכי מפחיד והכי מגעיל בעולם .

צריך להכחיד אותם לפעמים שאני יוצא החוצה ויש אחד כזה אל תעלו על דעתכם בכלל מה אני עושה .

וכל החברים שלי מסתלבטים עליי (מניאקים).

בקיצור ג'וק זה הכי מפחיד ומגעיל בעולם ואם אני יראה אחד כזה יהיו לי סיוטים כל הלילה ...

וזה קורה הרבה (הסיוטים) אם היה לי כוח הייתי מספר לכם עוד על החוויות שלי עם ג'ופקים אבל כבר אין לי כוח לכתוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גו'ק זה רק מגעיל.

אני לא מבין אותכם אף אחד פה לא מפחד מעכבישים,זה לא מפחיד אותכם?

והכי מוזר שאתם אומרים שג'וק מפחיד יותר מעכביש :-\

לעכביש יש צורה ממש מפחידה בעיקר הרגלים שלו וגם קצת העיניים (אני מדבר על העכבישים גדולים יותר מ 2 סיימ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היתי במרכז המסחרי ליד הבית אני כזה הולך לשירותים פתאום אני רואה עכביש בגודל 17 אינטץ באמא שלי אל תאמינו הוא היה בצבע ירוק כזה ומה זה נבהלתי אני הולך ופתאום אני רואה עכביש מטר לידי איך נבהלתי הלב נפל לי לתחתונים ברחתי בריצה אני אפילו לא מאמין שזה בגודל 17 אינטץ (הגודל של המסך שלי) היו לו רגלים ממש ארוכות

מישהו יודע אולי אני טועה וראיתי חרק אחר בצבע ירוק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלינו ביחידה יש עכבישים שנקראים "עקרבוטים", הם בגודל של כ 15 ס"מ, חלקם גם מתקרב ל 20.

הם מהירים מאוד, הם צהובים ודומים לעקרבים. יש להם נשיכה חזקה מאוד, אך עד כמה שידוע לי הם לא ערסיים. בשמירות הליליות שלי יוצא לי להיתקל בהם המון, דבר מאוד מבהיל. כל עכביש שגודלו עולה על 5 ס"מ מצליח להפחיד אותי.

מג'וקים יש לי פחד מטורף, החיה הזאת זה שילוב מנצח של האלמנטים גועל ופחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...