1.6A, XP1600+,t-bred, שאלות בקשר ל-o/c. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.6A, XP1600+,t-bred, שאלות בקשר ל-o/c.

RedHat_Lover

Recommended Posts

מעבדי 1.6A זה לא זכרונות, כמובן שעם קצ מזל יש אנשים שמקבלים O/C ב STOCK COOLING למהירויות כמו 2.7! או אפילו יותר.

כאן נגמר הקטע של המזל, אבל אני יכול להבטיח לך שתגיע ל 2.2 או 2.4 לפחות.., ( תלוי בלוח האם ).

1900MHZ

עם XP1600+ בלי תוספת קירור!?! חחחחחח

אחי, רק עם איזה קירור אנטרטיקה, וחתיכת מזל, אוליייי אולייייי תגיע ל 1900MHZ.

אץה צריך להבין ש 1900MHZ יהפכו את ה XP1600+ שלך ל XP2500 או משהו, שאני דיי בטוח שאף אחד לא עשה זאת עם STOCK.

ה T-BRED לפי מה שהבנתי, יהיו אוברקלוקרים אפילו יותר גרועים מקודמם, בגלל המתח הגבוה שלהם, זה יעשה אותם חמיםםםםם אש!, אפילו תהליך הייצור לא ישנה אז..

תעשה לעצמך טובה, קנה את המעבד שאני דיי בטוח הוא הכי שווה בשוק היום מבחינת כסף ומהירות. 1.6A

תתחיל לחשוב יותר על איזה תקנה, כי כאן מתחילות הבעיות.

WTF?!

תעשה לי טובה אני ראיתי מספיק אנשים שתקעוים ב-2133 עם 1.75 ולטז! שזה ממש גרוע לעומת אנשים שהגעיו ל-6.2 עם ולטז של 1.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא שנתקעים על 2.1-2.2 עם הנורט'ווד..

לדעתי זה לא ממש משנה אם הוא קוסטא ריקה או מלזיה.. תאריך ייצור כן משנה לפעמים אפשר לשזהות את הגרועים.

ובמקרה כזה T-bred באמת ישתלם, אבל לאילו מאיתנו שרוצים את הפיתרון השקט - Northwood זו הדרך.

AX7+80CFM ב-52 דציבלים? לא תודה..

אני אקח PAL8942+30CFM ב-25 דיצבלים אם כבר.. זה מתאים לי, וזה זול.

ולעובדה שהמעבד הוא XP1600 אין ממש שוני.. דווקא יש כמה וכמה XP1600 שהגיעו ל-1900מ"ה עם אוויר מסיבי..

זה הכל תלוי בסטפינג..

אבל כמו שאמרו, שום דבר לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ATHLON XP 1600+ שעובד ב1.4GHz, אתה חושב שתגיע ל1900MHz? כן אולי, עם קירור ממש ממש מסיבי.

ואם תחכה לT-bred, שתדע שאמרו שכנראה לוחות KT333 כבר לא יתאימו כי הוא יהיה על סוקט חדש. וברור שעדיף לחכות לT-bred, אבל הוא יתחיל רק מAthlon XP 1800+.............

לפי התמיכה של באתר שלהם, ה-Thoroughbred ישב על Socket A, כמו הפאלומינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

עוד פעם הוכיחו שהם מאפשרים למשתמשים ותיקים יותר לשדרג את המעבדים שלהם ולא כמו משנים כל שני וחמישי את הסוקט למעבד בהתאם למצב הרוח, מזג האויר, מיקום הכוכבים בשמים או סתם בשביל שיהיה תירוץ לעשוק מאנשים עוד כסף על לוחות חדשים, שהצ'יפסטים שלהם הם לא משהו בכלל(ע"ע אי תימות בין ג'יפורס 4 MX לבין לוחות I850 צ'יפסט אינטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה יידעונים? נביאים? לא?, שאני אבין....

אז אני אומר שה t-bred יהיה אובר לא רע בכלל, הרבה הרבה יותר טוב מה (פלמולינו).

תהליך ייצור בליתוגרפיה קטנה יותר=ליבה קטנה יותר=פחות וולטג'=פחות חום=יותר אוברקלוקביליטי. and that's the end of it.

וחוץ מזה מי צריך ax7+delta80 כשבחצי מחיר (אולי שליש) אתה מקבל tt v7plus (שאוכל אותו ב 0.02 c/w בלי מלח ;D ) ואף שקט הרבה יותר (לעומת הדלתא 80 כמובן :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...