בעיית חימום רצינית ללוח אם- צריך עזרה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חימום רצינית ללוח אם- צריך עזרה

shimmi1982

Recommended Posts

1. לא ידעתי בכלל שאפשר לשנות מכפלה- כאילו יש לי אפשרות כזאת בביוס אבל תמיד שניסיתי לשנות מכפלה אז הוא נתקע לי (עם קרור סטוק)

2. אני לא מבין- אמרת בהתחלה שאתה לא מצליח להגיע ל250 ועכשיו אתה אומר שאתה בכיף מגיע ל250 עם מכפלה 10 ? נו אז מה הבעיה ? אתה קצת לא מובן

3.לפני שעשיתי את הOC ל250 - הטמפ של הלוח אם לא עלתה על 34 - עכשיו היא לא יורדת מ39

(ואני בלי OC!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הבנתי את הבעיה....

הבעיה בATI SILENCER VER 3....

הוא ע-נ-ק-י ... והמאורר שלו ממש צמוד לצ'יפסט - אז נראה לי הוא מוסיף המון לתרומת החום של הצ'יפסט וזה כל הזין כי חוץ מהעובדה שהצ'יפסט חם- אני גם לא יכול להתקין עליו אוררור בגלל הקרור של הכ.מסך שממש צמוד אל הצ'יפסט (הדבר הכי מבאס בעולם - שאוהב OC, כרטיס מסך עם אמצעי קרור כמו שצריך, אבל בגלל סידור הרכיבים נתקעתי.. העולם לא פייר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ידעתי בכלל שאפשר לשנות מכפלה- כאילו יש לי אפשרות כזאת בביוס אבל תמיד שניסיתי לשנות מכפלה אז הוא נתקע לי (עם קרור סטוק)

יש אפשרות לשנות מכפלה כלפי מטה בלבד ומספרים שלמים בלבד (לדוגמא 10,9,8 - לא 9.5)

2. אני לא מבין- אמרת בהתחלה שאתה לא מצליח להגיע ל250 ועכשיו אתה אומר שאתה בכיף מגיע ל250 עם מכפלה 10 ? נו אז מה הבעיה ? אתה קצת לא מובן

כשהורדתי את המכפלה ל10 הגעתי ל250mhz - התכוונתי שהכי רחוק שזה נותן לי להגיע על מכפלה 11 זה 246mhz - ו 11 זה הdefault של המעבד שלי...

מובן עכשיו ? :cool2:

ויופי שפטרת את הבעיה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אז הבנתי אאז תכלס NC 3000 ו3200 ההבדל היחידי ביניהם הוא שב300 המכפלה 10 וב3200 11 - וואלה טוב לדעת שזה אשכרה אותו מעבד עם מכפלה שונה.

ובקשרלבעיה- לא פתרתי אותה- מצאתי אותה- לפתור אותה לצערי אני לא יכול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - הדבל די גדול אם אתה שואל אותי חח

ברגע שאתה לא יכול לפתוח מכפלה למעלה זה הבדל משמעותי מOC .

מה עם סינק יותר גדול קצת לצ'יפסט ? אולי זה יעזור אם אין לך עוד סנטימטר למאוורר קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח- אחי אני מדבר איתך מרוב שהSILENCER דבוק לצ'יפסט אני בכלל לא רואה את הצ'יפסט- רק אם אני דוחף אצבע פנימה אני איכשהו מצליח לגעת בצ'יפסט- אז לא נראה לי שיהיה מקום לקרור אפילו פאסיבי יותר רציני. אולי אני יכול לפרק את הקרור ולהחליף את המשחה הטרמית שם בA.C? אבל בעצם לא נראה לי- כי חייבים דבק טרמי שם - כי אין חיזוק לגוף קרור

בכלל הSILENCER הזה נתקע לי שם - גם בחיבור של הCD לכ.קול הוא מתנגש (למי שיש לו את הל.אם הזה- הרי החיבורים האלה נמצאים משום מה איפה שהחריצי PCI משוםפ מה) בכלל מיום ליום אני מוצא פאקים קטנים בארגון של הלוח וזה סתם מבאס אותי שלוח כזה מעולה נופל על דברים טפשיים כמו הנדסת אנוש..

HELLWARRIOR אגב- אני רואה המפרט שלנו זהה כשלך יש פלוס עליי בתחום המעבד (והOC המאוד רציני שעשית עליו-למה??) ולי יש פלוס עליך בתחום הכ.מסך.

כמה יוצא לך ?ב3DMARK 03? סתם מעניין להשוות.. (אני השיא שלי הוא 6965 עם OVERDRIVE מופעל)

ועוד שאלה- אם כבר חרגנו מהנושא - יש לי עדיין AC5 ... בעיקרון כשהרכבתי את הATI SILENCER שמתי על כל הזכרונות של הכ.מסך AC אבל על הליבה פחדתי לשים כי זה מוליך ובלה בלה בלה- אם אני אשים- זה ישפר לי בצורה משמעותית את החום של הליבה? (כרגע עם 61 עם OVERDRIVE) וזה לא מסוכן.?

קיצור היו כאן כמה שאלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...