1.6A, XP1600+,t-bred, שאלות בקשר ל-o/c. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.6A, XP1600+,t-bred, שאלות בקשר ל-o/c.

RedHat_Lover

Recommended Posts

בימים הבאים אני מתכוון לקנות מעבד חדש מ-newegg.com(כן כן אני יודע שלא שולחים לארץ אבל אני יכול להשיג), אני מתלבט בין ה-XP1600+ ה-1.6A וה-t-bred שתצא בקרוב, אני יודע שאם אני אזמין את ה-XP1600+ מהם אני אקבל סטפינג חדש וטוב(בגלל שהם מוכרים עשרות מעבדים ביום ככה שאין 'מצב' שאני אקבל אחד ישן) שיכול להגיע ל-1900Mhz עם קירור אוויר, גם ה-1.6A הוא אופציה בגלל יכולות ה-o/c הגדולות שלו, אבל צרכים לקבל כמה דגמים ממש מסוימים כדי להגיע איתו רחוק ואני לא חושב שאני אסתמך על המזל המגעיל שלי, ואחרונה היא ליבת ה-t-bred אני חושב שאני אחכה עד ה-3 במאי שתצנא מלא ביקורות על o/c שלהן ונראה מה יהיה, למרות שאני חושב שהן לא יהיו אוברקלוקרים גדולים, לפחות הסטפינגים הראשונים שיצאו ואין לי שום כוונה לחכות עוד חצי שנה עד שיצאו חדשים טובים, אוקי אז לפי הנתונים שרשמתי פה על מה אתם ממליצים?

נ.ב

לכל מי שמעוניין לדעת על זה שאני קונה Celeron 1.1A זה ל-Router/Proxy/Gaming Server, for frindes,

ואולי בעתיד אני אעשה עליה ניסיונות עם FreeBSD, ולא כמחשב ראשי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 1600+ שעובד ב1.4GHz, אתה חושב שתגיע ל1900MHz? כן אולי, עם קירור ממש ממש מסיבי.

ואם תחכה לT-bred, שתדע שאמרו שכנראה לוחות KT333 כבר לא יתאימו כי הוא יהיה על סוקט חדש. וברור שעדיף לחכות לT-bred, אבל הוא יתחיל רק מAthlon 1800+.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש

השמועות שמחליפים סוקט הופרכו

יש כבר סמפלים שנשלחו ליצרני הלוחות כדי שיעדכנו ביוסים שהמעבדים יעבוד עם הלוחות

לא רק זה שגם על לוח נגיד a7v133 אתה תוכל להפעיל אותו

זה בדיוק אותו מעבד רק עם קטנה יותר ותהליך ייצור שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש

השמועות שמחליפים סוקט הופרכו

יש כבר סמפלים שנשלחו ליצרני הלוחות כדי שיעדכנו ביוסים שהמעבדים יעבוד עם הלוחות

לא רק זה שגם על לוח נגיד a7v133 אתה תוכל להפעיל אותו

זה בדיוק אותו מעבד רק עם ליבה קטנה יותר ותהליך ייצור שונה

צודק ב-100% ראיתי כבר ב-t-break שהריצו סמפל על 8K3A+.

נ.ב

עשית היום את המבחן בהבעה ולשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קת את הנורת'ווד.

אני די בספק שתוכל להגיע עם הXP1600 למהירות של 1900Mhz (תוספת של 500Mhz למהירות השעון המקורית) עם אוויר, גם עם הAX7, אבל אתה יכול לנסות.

הנורת'ווד לעומת זה, הוא הימור בטוח, 500Mhz איתו זה כמעט כלום, הוא מגיע בשקט ובנחת ל2.2~2.4 עם Stock Cooling...

האת'לון יוכל להתקרב לביצועי הנורת'ווד רק אם באמת תוכל להביא אותו למהירות שאמרת, אבל שוב, זה אתגר די משמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אמר לחכות עד ה3 במאי, ואז לחכות עוד כמה שבועות שהשוק יתייצב ולראות מה יקרה. גם אם תחליט ללכת על מעבדים 1600 או של אינטל או של הם בכל מקרה יהיו מאוד זולים, כי לאינטל אין תוכניות על משהו חדש קרוב ליציאת הTBRED כך שהתגובה של אינטל לכך בטח תהיה הורדת מחיר אינטנסיבית, אחרי כמה זמן גם יורידו מחירים ופשוט תוכל להוציא במחיר מציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסביר ואומר:

כדי להגיע עם הנותרד ווד למהירות גבוהה אתה צריך תאריך אריזה מסויים ומקום יצור מסויים ואני לא סומך על המזל שלי. סמוך עלי אני אגיע עם האתלון ל1900 וזאת לא אחת מאשליות ההמרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אבל הפורומים של MadOnion פשוט שופעים באנשים שהגיעו לתוצאות מעולות עם 1.6.

כנ"ל לגבי הפורומים של אננדטק.

אני בטוח שפורומים של כל אתר חומרה גדול מלאים בתוצאות טובות עם 1.6A (מבחינת המעבד, ניתן להגע בקלות לFSB של 166...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי 1.6A זה לא , כמובן שעם קצ מזל יש אנשים שמקבלים O/C ב STOCK COOLING למהירויות כמו 2.7! או אפילו יותר.

כאן נגמר הקטע של המזל, אבל אני יכול להבטיח לך שתגיע ל 2.2 או 2.4 לפחות.., ( תלוי בלוח האם ).

1900MHZ

עם XP1600+ בלי תוספת קירור!?! חחחחחח

אחי, רק עם איזה קירור אנטרטיקה, וחתיכת מזל, אוליייי אולייייי תגיע ל 1900MHZ.

אץה צריך להבין ש 1900MHZ יהפכו את ה XP1600+ שלך ל XP2500 או משהו, שאני דיי בטוח שאף אחד לא עשה זאת עם STOCK.

ה T-BRED לפי מה שהבנתי, יהיו אוברקלוקרים אפילו יותר גרועים מקודמם, בגלל המתח הגבוה שלהם, זה יעשה אותם חמיםםםםם אש!, אפילו תהליך הייצור לא ישנה אז..

תעשה לעצמך טובה, קנה את המעבד שאני דיי בטוח הוא הכי שווה בשוק היום מבחינת כסף ומהירות. 1.6A

תתחיל לחשוב יותר על איזה תקנה, כי כאן מתחילות הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...