שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

לפני שאני רושם תשאלה המלאה אני מבקש לא להיכנס פה לוויכוח סרק שייגרמו לת'רד להסיגר

רק למי שיש תשובה מלאה שייתן לי אותה .. עם לא נא לא להיכנס לוויכוחים

אז ככה:

אני יהודי ואני לא מאמין בה' לא שומר כשרות לא כלום!!! אטיאיסט בקיצור!!!

והשאלה מציקה לי הרבה זמן

למה אלוהים נתן ל 6 מיליון יהודים למות?!?!?!?!??!?!?

ועוד דבר... אני לא מבין מה זה השטויות האלה שחזיר זה לא כשר?!?! למה מה קרה ?!?! הוא כמו כול חיה אחרת.. אפילו הלב שלו הוא הכי קרוב למבנה של האדם.. ומייצרים ממנו אינסולין לחולי סוכרת.. תראו כמה דברים הוא תורם למדע.. מה זה השטויות האלה שהוא לא כשר?!?!?!?!?? גם את זה תסבירו לי בבקשה ??? :xyxthumbs:

אני שאלתי אנשי דת וחלקם שתוקו!!! פשוטו כמשמעו

וחלקם אמרו לי שהוא ישן :o:lol::(

וגם שאלתי את בן דוד של אבא שלי שהוא גר ב ניוג'רזי בשכונת דוסקס חרידים חרידים מה קוראים אותה מונסי.... והוא :-X תפה! וגם אני גיליתי משהו מאוד מוזר שהייתי שם.... הדוסים שם בשכונה הזאתי ב 99 אחוז גזעניים!!!! שונאים שחורים!! בלי להעליב אף אחד כמובן אני מתנצל מראש (אני לא )!! ובכול מקרה זה מראה עליהם משהו...!!! ואני לא אומר שכול הדוסים כאלה !!! חס וחלילה!!!!

ולפי דעתי גם התנ"ך זה כמו כול ספר אחר... זה פשוט בולשיט..... אלוהים התגלה למשה(נראה לי שזה משה אני קצת מבולבל) אוקייי למה הוא לא מתגלה עכשיו?!?!? שיראה שהוא קיים.. שייתן סיבה להאמין בו....

להשתחוות לאלים כבר נראה יותר הגיוני... לפחות אתה משתחווה ומתפלל למשהו מוחשי :) כמו ביוון העתיקה :xyxthumbs: ד.א TROY סרט BEST :xyxthumbs:

עם למישהו יש תשובה נא לירשום פה... אני באמת רוצה לדעת למה זה קרה ?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קדימה, בואו נתחיל לתווכח על זה עוד פעם.

תפסיק להתפלסף במה שאתה לא מאמין וההגיון שלך לא יכול לקבל אותו.

הכימיקלים במוחו של היטלר ושל גרמנים רבים גרמו למצב פסיכולוגי אנטי יהוד שתורגם פיזית לפקודות לבניית מחנות השמדה ושליחת היהודים לשם, אם אתה באמת חייב הסבר ::).

(אני גם אטאיסט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני עובדת אלילים גאה אני אשמח לתת לך תשובה "יהודית".

יש מגעילים כמו הרב עובדיה שטוענים שקרה מה שקרה בגלל שהיהודים היו מתבוללים ומאוננים.

פעם איש דתי אחד אמר לי שמה שיום אחד בשביל אלוהים זה 1000 שנה בשבילינו. אז אני אמרתי לו "כנראה שאלוהים יצא לסופ"ש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה, בואו נתחיל לתווכח על זה עוד פעם.

תפסיק להתפלסף במה שאתה לא מאמין וההגיון שלך לא יכול לקבל אותו.

הכימיקלים במוחו של היטלר ושל גרמנים רבים גרמו למצב פסיכולוגי אנטי יהוד שתורגם פיזית לפקודות לבניית מחנות השמדה ושליחת היהודים לשם, אם אתה באמת חייב הסבר ::).

(אני גם אטאיסט)

שמע אני לא מצאתי כזה ת'רד שהיה פה ופעם.. ואני דיי חדש יחסית בפורום... וזה שאלה שמציקה לי מה אני יכול לעשות?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חי חיי איכות.. לזה אל תדאג...

עם אתה מאיזור ת"א אז תלך ל דיקסי ותזמין לך איזה המבורגר עסיסי עם בייקון... יעשה לך תיום  :hat:

או שתלך לאגאדיר ותזמין המבורגר עם בייקון.. :) יעשה לך תיום!

אבל זה לא הכוונה שלי פה לתת הסברים איך אני חוטא..

אני באמת רוצה תשובה לעניין עם מישהו יכול לספק לי.. למקות שאני בספק רב..  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם.......בהתחלה לא חשבתי לתת לך תשובה אבל אני רואה שאתה לא עוזב את הנושא..........אז רק בשביל שתדע לך שלכל השאלות על אלוהים יש תשובה

שאלות כגון זאת ששאלת ואחרות כמו אם האבן והחידה שכולם כבר מכירים .......התשובות פשוט מתחלקות לתשובות שונות "יהודיות" "פילוסופיות" ........

אגב לא בדיוק תשובות אלה תאוריות.........אף אחד לא יכול להיות בטוח הרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני רושם תשאלה המלאה אני מבקש לא להיכנס פה לוויכוח סרק שייגרמו לת'רד להסיגר

רק למי שיש תשובה מלאה שייתן לי אותה .. עם לא נא לא להיכנס לוויכוחים

אז ככה:

אני יהודי ואני לא מאמין בה' לא שומר כשרות לא כלום!!! אטיאיסט בקיצור!!!

והשאלה מציקה לי הרבה זמן

למה אלוהים נתן ל 6 מיליון יהודים למות?!?!?!?!??!?!?

אני שאלתי אנשי דת וחלקם שתוקו!!! פשוטו כמשמעו

וחלקם אמרו לי שהוא ישן :o:lol::(

עם למישהו יש תשובה נא לירשום פה... אני באמת רוצה לדעת למה זה קרה ?!?!?

אני לא צריך שינזפו בי פה למה אני שואל תשאלה הזאתי... אני רשמתי והדגשתי בלי ספאם בבקשה... רק עם למישהו יש תשובה בשבילי אז שירשום אותה...

עם אין תשובה אז לא לרשום סתם :xyxthumbs:

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת גם אני לא מאמין בכלום ואני אטאיסט 100% לפי דעתי זה סתם בושליט ורק אמא שלי מאמינה גם אבא שלי לא מאמין מן בסתם חח כי הוא מאמין בבודה הוא מהונג קונג

ולא זה לא בגללו אני פשוט לא מאמין כי אין במה להאמין :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...