rio carbon! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rio carbon!

shibby15

Recommended Posts

35 דיסקים לא מתקרב ל 20 ג'יגה.

יותר כמו 3-4 ג'יגה.

שיבי, למה קנית נגן כזה אם יש לך כבר ריבר? יענו, נראה לי נורא בזבוז.... מילא אם יש לך נגן מהשכבה של הקרבון ואתה קונה ריבר... אבל ההיפך...... :\

35 דיסקים (עזוב את זה שהוא אמר +) זה 24500 שזה 24.5 ג'יגה וזה בהנחה שיש לו רק דיסקים של 700 מגה אני מאמין שיש לו גם כמה של 800 ו900, אז לפני שאתה מנסה לצאת חכם תקרא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

35 דיסקים (עזוב את זה שהוא אמר +) זה 24500 שזה 24.5 ג'יגה וזה בהנחה שיש לו רק דיסקים של 700 מגה אני מאמין שיש לו גם כמה של 800 ו900, אז לפני שאתה מנסה לצאת חכם תקרא טוב...

הוא כתב דיסקים מלאים באמפי3, שיר אמפי3 ממוצע זה 3-4 מגה, דיסק זה 15 שירים בממוצע, 50+- מגה לדיסק.

אז לפני שאתה מנסה לצאת חכם תקרא טוב...

אלא אם כן זה דיסקים מחוץ למחשב שכל אחד מהם מלא בקבצי אמפי3 ואז הוא פשוט לא ניסח טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ההגיון במה שאתה אומר? אתה אומר שיר בממוצע זה 3-4 מגה, אז איך 15 שירים לדיסק??? (200=3.5\700) ואיזה דיסק זה 50 מגה?? על מה אתה בכלל מדבר?!

תנסה להיות קצת יותר מעורפל (אם זה לא בכוונה  ::) )

הוא ניסח מעולה מה יכול להיות יותר מובן מ" לי יש איזה 35+ דיסקים מלאים ב mp3 " בוא אני יסביר לך 35 דיסקים מלאים בקבצים שהם שירים שמקודדים בmp3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ההגיון במה שאתה אומר? אתה אומר שיר בממוצע זה 3-4 מגה, אז איך 15 שירים לדיסק??? (200=3.5\700) ואיזה דיסק זה 50 מגה?? על מה אתה בכלל מדבר?!

תנסה להיות קצת יותר מעורפל (אם זה לא בכוונה  ::) )

הוא ניסח מעולה מה יכול להיות יותר מובן מ" לי יש איזה 35+ דיסקים מלאים ב mp3 " בוא אני יסביר לך 35 דיסקים מלאים בקבצים שהם שירים שמקודדים בmp3.

תגיד אתה דפוק? לא חשבת שאולי יש לבנאדם במחשב דיסקים שהוא הוריד בפורמט אמפי 3? הוא נכנס לסופרנובה, לוחץ על לינק, יורד לו למחשב דרך ביטורנט דיסק בפורמט אמפי3. יופי! הנה לנו דיסק בפורמט אמפי3 שהוא באורך מלא(=דיסק מלא)! כל המחשב שלי מלא כאלה.

מעורפל תקרא לחברים שלך.

עריכה: אל תקח ברצינות, פשוט ממש עצבנת אותי. הניסוח שלו כן מאד לא מובן, למרות שכנראה הניסוח שאתה הבנת הוא הנכון כי בכל זאת הוא אומר שיש לו בסביבות ה20 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לריב על שטויות כאלו :) באמת

האחרים צדקו .... הדיסקים שיש לי הם כ 35 עם לא יותר .. שכל אחד מאלה ב עד הסוף ,

שזה ב 25 גיגה... אבל עם אני לא טועה יש לי יותר כבר הרבה זמן לא ספרתי אותם בקרוב אני יקנה צורב כדי לשמר אותם יותר טוב

יצא לי איזה 8 דיסקים של DVD

כי עכשיו יש לי עוד כמה דיסקים שאספתי מאז.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לריב על שטויות כאלו :) באמת

האחרים צדקו .... הדיסקים שיש לי הם כ 35 עם לא יותר .. שכל אחד מאלה ב עד הסוף ,

שזה ב 25 גיגה... אבל עם אני לא טועה יש לי יותר כבר הרבה זמן לא ספרתי אותם בקרוב אני יקנה צורב כדי לשמר אותם יותר טוב

יצא לי איזה 8 דיסקים של DVD

כי עכשיו יש לי עוד כמה דיסקים שאספתי מאז.

:xyxthumbs:

זה הרבה מאד.

אבל אתה שומר אותם שיהיה, או שאתה באמת שומע את כולם :o?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הוא עלה לך?

נצלנית חברה שלך! בסוף תזרוק אותך ותשמור את הנגן לעצמה ועוד בסוף תיקח לך גם את ה iriver

:lol:

או שיש בייניכם משהו רציני שאתה קונה לה דבר כזה יקר (ניחוש פרוע 200דולר+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה מאד.

אבל אתה שומר אותם שיהיה, או שאתה באמת שומע את כולם :o?

זה לא הרבה...

לי יש 22 דיסקים ב DVDR MP3

ועוד 40 דיסקים רגילים...MP3.

יש לי במחשב כ 450 ג'גה טוטאל..

160X2

+

120 WD

בכל אופן..

הנגן מגניב ונראה לי שאתה הראשון בארץ שיש לו אותו ;D

תתחדש\י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הוא עלה לך?

נצלנית חברה שלך! בסוף תזרוק אותך ותשמור את הנגן לעצמה ועוד בסוף תיקח לך גם את ה iriver

:lol:

או שיש בייניכם משהו רציני שאתה קונה לה דבר כזה יקר (ניחוש פרוע 200דולר+)

להיפך, היא קנתה (אגב 270 דולר הממזר) וכן הוא הראשון בארץ.

ולי יש אוסף של 4 גיגה ולה יש בערך גיגה וחצי 2 אז זה בסדר.

למען האמת, אם הייתי יכול "להיפטר" מהריבר בזמן הייתי קונה אחד לעצמי. טוב אולי בטיול הבא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OT

יש לי במחשב בערף 65 אלבומים מלאים שמקודדים ב192-256 KBPS וכם לוקחים רק 4.7 גיגה ! אז איך יכול להיות ש35 אלבומים יקחו 25 גיגה ?

או שהוא התכוון ל דיסקים שיש בהם אלבומי ?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...