טכנאי מחשבים מה אתם חושבים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנאי מחשבים מה אתם חושבים

miky

Recommended Posts

איזו הכללה,

זה תלוי מאוד במעבד שלך אז בבקשה תציין מהו. נא לא לעשות הכללות ונא לתת פרטים מדויקים ומלאים על הבעיה בצורה אוביקטיבית לפני שזה הופך לתרד השמצות מיותר שדינו נעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל איזה מעבד קנית ???

אם זה החדש אם אחד 1 מגה זה אופייני המעלות האלה ותצטרך לקנות בשבילו ולא רימאו אותך ומה זה בוטחים בהם זה כל הטכנאי והשירות שלו לי יש טכנאי מעולה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 מעלות לסוג המעבד הזה זה עדיין לא מהווה סיכון.

עם זאת, אני מניח שהם התקינו עם המעבד הנ"ל את ההיטסינק הסטנדרטי של , שבדגמים הללו רחוק מלהיות איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח ...

ו62 מעלות בidle זה קצת גבוה ...

השאלה היא איזה מארז זה , כמה מאווררים יש בו , איזה גוף הותקן על המעבד , יכול להיווצר מצב שאיזה "טכנאי" התקין את הגוף הפוך ...

יכולים להיות הרבה דברים .

הייתי מציע לך לבדוק את המחשב או בחנות שבה קנית אותו , או לקחת אותו למקור מוסמך אחר , כדי לקבל חוות דעת נוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה בטכנאים ...

המחשב שלך נתקע ? עושה בעיות כלשהן ? אם אתה רוצה , תחליף את הגוף קירור .

כל העניין הזה של החום , זה לרוב משהו פסיכולוגי בלבד .

זה שמעבד חם במעבדי , לא אומר שהוא עובד יותר לאט , ויעבוד פחות זמן .

הוא פשוט מתחמם ומחמם את הסביבה שלו , שזה הכרטיס מסך , והספק .

אם המעבד חם , אתה לא צריך אישור משום טכנאי כדי להחליף את הגוף הקירור המקורי .

תקנה , תחליף . הוא אומר שזה לא מהווה סיכון , הוא צודק . אבל זה סתם מחמם את המערכת , וזה לא הכי בריא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי אומר שזה לא מהבא סיכון שהמעבד שלי יעבוד ב60 בערך במנוחה

לא נראה לי והוא לא מבין כלום במחשבים ולכך את זה מטכנאי אתם חושבים שהם יודעים משהוא על

לא נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהם לא יודעים כלום , פלא שמיליוני מחשבים בכלל עובדים בארץ, זה כנראה משהו מלמעלה. ודי ברור שכולם בדיוק אותו הדבר , כי אנחנו במדינת , מדינה שבה האופי של האנשים הוא "לא להיתלונן על על דבר" ו"לא לחשוב שדופקים אותם" עוד לפני שהם הספיקו לנשום. אני בכלל יתפלא אם באיזה פורום עם אנשים מאוד הגונים בחו"ל תהיה שאלה דומה של בן אדם דומה , משהו כמו "תגידו מה אתם חושבים על הישראלים האלה ? .." 

* זה היה ציני, לכל מי שלא מבין. ולעולם לא ראיתי חנון מחשבים שקנה מ 100 טכנאים שונים והיה בקשר איתם (כי חנון מחשבים לא אמור בכלל לדבר איתם) ולעולם לא ראיתי "לא חנון מחשבים" (שאין לו מושג והוא צריך טכנאי) שקנה מיותר מ 10 טכנאים שהאו הכלל יכול לעשות הכללה כזאת , באמת תיזהרו עם ההשמצות פה ותנתחו את כל המיקרים בצורה אוביקטיבית ועינינית , ברור שלא חסר צרות , אבל גם לא חסר ההפך מצרות ולפעמים לא מבינים , מצפים ליותר מדי (טכנאי זה לא אחד בשרות לקוחות של פלאפון שאמור לספר לכם מה שתירצו כל היום) או סתם באים עם דעות קדומות מראש (כמו המיקרה בתרד הזה , שנניח שזה פרסקוט - הוא ישר קטל את הטכנאי כשהמיקרה שגוי , ואם אני לא טועה הוא 3 פעמים ירד על טכנאים אבל עוד לא אמר לנו איזה מעבד יש לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר על הטמפרטורות, קיבלת מספיק תשובות.. לדעתי הם גבוהות מידי כדאי לדאוג לקירור נורמלי

אם מדובר על אמון בטכנאים? אני לא סומך על שום טכנאי שום חנות, גם אלה שאני הכי סומך עליהם (שעובדים בחנויות שכונתיות לידי ואני מכיר אותם) וגם כאלה מחנויות רחוקות אם הם נחשבות אמינות או לא

מהניסיון שלי כל חנות וכל טכנאי אומר משהו אחר, הדבר הכי טוב זה לעשות הכל בעצמך לא להתיעץ איתם לא לשאול כלום, הקשר שאתה צריך איתם זה "שלום אני צריך מוצר X קח X כסף, תודה!" וגמרנו.. אם משהו אתה לא יודע לעשות לבד תפנה אלינו בפורום ויעזרו לך.. אל תתעסק עם המעבדות יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז ג'נרי עם שתי מאווררים וסינק גרוע מהסטנדרתים עכשיו האם אתם חושבים שהטכנאים הללו טובים?

מה גורם לך לחשוב שמארז ג'נרי עם שני מאווררים ו-HSF סטנדרתי שמגיע עם המעבד זה לא מספיק עבור המשתמש הממוצע שלא רוצה\צריך\מתכוון לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...