האם אתם פוחדים מעכבישים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם פוחדים מעכבישים?

STRENGTH

Recommended Posts

חח רציתי לשאול את זה קודם אבל אמרתי עזוב יש גם בריונים שיכולים לפחד מעכבר פחד לא קשור לגיל.

ריסוס לא יעזור פשוט תמשיך לחיות, התרד הזה במקום לפתור לך את הבעיה רק הגדיל אותה רוצה לפתור אותה תתחיל לאסוף עכבישים או שתקנה טרנטולה היא גדלה בתוך אקווריום ככה שאין לך מה לפחד ממנה ולאט לאט ככול שתסתכל עליה יותר תתרגל אליה והפחד יעבור.

ככול שהדיון הזה ימשיך אתה תפחד יותר.

מאיפה אני יכול לקנות טרנטולה? (אני רוצה לנסות)

אני פוחד עכשיו יותר רק בגלל שאני יודע שיש אלמנה שחורה בארץ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבורות...

אלמנה שחורה קיימת בכל העולם בצורה טבעית ולא רק בארה"ב (ליתר דיוק בכל האזורים המדבריים יחסית בעולם כמו למשל ישראל)

היא אומנם בעלת ארס מאוד מאוד חזק אבל היא מזריקה רק כמות קטנה מאוד של ארס כל פעם ולכן רק אנשים מעל גיל 60 או מתחת לגיל 16 עלולים לדרוש טיפול רפואי אחרי נשיכה

רק לילדים בני 6 ומטה או במקרים חריגים זה חובה לגשת לבית חולים בכלל והאחוז תמותה בקרב כלל האוכלוסיה הוא אפסי

נ.ב. טרנטולה בכלל לא נחשבת לעכביש קטלני הארס שלה יכול להיות לא נעים אבל בהחלט לא משהו רציני היא פשוט נורא גדולה ונראית מפחיד ולכן אנשים האמינו פעם שהיא ממש ארסית

זה לא ממש מדויק ראיתי תוכניות על עכבישים והראו שם אנשים בגיל 30-40 שנעקצו על ידי אלמנות שחורות והיו חייבים טיפול, טיפול לא מקבלים רק אם גוססים הארס יכול גם לא להרוג אבל לגרום לסבל רב.

בקשר לאחוז התמותה אתה צודק וגם רשמתי לפני שיותר אנשים מתים מדבורים מאשר מנחשים ואלמנות שחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן דוד שלי מגדל עכביש (אין לי וטשג איזה סוג) וגם נחש (גם אין לי מושג איזה סוג). הם ממש לא מפחידים. אני מחזיק אותם וזה ממש לא מפחיד.

ג'וקים, לעומת זאת, אני מת מםחד מהם. יש לי שכונה שמלאה בג'וקים, כל פעם שאני יורד לחנות אני נתקל ב-10 ג'וקים על המדרגות. והם גדולים ומגעילים.

אם אני יושב בסלון ונתקל בג'וק, אז אני פשוט הולך לחדר ושם תופה בטלוויזיה או עושה את מה שעדיתי בסלון.

ובנוסף לפחד שלי מהם, אני ממש נגעל מהם. אז גם להרוג אותם אני לא יכול (זה ממש מגעיל), רק לרסס, אבל אז יהיה ריח מסריח בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים היתה באפקט הפחד משימה שבה צריך לאכול עכבישים אפריקאים שוכני מערות שהגוף שלהם הוא משהו כמה 2.5 ס"מ וכל רגל שלהם איזה 10 ס"מ וזה היה מבחיל כי צריך לאכול אותם חיים... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדבורים:

חלק מהאוכלוסיה אלרגיים לדבורים ולכן הם יכולים למות מעקיצה אבל לבן-אדם רגיל זה לא עושה כלום (חוץ מלכאוב)

אני בכלל לא מפחד מעכבישים רגילים למרות שלא הייתי מתעסק עם טרנטולה מרצון אבל אני חושב שברובנו טרטנטולות מעבירות חלחלה...

מה שכן אני נגעל פחד מוות מג'וקים ולא מוכן להתקרב אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשבישים הם קטנים ולא מפחידים לפי דעתי.

כשאני בשירותים ורואה עכביש (מרוב שיעמום) אני מתחיל להתעלל בו :lol: :lol: :lol:

אני יודע זה העכבישים בקטנים.

נראה אותך עושה את זה לעכביש בגודל 2.5 ס''מ עם רגלים ארוכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...